כללית און-ליין
חדשות שנת 2022

פורסם בראשונה: 26.01.2022

שנה שנייה ברציפות הסטאזרים - דור העתיד של הרפואה בחר בבילינסון במקום הראשון

על פי נתוני משרד הבריאות: בילינסון הוא בית החולים המבוקש ביותר לסטאז' בקרב מסיימי לימודי הרפואה. על פי נתוני דוח משרד הבריאות להעדפות מסיימי בתי הספר לרפואה בישראל נמצא כי בילינסון במקום הראשון.

זו השנה השנייה ברציפות שבילינסון מקבוצת הכללית מדורג במקום הראשון בהעדפת הסטאז'רים שבוחרים לעשות את הסטאז' בבית החולים.

בהגרלת הסטאז' שהתקיימה אתמול בה הסטודנטים לרפואה בישראל בוחרים את בית החולים בו יבצעו את שנת הסטאז', בחר מספר גדול של הסטודנטים את בילינסון כבית החולים בו הם רוצים לבוא וללמוד את תקופת הסטאז' שלהם. מתוך 704 סטודנטים, % 17.2 בחרו בבילינסון ובפער משמעותי מהמרכזים רפואיים גדולים אחרים בישראל.

ד"ר איתן וירטהיים מנהל בילינסון: "זה הישג אדיר ואמירה משמעותית של  דור העתיד של רופאי ישראל על בילינסון. מחמאה גדולה להיות נבחרים – זו השנה השנייה ברציפות. הסטאזרים נכנסים להיות חלק נכבד מהצוות הרפואי שמוביל את בילינסון בכל אתגרי הרפואה ובפרט בתקופה זו של הקורונה".

ד"ר מאור ממן, סגן מנהל בילינסון: "הסטאז'רים הם חלק משמעותי ובלתי נפרד מהצוות הרפואי בבית החולים. הסטודנטים בחרו בבלינסון בשנה השנייה ברציפות בזכות האיכות הרפואית, היחס האישי החם לו הם זוכים והאופק המקצועי שהם רואים בבית החולים. הסטאזרים מקבלים תוכנית סטאז' מותאמת אישית וגמישה ונחשפים לרפואה מתקדמת ופורצת דרך ולמיטב המומחים והטכנולוגיות הרפואיות תוך כדי מימוש עצמי בצורה הטובה ביותר".