כללית און-ליין
חדשות

פורסם בראשונה: 08.02.2021

דור העתיד של הרפואה בחר: בילינסון במקום הראשון

על פי נתוני משרד הבריאות: בילינסון הוא בית החולים המבוקש ביותר לסטאז' בקרב מסיימי לימודי רפואה

כבר שנים שבילינסון מוביל במדדי שביעות רצון, השנה בילינסון ראשון בדוח מדדי האיכות של משרד הבריאות ועכשיו גם דור העתיד של הרפואה מצביע ברגליים.
על פי נתוני דוח משרד הבריאות להעדפות מסיימי בתי הספר לרפואה בישראל נמצא כי בילינסון במקום הראשון.

בהגרלת הסטאז' שהתקיימה אתמול, בה הסטודנטים לרפואה בישראל בוחרים את בית החולים בו יבצעו את שנת הסטאז', בחר המספר הגדול של הסטודנטים את בית החולים  בילינסון כבית החולים בו הם רוצים לבוא וללמוד את תקופת הסטאז' שלהם. מתוך 729 סטודנטים, % 14.5 בחרו בבילינסון ובפער משמעותי מהמרכזים רפואיים גדולים אחרים בישראל.

ד"ר מאור ממן, סגן מנהל בילינסון ואחראי תחום סטאז'רים: "כמי שהיה בעצמו סטאז'ר בבילינסון לפני 23 שנים ואחראי היום על תכנית ההכשרה שלהם, אני יודע כמה חשוב לתת לסטאז'רים הרגשה שהם חלק משמעותי מהצוות הרפואי כבר בשלבי ההכשרה הראשונים שלהם  וכמה חשובה ההקשבה לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מהם.
אני יודע שהם בחרו בנו בזכות האיכות הרפואית, היחס האישי החם לו הם זוכים והאופק המקצועי שהם רואים בבילינסון.
מנהלי המחלקות שלנו רתומים באופן אישי לנושא הכשרת הסטז'רים וכך גם כל סגל המומחים והמתמחים אשר משקיעים רבות מזמנם במנטורינג, חניכה ובהוראה אישית בקבוצה איכותית זו. בילינסון נחשב כבית חולים המוביל תכנית סטאז' מותאמת אישית  לצרכי הסטז'ר. במרכז רפואי גדול, בפני הסטאז'רים עומדות  אפשרויות רבות להתמחות בכל תחומי הרפואה השונים והמגוונים. אנחנו רואים את הסטאז'ר בגובה העיניים מתוך חשיבות רבה בהשקעה בדור הבא של הרופאים בישראל. 

ד"ר איתן וירטהיים  מנהל מרכז רפואי רבין- בילינסון: "זה הישג אדיר ואמירה משמעותית של  דור העתיד של רופאי ישראל  על בילינסון. מחמאה גדולה להיות נבחרים  ומשקף עבורנו במימד נוסף את האיכויות של בילינסון ברבדים השונים. הישגים אלו נבנו בעמל רב, שנים ארוכות של חינוך, הטמעה, דוגמא אישית וערכי יסוד שלאורם בית החולים פועל. בית החולים שם דגש על למידה מתמדת על מנת לספק את הרפואה הטובה והמתקדמת ביותר בישראל. הדגש שאנו שמים על לימוד הן של הסטז'רים והן של כלל הצוות הרפואי, מוביל את בילינסון להיות חוד החנית של הרפואה הישראלית. אני גאה לעמוד בראש צוות מוביל זה שעושה לילות כימים על מנת להעניק רפואה מצוינת לצד שירות  ויחס חם לחולים ולבני המשפחות".