כללית און-ליין
חדשות שנת 2017

פורסם בראשונה: 12.09.2017

    מאת:
  • לשכת הדוברת - מרכז רפואי רבין - בית חולים בילינסון והשרון

בילינסון: חצי מיליון ש"ח גויסו אמש באירוע למען מחלקת עור

פנחס (פיני) כהן, יו"ר עמותת הידידים ופרופ' אמיליה חודק, מנהלת מחלקת עור בבילינסון

פורום עמיתי בילינסון
בסימן "זרקור על העור"

הערב הוקדש לפיתוח מחלקת עור בבילינסון
----------------------
ידידי עמותת ידידי בית החולים הרימו כוסית לקראת השנה החדשה
-----------------------

 

פורום עמיתי ידידי בית חולים בילינסון ערך ערב לפיתוח מחלקת עור בסימן "זרקור אל העור", אליו הגיעו  אנשי עסקים רבים, המארחים: פנחס (פיני) כהן - יו"ר עמותת הידידים ויו"ר קרן נוי, ד"ר ערן הלפרן – מנהל מרכז רפואי רבין ואורלי מסקין - מנכ"ל עמותת הידידים קיבלו את פניהם במרכז יצחק רבין בתל אביב.

במהלך הערב הרצתה פרופ' אמי חודק, מנהלת המחלקה לעור בבילינסון, על עתיד רפואת עור. פרופ' משה לפידות, מנהל יחידת הלייזר במחלקת העור הסביר על הקשר בין ישראל כמעצמה ביטחונית לבין טכנולוגיות מתקדמות ולייזר ברפואת העור. ד"ר אסי לוי, רופא בכיר במחלקה לעור בבילינסון דיבר על הזדקנות עורית ואנטיאייג'ינג.

פנחס (פיני) כהן יו"ר עמותת הידידים של מרכז רפואי רבין: "המחלקה לעור בבילינסון שמה דגש ייחודי על המחקר ופיתוח הידע הרפואי וזאת על מנת לתת את הטיפולים בקדמת הטכנולוגיה.
בפיתחה של השנה החדשה אני מבטיח כי עמותת הידידים תמשיך לסייע בפיתוח מחקר, ברכישת טכנולוגיות רפואיות, כדי שהצוות הרפואי בבילינסון ימשיך להוביל את הרפואה בישראל.

ד"ר ערן הלפרן, מנהל מרכז רפואי רבין (בילינסון והשרון) ודליה רבין
בתמונה: ד"ר ערן הלפרן, מנהל מרכז רפואי רבין (בילינסון והשרון) ודליה רבין

ד"ר ערן הלפרן, מנהל מרכז רפואי רבין (בילינסון):  "התכנסנו היום על מנת לשים זרקור על פעילותה של מחלקת עור המובילה בישראל.
אני סמוך ובטוח כי הצוות הרפואי בבילינסון ימשיך להוביל בזכות מחלקות כמו זו של פרופ חודק, מנהלת המחלקה לעור. אנו מסיימים את השנה הנוכחית הנוכחית עם הישגים רבים לבית החולים בילינסון. צוות בית החולים על כלל הסקטורים עובד לילות כימים על מנת לתת את הרפואה הטובה ביותר והשירות הטוב ביותר למטופלים. את הפרי לעמלנו ניתן לראות גם בסקרי משרד הבריאות בהם הוביל בית החולים בשביעות רצון המטופלים. בית החולים ממשיך להתקדם ולהוביל בתחום הרפואה והמחקר."  

במהלך הערב גוייסו 500,000 ₪ .

 

צילום: אביב חופי