כללית און-ליין

השתלות איברים

בי"ח בילינסון הוא מרכז השתלות האיברים הגדול והמוביל בישראל, היחיד בו מבוצעות כל סוגי השתלות האיברים ובהיקף הנרחב ביותר.
בבילינסון פועלת מחלקת ההשתלות היחידה בישראל ברישיון משרד הבריאות. צוות המשתילים עובד בשיטות חדשניות ומתקדמות, וכתוצאה מכך נהנה מתוצאות מקצועיות דומות לאלה של המרכזים המובילים בעולם.
תחום השתלות האיברים הוא מרכז מצוינות של בית החולים, בו פועל מערך עצום של צוותים רפואיים המונה משתילים, מרדימים, רופאי טיפול נמרץ, אחים ואחיות במחלקות ובחדרי הניתוח, צוות בנק הדם, המעבדה לסיווג רקמות ועוד. כולם עובדים סביב השעון, שבעה ימים בשבוע, ימים ולילות, במטרה להציל חיים.
אנו מזמינים אתכם להציץ אל העולם המופלא של השתלות האיברים, להכיר כמה מן המושתלים שקיבלו את חייהם מחדש ולפגוש את הצוות שזוכה להציל חיים, פשוטו כמשמעו, מדי יום ביומו.

השתלת לב

​השתלת לב מתורם או השתלת לב מלאכותי מהדור המתקדם ביותר – בילינסון נמצא בחזית הטכנולוגיה בתחום, עם צוותים בעלי מיומנות, ניסיון רב ואחוזי הצלחה גבוהים. 

השתלת ריאות

בילינסון הוא המרכז היחיד בישראל להשתלות ריאה. מדי שנה מבוצעות בו מעל 55  השתלות ריאה, עם תוצאות זהות לאלה המושגות במרכזים הרפואיים המובילים בעולם.​

השתלת הריאות ה-800

השתלת כליה

​בבילינסון מבצעים את המספר הרב ביותר של השתלות כליה בישראל. הייחוד שלנו הוא במציאת פתרונות ושיטות חדשות לקיים השתלה בתנאים שבעבר לא אפשרו לנו להשתיל.

השתלת כבד

​בילינסון מוביל בתחום השתלת כבד, שהוא אחד הניתוחים המורכבים ביותר ונחשב לפסגת הכירורגיה. המנתחים מבצעים באופן שגרתי גם השתלות כבד מן החי. 

השתלת קרנית

​בילינסון ניצב בשורה אחת עם המרכזים המובילים בעולם בתחום השתלות קרנית. בביה"ח מיושמות שיטות חדשניות להרחבת מגוון הפתרונות לחולים כגון השתלת קרנית מלאכותית, פיצול קרנית אחת לשתיים ועוד.

השתלת מעי

​בילינסון הוא החלוץ בישראל בתחום של השתלות מעי. זו השתלה מורכבת מאוד ונדירה, המתבצעת במרכזים רפואיים בודדים בעולם. השתלת מעי מוצעת לחולים שזהו הפתרון היחיד להצלת חייהם.

הכירו את מחלקת השתלות בבילינסון

מומחים נוספים

כמרכז המוביל בישראל בתחום השתלות איברים, פועל בביה"ח מערך גדול של אנשי מקצוע שמהווים חלק מרכזי ובלתי נפרד מהתהליך - לפני, במהלך ולאחר ההשתלה.

אדי

​מערך השתלות האיברים בבילינסון עובד בשיתוף פעולה מלא עם המרכז הלאומי להשתלות – הגוף במשרד הבריאות הממונה על תרומות והשתלות האיברים בישראל, בניהולה של ד"ר תמר אשכנזי.

הרואיקה 24/7

הרואיקה 24/7

השתלת איברים בבילינסון – דרמה מרובת משתתפים ועתירת אדרנלין

למידע נוסף