כללית און-ליין
בילינסון עולם World Wide

איליה (21, סטודנט לכלכלה) הזקוק לדיאליזה ומטופל כבר 7 חודשים, הצטרף לאוטובוס עד לגבול רומניה ומשם הגיעו לישראל הישר לשניידר

כאשר משפחתו של איליה (21, סטודנט לכלכלה) מאוקראינה שמעה שיש מחווה של מרכז שניידר בישראל בסיוע אנשי עסקים ומשרדי ההמשלה בישראל לילדים הזקוקים לטיפול רפואי. המשפחה של איליה החליטה לנסות ולצרף את איליה הזקוק לדיאליזה ומטופל כבר 7 חודשים.
איליה הצטרף לאוטובוס עד לגבול רומניה ומשם הגיעו לישראל הישר לשניידר ב-8.3.

מכיוון שאיליה אינו ילד כשאר המטופלים שמגיעים לשניידר, יום למחרת הוא הועבר לבילינסון למחלקת פנימית ב'. אנחנו בבילינסון מטפלים באיליה הנמצא לבדו בישראל (הוריו ואחיו נשארו באוקראינה), בכל הקשור לא רק בבריאות – מציאת מקום לינה ומענה לכל צורך שעולה.

איליה מספר: "האנשים מאוד חמים ומלאי רצון לעזור, התחושה היא של בית והשהות הופכת לקלה הרבה יותר ממה שדמיינתי בזכות כולם. כשהגעתי לכאן היה לידי בחדר מטופל דובר רוסית, הבת שלו הביאה לי אוכל ופינוקים ומאוד התרגשתי. היא פרסמה את הסיפור שלי בפייסבוק והמון אנשים הציעו עזרה. תודה לכולם!"

הבוקר צוות בית החולים בילינסון יצר את החיבור בין איליה לבין משפחה דוברת רוסית עם בן שגדול ממנו בשנה ועוד 2 בנות והוא יגור איתם עד להחלמתו ועד שיוכל להתאחד עם משפחתו.

בתמונה: איליה יחד עם צוות הסיעוד המטפל בו: אלינור פולק, רבקה ריטרמן ומשה לוין