כללית און-ליין

רפואה דחופה (מיון)

המחלקות לרפואה דחופה בבתי החולים בילינסון והשרון מעניקות שירות ליותר מ-160 אלף מטופלים בכל שנה. בעזרת נבחרת של רופאים מהמובילים בישראל וצוות סיעודי מקצועי בעל הכשרה יחודית, ערוכה המחלקה לתת מענה 24/7 לכל אירוע - מהקל ועד למורכב ביותר.
המחלקה לרפואה דחופה בבילינסון היא המתקדמת והחדשנית ביותר בישראל. בשנת 2014 נחנכה המחלקה החדשה שנבנתה על-פי אמות המידה של בתי החולים המובילים בעולם ומשתרעת על פני שטח של 5,000 מ"ר.
המבנה שהוקם תוכנן על פי עקרונות המאפשרים טיפול מיטבי ושמירה על כבודו ופרטיותו של האדם, לכן כל מטופל שזקוק למיטה, שוהה בחדר טיפולים אישי. בנוסף הוקמו 4 אזורי טיפול מרווחים, בהם ניתן להתרווח בכורסאות לנוחיות המטופלים. 
מתוך הבנת הצורך הביטחוני נבנתה כל המחלקה לרפואה דחופה מתחת לפני הקרקע והיא מוגנת מפני כל התקפה.
במסגרת המחלקה פועלת יחידת טראומה, המצוידת במכשור מתקדם לטיפול בכל סוגי הפציעות ומשמשת כמרכז ארצי. על-מנת לשפר את יכולת הטיפול עומד לרשות המחלקה מרכז דימות חדשני העומד לרשות מטופלי המלר"ד (מיון) ובו מכשירי הדמיה מתקדמים.
כדי להעניק למטופל את השירות הרפואי הטוב ביותר עומדת המחלקה לרפואה דחופה בקשר הדוק עם כל מערכי בית החולים, בין אם מדובר במערך הקרדיולוגי המתמחה בטיפול מהיר ומתקדם בהתקפי לב, או המערך הנוירולוגי המיומן להעניק פתרונות לאירועים מוחיים שונים.
כמחלקה שמשמשת כשער הכניסה הראשי של המרכז הרפואי רבין, משקיע מרכז רפואי רבין את כל המשאבים על מנת להעניק למטופל את השירות המקצועי ביותר, תוך שמירה על יחס אישי, חם ואוהב מרגע כניסתו  בשערי המחלקה ועד להחלמתו המלאה.