כללית און-ליין
חדשות

פורסם בראשונה: 22.12.2021

בית החולים השרון ממשיך להוביל בציוני סקר מטופלים של כללית לשנת 2021

פנימית ב' בניהולן של ד"ר עליזה זיידמן ומנהלת הסיעוד במחלקה נועה פריברג נמצאת במקום הראשון מבין 35 מחלקות פנימיות בכללית עם ציון 87% בסקר מטופלים, עלייה של כ- 7%, לעומת תוצאות הסקר בשנת 2020.

ד"ר איתן חבר, מנהל בית חולים השרון: "אני גאה בתוצאות הסקר וגאה בעיקר בצוותים הרפואיים. תוצאות הסקר משקפות את המקצועיות, המסירות והיחס האישי הבלתי מתפשר, הלב והנשמה שמעניקים צוות ביה"ח השרון  מידי יום למטופלים ולמשפחותיהם".

במקום הראשון מבין 35 מחלקות פנימיות בבתי החולים של הכללית  זכתה מחלקת פנימית ב' בניהולן של ד"ר עליזה זיידמן וד"ר נועה פריברג עם תוצאת שביעות רצון של כ- 87%, עלייה של כ- 7% לעומת שנת 2020. כמו כן, בסקר שנערך מחלקת פנימית ג' קיבלה ציון גבוה בשביעות רצון המטופלים עם כ- 85%, עלייה של כ- 3%, לעומת שנת 2020. ומחלקת פנימית ד' שומרת על יציבות עם שביעות רצון של המטופלים עם כ- 83%.

בסקר נמדדו יחס הרופאים, האחיות, המזכירות ונמדדה איכות העברת המידע וההדרכה למטופל, בהירות ההסברים לאורך הטיפול במטופל כולל מתן אפשרות לשאול שאלות על הטיפול בביה"ח ובבית. נבדקו הרצף והתיאום בין אנשי הצוות ובהירות ההסברים למטופל לגבי המשך הטיפול לאחר שחרורו מבית החולים. נמדדו גם הזמינות והנגישות של הצוות לפניות ולבקשות המטופל ומשפחתו, כולל רגישות ומענה לכאב ותחושות שהמטופל מדווח עליהן.

ד"ר איתן חבר, מנהל בית חולים השרון: "אני גאה בתוצאות הסקר וגאה בעיקר בצוותים הרפואיים. תוצאות הסקר משקפות את המקצועיות, המסירות והיחס האישי הבלתי מתפשר, הלב והנשמה שמעניקים צוות ביה"ח השרון מידי יום למטופלים ולמשפחותיהם".

בית החולים השרון ממשיך להוביל בציוני סקר מטופלים של כללית לשנת 2021