כללית און-ליין
חדשות שנת 2016

פורסם בראשונה: 21.01.2016

    מאת:
  • לשכת הדוברת – מרכז רפואי רבין, בתי החולים בילינסון והשרון

ארז לוי (37) מונה למשנה למנכ"ל מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון)

לוי יעסוק בפיתוח המתוכנן של בתי החולים: בניית מגדל אשפוז חדש עם חדרי ניתוח חדשים והרחבת מרכז דוידוף לסרטן, וכן בתפעול השוטף של ביה"ח ובשמירה על רמת השירות הגבוהה של מרכז רפואי רבין שזכה במקום הראשון בתחום השירות בסקר משרד הבריאות בשנת 2015.

מינוי

ארז לוי (37) מונה למשנה למנכ"ל מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון).
לוי יעסוק בפיתוח המתוכנן של בתי החולים בשנים הקרובות. בין היתר: בניית מגדל אשפוז חדש בן 9 קומות שיכלול גם חדרי ניתוח חדשים והרחבת מרכז דוידוף לסרטן באמצעות בניית 6 קומות נוספות.
בנוסף, יעסוק בתפעול השוטף של בית החולים ובשמירה על רמת השירות הגבוהה של מרכז רפואי רבין אשר זכה במקום הראשון בתחום השירות בסקר שביצע משרד הבריאות בשנת 2015.

לוי כיהן במגוון תפקידים במערכת הבריאות, ביניהם:
חבר הנהלה בחטיבת קהילה של שירותי בריאות כללית - ניהול 2 מחלקות: המחלקה לארגון ושיטות ומחלקת מבוטחים. במסגרת תפקידו ניהל והוביל פרויקטים מרכזיים וחוצי ארגון לרבות: יישום CRM ארגוני לראשונה בכללית, פרויקטים רבים להגדלת תפוקות הארגון, יישום מרשמים דיגיטליים וחתימה דיגיטלית, יישום פרויקטים טכנולוגיים רבים שהובילו לצמצום משמעותי בכמות הניירת ובקיצור בירוקרטיה ללקוחות, כמו כן, תכנון והחלפה של מערכת זימון וניהול תורים במרפאות.
בנוסף כיהן כיו"ר בוועדות ארציות כמו הוועדה לרובוטיקה בכללית, ועדת הנגשה תרבותית ולשונית ועוד.
קודם לכן כיהן כחבר הנהלה ב"הרצליה מדיקל סנטר", שם ניהל את המחלקה לארגון ושיטות. במסגרת תפקידו הוביל פרויקטים אסטרטגיים לייעול תהליכי עבודה והביא לגידול משמעותי בפעילות בית החולים. הוביל חלקים נרחבים בבינוי הרצליה מדיקל סנטר, פיתוח ושיפור המחלקה הבינלאומית, בניית תוכניות עסקיות, בניית עולמות בינה עסקית בבית החולים, הקמת מוקד זימון תורים טלפוני (Call-center) ועוד.
ללוי תואר בהנדסת תעשייה וניהול מבית הספר הגבוה ע"ש "שנקר"- בהצטיינות.

ארז לוי, משנה למנכ"ל מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון): "מהיכרות רבת שנים עם מערכת הבריאות, הן הפרטית והן הציבורית, הן מזווית עולם בתי החולים והן מזווית הקהילה, אני מודע לאתגרים מחד ולפוטנציאל מאידך הגלום בתפקיד זה. החזון שלי הוא להמשיך להוביל את מגוון הפרויקטים במרכז רפואי רבין בעידן של צמיחה תמידית, חדשנות, ניהול נכון וראיית המטופל מעל הכל. אני רואה במרכז רפואי רבין את חוד החנית ברפואה הציבורית בישראל".

לוי נשוי לסוזי, אב לבן ובת, מתגורר ביהוד-מונוסון.​