כללית און-ליין
עיניים
זימון תורים פנייה ליחידה

דרכי התקשרות ומיקום

ימים ושעות פעילות

​ימים ד', ה', בשעות 13:30-09:00

המרפאה לגידולי עיניים

אחראי תחום: ד"ר יפתח יסעור

על המרפאה

המרפאה  לגידולי עיניים שבבית החולים בילינסון מספקת למטופלים שירות בתחום גידולי עפעפיים. המרפאה הוכרה כמרכז מצוינות של קופ"ח כללית בשנים 2016-7. במרכז פועל צוות מיומן ומנוסה הכולל חמישה רופאים מומחים, שנהנים משיתוף פעולה הדוק עם מרכז דוידוף לטיפול ולחקר מחלות הסרטן, בית חולים השרון ומרכז שניידר לרפואת ילדים.

המרפאה מאמינה בגישה מקיפה ושלמה השמה במרכז  את המטופל על כל צרכיו המיוחדים תוך גיבוש דרכי טיפול המותאמות לכל מטופל באופן אישי. אנו מאמינים כי אבחון מוקדם וטיפול מהיר משפרים את הסיכוי להשיג ריפוי ולשמר את העין והראייה ומשכך אנו מזרזים ככל הניתן את תהליך האבחון והטיפול ובמידת הצורך מסייעים באופן אקטיבי בתיאומים בירוקרטיים ובביצוע בדיקות מורכבות. אנו מאמינים ביתרונות של הגישה הרב תחומית ומשכך אנו מקיימים על בסיס קבוע שיתוף פעולה עם מחלקות נוספות בבית החולים, כולל מחלקת רדיולוגיה, אונקולוגיה רדיותרפיה, עור, אא"ג פלסטיקה כללית ונוירוכירורגיה.  אנו מאמינים בחשיבות המעקב ארוך הטווח וממשיכים לעקוב אחר החולים במשך שנים רבות גם לאחר הריפוי.

במרפאה לגידולי עיניים ניתן למצוא את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום ואת הטיפולים התרופתיים העדכניים  ביותר. הקשר ההדוק עם מרכז דוידוף לחקר הסרטן מעניק למטופל את המעטפת הרחבה והמקצועית ביותר בישראל.

 

 

ד"ר יפתח יסעור - מנהל שירות האוקולופלסטיקה והגידולים הינו בעל ניסיון עשיר ורב שנים. ביצע תת התמחות בתחום בבי"ח SINAI HOSPITAL  בולטימור, שבארה"ב (1999-2001).  אחראי על תחום גידולי העפעפיים וארובת העין.