כללית און-ליין

מרכז דוידוף לסרטן

מרכז דוידוף לסרטן מרכז דוידוף לטיפול ולחקר מחלות הסרטן בבילינסון הוא המרכז החדשני ביותר במזרח התיכון לטיפול במחלות ממאירות. עד היום, זהו גם מרכז הסרטן הכוללני המוביל והגדול בישראל.
במרכז דוידוף 3 מערכים שונים – אונקולוגי, המטולוגי ותומך.
המרכז, שמאחד תחת קורת גג אחת את כל הטיפולים האונקולוגיים (טיפולים נוגדי סרטן), מצויד בטכנולוגיות ובשיטות הטיפול המתקדמות ביותר. בזכות כל אלו ניתנת למומחי דוידוף האפשרות להעניק למטופלים אבחון מדויק וטיפול ממוקד שמשפרים משמעותית את סיכויי ההחלמה.

במרכז דוידוף המטופל נמצא בראש סדר העדיפויות, ולכן לצד הטיפול הרפואי המקצועי מלווים את המטופל רופא אישי המלווה אותו לכל אורך התהליך, ומגוון טיפולים תומכים הכוללים יחידה לטיפול בכאב ולטיפול תומך, ייעוץ תזונתי, טיפולים משלימים (יוגה, רפלקסולוגיה ועוד) ושירות פסיכו-סוציאלי . כל אלו מבטיחים תמיכה פיזית ונפשית לכל אורך התהליך.

המערך האונקולוגי כולל את היחידה לטיפול קרינתי (הכוללת 5 מכשירי הקרנות משוכללים), היחידה לטיפול יום בכימותרפיה וטיפולים ביולוגיים, יחידת אשפוז ומרפאות חוץ.
המערך ההמטו אונקולוגי  כולל יחידה מובילה בהשתלות מח עצם ויחידת אשפוז, בנוסף למרפאות חוץ ויחידה לטיפולי יום. היחידות לטיפולי יום מהוות גם חדרי מיון ייחודיים למטופלי דוידוף.

המחקר הרפואי הוא אחד המרכיבים החיוניים במלחמה במחלת הסרטן. במרכז דוידוף מתקיימת פעילות מחקרית נרחבת, במשותף עם מוסדות רפואיים בארץ ובעולם. פעילות זו כוללת מחקרים קליניים, המאפשרים חשיפה לטיפולים חדשניים עוד בשלבי הפיתוח שלהם.