כללית און-ליין
חדשות

שירותי בריאות כללית בחרו שלושה מרכזים מצטיינים במרכז רפואי רבין

המרכזים שנבחרו: בילינסון: מערך העיניים – שירות הקרנית, מערך הלב- מכון הצנתורים השרון: מחלקה פנימית ד'; היחידה לאורולוגיה זעיר פולשנית

שירותי בריאות כללית בחרו שלושה מרכזים מצטיינים במרכז רפואי רבין

​ארבעה מרכזים מבילינסון והשרון נבחרו כמרכזים מצטיינים על ידי שירותי בריאות כללית.

אחת לשנתיים בוחרת 'שירותי בריאות כללית' יחידות ומחלקות מצטיינות מתוך
בתי החולים שבניהולה לקידום איכות רפואיות ומצוינות מקצועית. מרכזי המצוינות הנבחרים ממרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון):


השנה, נבחרו 19 מחלקות ויחידות כמרכזי המצוינות הודות להישגים שהם מציגים בתחומי הטיפול הרפואי, המחקר, הטכנולוגיה והשירות הרפואי.

שירותי בריאות כללית בחרו שלושה מרכזים מצטיינים במרכז רפואי רבין

 

ד"ר ערן הלפרן מנהל מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון): "המרכזים שנבחרו על ידי שירותי בריאות כללית הם מהטובים ביותר בארץ. אנו מעודדים את הצוות הרפואי להיות חוד החנית בתחום הטיפול והמחקר הרפואי על מנת שנוכל לתת את הרפואה הטובה והמתקדמת  ביותר למטופלים.  הרופאים והרופאות במרכז הרפואי רבין פורצי דרך ברפואה הישראלית תוך שהם מביאים את הרפואה הטובה ביותר בעולם למטופלים כאן בארץ".

מנכ"ל הכללית נועז בר ניר: "בחירת מרכזי המצוינות נעשתה על בסיס מדדים של מצוינות ארגונית, הישגים בתחום האקדמיה, שירות ושיתוף הפעולה עם קהילה. בתי החולים של כללית הם מהמקצועיים והמובילים בישראל ומספקים למטופלים רפואה אינטגרטיבית. אני גאה בעבודת הצוותים ומחזק את ידי העובדים והמנהלים שמובילים עשייה ענפה שבזכותה אנו משפרים את האיכות הרפואית ומשפיעים לטובה על רווחת המטופלים שלנו".