כללית און-ליין
חדשות שנת 2016

פורסם בראשונה: 23.11.2016

    מאת:
  • לשכת הדוברת - מרכז רפואי רבין - בתי החולים בילינסון והשרון

סקר משרד הבריאות קובע: בפעם השנייה בילינסון מוביל בישראל בשביעות רצון המטופלים. בי"ח השרון, ניצב גם הוא בראש הטבלה בשביעות רצון מטופלים

משרד הבריאות דגם את שביעות הרצון של המטופלים באשפוז בכלל בתי החולים בישראל. בתי החולים בילינסון והשרון מקבוצת שירותי בריאות כללית קיבלו את הניקוד הגבוה ביותר במספר מדדים...

בתי החולים בילינסון והשרון מובילים בשביעות רצון כללית באשפוז בקרב בתי החולים בישראל


בסקר שביעות רצון  מטופלים שערך משרד הבריאות, נדגמו כלל בתי החולים בישראל

עפ"י ממצאי הסקר:  בתי החולים בילינסון והשרון מובילים בשביעות רצון כללית באשפוז בקרב בתי החולים בישראל

משרד הבריאות דגם את שביעות הרצון של המטופלים באשפוז בכלל בתי החולים בישראל. בית החולים בילינסון מקבוצת שירותי בריאות כללית קיבל את הניקוד הגבוה ביותר במדדים הבאים:

  • בי"ח בילינסון במקום הראשון בציון המסכם המשקלל את כל מדדי הסקר
  • בי"ח בילינסון במקום הראשון בשביעות רצון כללית מבית החולים
  • בי"ח בילינסון במקום הראשון בתנאים סביבתיים

בית חולים השרון בפ"ת (המהווה חלק ממרכז רפואי רבין) ניצב גם במקום הראשון בשביעות רצון מטופלים לאחר שעשה קפיצה משמעותית בנושא במדדים הבאים:

  • בי"ח השרון במקום הראשון בטיפול בידיים טובות
  • בי"ח השרון עמד בהצלחה ומעל הממוצע ביחס ובכבוד למטופל
  • בי"ח השרון עמד בהצלחה ומעל הממוצע במתן מידע והסברים
  • בי"ח השרון עמד בהצלחה ומעל הממוצע במדד יעילות

ד"ר ערן הלפרן, מנהל בתי חולים בילינסון והשרון: "אני מצדיע לאלפי עובדי בתי החולים בילינסון והשרון, שעושים לילות כימים ומעניקים רפואה מצוינת לצד שירות, יחס, מידע ואשפוז בתנאי מלונאות. קיבלנו הוכחה נוספת שאכן אנחנו מובילים את הרפואה בישראל".

כיום לא ניתן להסתפק רק ברפואה מצוינת ומתקדמת אלא יש צורך וחשיבות מכרעת לספק למטופלים מעטפת שלמה של מידע, יחס ותנאים הולמים. אנחנו חיים בעידן של הסתכלות אחרת על החולה, בו לאמפטיה, לשירות ולתנאים יש חשיבות משמעותית והם חייבים להתקיים כחלק מרפואה איכותית. ההישגים הללו נבנו בעמל רב, שנים ארוכות של חינוך, הטמעה, דוגמא אישית וערכי יסוד שלאורם בית החולים פועל.

אפרת מילנר, מנהלת מחלקת שירות וקשרי לקוחות: "בית חולים בילינסון הוא הראשון בישראל שהקים כבר בשנת 2000 מחלקת שירות ייעודית שתפקידה לחשוב כל יום וכל היום על טובת המטופלים בבית החולים ובני משפחותיהם, וזאת תוך בניית תרבות של שירות מיטבי בשיתוף עם צוותי בית החולים".

 

בית חולים בילינסון

 

בית חולים השרון