כללית און-ליין
חדשות

לא רק ד"ר דוגי האוזר, רופאים מתחת לגיל שמונה בבילינסון

בבילינסון נערך יום שבו למדו הילדים של הרופאים המתמחים מה אמא ואבא עושים בעבודה.

בבילינסון נערך יום שבו למדו הילדים של הרופאים המתמחים מה אמא ואבא עושים בעבודה. הרופאים המתמחים עובדים לילות כימים 24/7 על מנת לטפל בחולים הרבים שמגיעים לבילינסון. את הילדים שלהם הם רואים בבית בין תורנות לתורנות ומספרים להם איך עבר עליהם היום. לעומת הורים אחרים, הרופאים המתמחים לא יכולים להביא את הילד לעבודה. מלבד יום אחד בו הם זכו להביא את הילדים לבי"ח ולהראות להם קצת איך אבא או אמא עובדים. ביום המתמחים שאורגן ביום שישי האחרון בבילינסון עשרות ילדים בני 8-3 שנים הגיעו ליום חוויתי שכלל ארוחת בוקר מפנקת ולאחריה יצאו לבדוק ולטפל בבובות דובוני פרווה אותם קיבלו כולל לבדוק להם סימנים חיוניים, לחבוש אותם, לגבס ועוד. כך יכלו הילדים להיות רופאים ליום אחד, יחד עם אמא ואבא.

ד"ר רם שגיא, סגן מנהל בילינסון: "התרגשתי מאוד לראות את העניין שהביעו ילדי המתמחים בטיפול בדובונים.
הרופאים המתמחים עובדים קשה ומטפלים בחולים בכל יום מימות השבוע, שבתות, חגים וימי חול. מגיע להם יום מושקע המחבר את הילדים שלהם למקום העבודה בו הם נמצאים רוב הזמן.
בזכות יוזמה ברוכה של שתי מתמחות מפנימית ו´ ד"ר ענבר נרדי וד"ר לירון יחד עם עזרה של גורמים רבים בבית החולים יצרנו יום כל כך מיוחד ומגבש ובו הצלחנו להעביר ולו במעט את החשיבות של עבודת המתמחים לילדים שלהם ביום גדוש פעילויות וכיף".