כללית און-ליין
מרכז דוידוף לסרטן
זימון תור פנייה ליחידה

דרכי התקשרות

מס' טלפון: 03-9378146   
מס' פקס: 03-9378155
BL2038310@clalit.org.il

אופן הפנייה:
העברת הפניה בפקס או אישית - כולל מכתב רפואי, דו''ח פתולוגי, סיכומי מחלה (ובדיקות שבוצעו על מנת לחסוך זמן ובדיקות מיותרות) + פרטים מזהים ליצירת קשר – שם, כתובת, טלפונים ופקס). התור והבדיקות הנדרשים להשלמת הבירור יישלחו או יועברו במהירות האפשרית לפי קדימות רפואית ואילוצי התורים במכוננו.

ימים ושעות פעילות

​בימים א'-ה' בשעות 08:00 - 15:00

כיצד מגיעים למרפאה

​מרכז דוידוף, קומה 4.

השירות לאונקולוגיה של בית החזה

מנהלת השירות: ד"ר מור מושקוביץ

​על השירות

המרפאה לאונקולוגיה של בית החזה שבמרכז דוידוף לטיפול ולמחקר מחלות הסרטן משרתת חולים חדשים רבים מידי שנה, תוך שאיפה למתן השירות המיטבי, הכוללני, העדכני והאדיב ביותר. המרפאה משלבת מומחים מכל תחומי הרפואה. במרפאה מתקיימת פעילות קלינית ומחקרית שוטפת המאפשרת חשיפה לתרופות המחקר המתקדמות ביותר בעולם, לכלל המטופלים ובקווי הטיפול השונים.  אנו עושים ככל הנדרש על מנת לאפשר נגישות מירבית לשירותינו הקליניים וקולטים חולים מכל קצוות הארץ. במרפאה מתקיימת פעילות קלינית בימים א'-ה' הכוללת שירותים תומכים סוציאליים, פסיכולוגיים, תזונתיים, פליאטיביים ועוד.

על מנת לאפשר את מתן השירות הטוב והמהיר ביותר, אנא הגיעו למזכירות המרפאה ביום קבלתכם (הראשון/מעקב) עם כלל המסמכים הרפואיים הכוללים סיכום רופא משפחה, סיכומי בדיקות הדמיה, פתולוגיה, הדמיה מוחית, בדיקות מעבדה, בירור גנטי/מולקולרי (אם ברשותכם), וייעוצים חיצוניים. אנו מקבלים בברכה כל חוות דעת חיצונית ונשמח באם תוכלו להביאה עמכם תמיד. אנא הקפידו להגיע לביקורי המעקב עם תשובות מודפסות של בדיקות/מסמכי עדכון.

שאיפתנו כי כלל מטופלי היחידה יעברו הערכה על ידי היחידות הבאות (לפי הצורך):

  1. קבלה מזכירותית
  2. רופא מטפל
  3. אחות היחידה
  4. עובדת סוציאלית
  5. תזונאית
  6. מרפאה פליאטיבית על פי הצורך.

 

תכנית הטיפול נקבעת על ידי צוות רב תחומי המשלב גם את היחידה לטיפול קרינתי, אשפוז יום, מכון ריאות, ניתוחי בית החזה והדמיה.

צוות המרפאה


מנהלת השירות:
ד"ר מור מושקוביץ

רופאים בכירים:
ד"ר עפר רתם

אחות:
גב' חיבה רכס
גב' מלכה לוי שמעוני

עובדת הסוציאלית:
גב' מירי צברי
גב' ליאור אלוני מנור

תזונאית:
גב' מעיין מרגלית
גב' עינב קרן
גב' אילנה דון לוי

פסיכולוגים:
מר סער הראל
גב' נעה דלאל
גב' קרן גליקסמן