כללית און-ליין
חדשות

פורסם בראשונה: 03.03.2020

תמי פינק זכתה בפרס מנהל המוסד ופרס מנכ"ל שירותי בריאות כללית – בית חולים בילינסון

הפרסים הוענקו על עבודתה המסורה בקידום תחום השתלות האיברים בבילינסון המהווה את מרכז ההשתלות הגדול בישראל, במצוינות מקצועית, ברגישות ובחמלה

בתמונה: מימין: ריקי זטלנד, מנהלת הסיעוד במרכז רפואי רבין, תמי פינק, וד"ר איתן וירטהיים, מנהל מרכז רפואי רבין (בילינסון והשרון)

תמי פינק, אחות מרכזת תיאום השתלות בבילינסון, זכתה בפרס מנכ"ל שירותי בריאות כללית על הצטיינות בתפקידה ועל עבודתה המסורה בקידום נושא תרומת איברים ורקמות תוך רגישות ומסירות למטופלים ולבני משפחותיהם. תמי מלווה משפחות ברגעים הקשים ביותר טרם קביעת מוות מוחי, היא פונה ברגישות ובחמלה למשפחות בשעות הקשות הללו על מנת לעזור ולהציל חיים של אחרים.

ריקי זטלנד מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי רבין (בילינסון והשרון): "תמי משלבת בהצלחה רבה עבודה בטיפול נמרץ כללי וכמתאמת השתלות. היא אחות מקצועית שמקדמת ללא לאות את תחום תרומת איברים ורקמות. תמי מסורה באופן יוצא דופן לעבודה ולמטופלים, זמינה 24/7, מאתרת מטופלים המועמדים להשתלה, יוצרת קשר עם משפחות התורמים ומלווה אותם ברגישות ובחמלה גם לאחר התרומה. בשנתיים האחרונות מקדמת תמי תהליך ייחודי של השתלות במחלקה לרפואה דחופה (מיון)".

בית חולים בילינסון מהווה את מרכז ההשתלות הגדול בישראל בו מתבצעות כל סוגי השתלות האיברים ובהיקפים הגדולים ביותר.