כללית און-ליין
חדשות שנת 2019

פורסם בראשונה: 22.02.2019

דור העתיד של הרפואה בחר: בילינסון במקום הראשון

על פי נתוני משרד הבריאות: בילינסון הוא בית החולים המבוקש ביותר לסטאז' בקרב מסיימי לימודי רפואה

כבר שנים שבילינסון מוביל במדדי שביעות הרצון של המטופלים ועכשיו גם דור העתיד של הרפואה מצביע ברגליים. על פי נתוני דוח משרד הבריאות להעדפות מסיימי בתי הפר לרפואה בישראל נמצא כי בילינסון במקום הראשון.

17.7% ממסיימי לימודי הרפואה ענו בסקר שהם מעדיפים לבוא וללמוד את תקופת הסטאז' שלהם בבילינסון. קיים פער משמעותי בין בילינסון לבתי החולים האחרים בישראל.

ד"ר רם שגיא, סגן מנהל בילינסון ואחראי תחום סטאז'רים: "מסיימי לימודי רפואה  בחרו בבילינסון בזכות איכות רפואית, היחס האישי לו הם זוכים והאופק המקצועי שהם רואים בבילינסון. בנוסף, ולא פחות חשוב מבחינת מסיימי לימודי הרפואה, בילינסון נחשב כבית חולים המוביל תכנית סטאז' מותאמת אישית שנותנת מענה לצרכיו של הסטאז'ר. אנו רואים חשיבות רבה בהשקעה בדור הבא של הרופאים בישראל"


ד"ר ערן הלפרן, מנהל בית חולים בילינסון: "בחירת דור העתיד של רופאי ישראל משמשת לנו כמראה על איכויות בית החולים. הישגים אלו נבנו בעמל רב, שנים ארוכות של חינוך, הטמעה, דוגמא אישית וערכי יסוד שלאורם בית החולים פועל. בית החולים שם דגש על למידה מתמדת  על מנת לספק את הרפואה הטובה והמתקדמת ביותר בישראל. הדגש שאנו שמים על לימוד הן של הסטאז'רים והן של כלל הצוות הרפואי, מוביל את בילינסון להיות חוד החנית של הרפואה הישראלית. אני גאה לעמוד בראש צוות מוביל זה שעושה לילות כימים על מנת להעניק רפואה מצוינת לצד שירות, יחס, מידע ואשפוז בתנאי מלונאות."