כללית שלי
מחקר ופיתוח

קורס הכנה לרישוי רופאים - בית חולים השרון

בחודש אוקטובר 2018 יפתח קורס מס' 59, המכין לבחינת הרישוי שתיערך במרץ 2019. ההרשמה לקורס זה הסתיימה!
קורס 60 יפתח בתאריך 17.3.19.
לא יתקבלו סטודנטים ללא אישור זכאות לבחינת רישוי.

מתוך רצון לשפר את תרומת הקורס לקראת בחינת הרישוי, ולאור הצלחת הקורסים הקודמים -  אנו ממשיכים במתן קורס בשפה העברית לסטודנטים המתקשים בעברית והדגש יהיה על הבנת הנקרא. הקורס צבר הצלחה מרובה ותרם מאוד למשתתפים. 

תאריך פתיחת הקורס בעברית 25-27/9/18.

ניתן להתחיל להירשם טלפונית במזכירות הקורס,
בטלפון 03-9372387 - ורד סלטר - veredsa@clalit.org.il.

סטודנט/ית יקר/ה,
מרכז הכנה לבחינות רישוי לרפואה לתושבים חוזרים, שסיימו את לימודי הרפואה בחו"ל ועליהם לעבור בחינת רישוי לסטאז' או לרפואה - מתקיים בבית חולים השרון בהצלחה רבה משנת 1991.
המרכז מוכר מזה כ-30 שנה והוא מתקיים בחסות משרד הבריאות, המועצה המדעית, בית הספר ללימודי המשך של אוניברסיטת תל אביב ומשרד הקליטה. לעוברים את הבחינות בקורס בהצלחה יש זכאות לציון מגן של 10 נקודות בחינת הרישוי. ציון המגן תקף ל-3 בחינות רישוי עוקבות.
באוקטובר ייפתח הקורס ה-59 במספר. למרכז ותק רב וניסיון עשיר בהכנת רופאים לבחינות הרישוי. שיעורי ההצלחה בבחינות הרישוי לבוגרי מרכז ההכנה עולים על 70%.

במרכז להכנה, נפתח קורס אחת לחצי שנה בצמוד לבחינת הרישוי, אשר נמשך כחצי שנה ומורכב מ-5 המקצועות המומלצים לבחינת הרישוי. 
שליש מהתוכן הלימודי הוא הרצאות העשרה ואבני דרך ברפואה ומרבית הזמן מוקדש לתרגול שאלונים. יש דגש רב על פתרון שאלות בשיטה פסיכומטרית והיגיון רפואי.

אחת לשנה, מתקיים יום חשיפה לבתי חולים ברחבי הארץ בהשתתפותם של נציגי הנהלות בתי חולים המציגים את התנאים לסטאז' וקבלה להתמחות כמו גם מקצועות נדרשים ויצירת קשר ישיר.

חשוב לנו לעשות הכל על מנת שתעברו את הבחינה!
אנו כאן בשבילכם!