כללית און-ליין
נוירוכירורגיה

הבהרה משפטית
המידע והעצות הניתנים באתר ובפורום אינם מהווים תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופאים, ואינם בגדר "אבחנה רפואית" או "חוות דעת רפואית". בכל מקרה של בעיה דחופה, מקרה חירום או מצב מצוקה (גופני או נפשי) – יש לפנות לקבלת טיפול רפואי אצל הרופא או הרופאה המטפלים, לחדר המיון של בית החולים הקרוב או למגן-דוד-אדום.
בעצם השימוש בפורום ובאתר, המשתמשים מוותרים על כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי שירותי בריאות כללית ו/או צוות הכותבים, העורכים והיועצים של האתר ומסכימים לתנאי השימוש המלאים באתר ובקהילת הפורומים.
הכללית מספקת לגולשים שירות פורומים המאפשר לגולשים להתייעץ עם מנהלי הפורומים בהתאם לתנאי השימוש המופיעים לעיל וגם לשוחח בינם לבין עצמם, להחליף מידע בינם לבין עצמם ולהגיב להודעות של גולשים אחרים.

הפרסום המסחרי בפורומים של הכללית אסור ואנו עושים כמיטב יכולתנו למנוע אותו. עם זאת, הכללית אינה אחראית לתוכן ההודעות של הגולשים בפורומים ואינה אחראית לתוכן ההודעות של הגולשים בפורומים ואינה אחראית לדעות, לתכנים ולמידע מסחרי – או לדעות על אודות מידע מסחרי – המועלים על-ידי הגולשים לפורומים. הכללית אינה אחראית לתגובות שיתעוררו ו/או להתייחסויות שיתקבלו ו/או לשימוש כלשהו שייעשה בהודעות שהועלו על-ידי הגולשים לפורומים.

לפורומים נוספים של מרכז רפואי רבין - לחץ/י כאן