כללית שלי

אינדקס רופאים

הצגת רופאים לפי:

אולטראסאונד

ד"ר מרדכי ברדיצ'ב מערך נשים ויולדות חדר לידה
ד"ר נדיה בריזגלין אולטרסאונד
ד"ר יעל גולדברג מחלקת נשים אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי
ד"ר רחל מנדל יחידת אולטרסאונד גינקולוגי ומיילדותי מחלקת נשים
ד"ר ראובן קידר מחלקת נשים חדר לידה

אונקולוגיה

פרופ' עופר לביא מערך נשים ויולדות גינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית
ד"ר ילנה מח'ולה מחלות צוואר הרחם ודרכי מין תחתונות
ד"ר אפרים סיגלר מחלקת נשים מחלות צוואר הרחם ודרכי מין תחתונות
ד"ר גאזי פארס אורולוגיה
ד"ר מאיר פרייס מכון המטולוגיה
ד"ר קטי שולמן

אורולוגיה

פרופ' יורם אברהמוב מחלקת נשים היחידה לאורו-גניקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר עדו אורלין מחלקה אורולוגית
ד"ר עומר אפרת מחלקה אורולוגית
ד"ר לאוניד בויארסקי מחלקת אורלוגיה
ד"ר גולדשמידט אייל מחלקת נשים היחידה לאורו-גניקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר יבגני גלייזרוב אורולוגיה פורום
ד"ר יורם דקל מחלקת אורולוגיה
ד"ר ראני זרייק מחלקה אורולוגית
ד"ר ניר חייא מערך מיילדות וגינקולוגיה אורו-גינקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר בנימין חרדאק מחלקת אורולוגיה
ד"ר פליקס יאסינוב מחלקה אורולוגית
ד"ר מהרן כבהה אורולוגיה
ד"ר טל מאי מחלקת אורולוגיה
ד"ר גאזי פארס אורולוגיה
ד"ר אילונה פילסוב מחלקה אורולוגית
ד"ר ענבל פלג מחלקה אורולוגית
ד"ר בוריס פרידמן אורולוגיה
ד"ר יובל פרייפלד מחלקת אורולוגיה
ד"ר אילן קליין מחלקת אורולוגיה
ד"ר גל רינות מזרחי אורולוגיה

אורתופדיה

ד"ר ויטלי אלכסנדרובסקי מחלקה אורתופדית
ד"ר ליאור בן צבי מחלקת אורתופדיה
ד"ר בני ברנפלד מחלקה אורתופדית
ד"ר בכר ג'ואברה‎ מחלקה אורתופדית
ד"ר אדי גרייף מחלקה אורתופדית
ד"ר ירון זאולן מחלקת אורתופדיה
ד"ר פאדי חאזן מחלקה אורתופדית
ד"ר חיים כצבמן מחלקה אורתופדית
ד"ר סאמר מח'ולה מחלקה אורתופדית
ד"ר מיכאל מרגוליס מחלקה אורתופדית
ד"ר יוסף סטרולוביץ' מחלקה אורתופדית
ד"ר עלי סלימאן מחלקה אורתופדית
ד"ר וסילי צ'רמיסין מחלקה אורתופדית
ד"ר מרדכי קליגמן מחלקה אורתופדית
ד"ר ארסן שפיגלמן מחלקה אורתופדית

איזוטופים

ד"ר מאיה מור רפואה גרעינית

אלרגיה

ד"ר אורלי בן אור ילדים

אנדוקרינולוגיה

ד"ר מוהנד אבו אל היג'א מחלקה פנימית א'
ד"ר סמיר קאסם מחלקה פנימית א

אף אוזן גרון

ד"ר קרן ברטל אף אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר
ד"ר אבנר ברקוביץ' אף אוזן גרון
ד"ר רונן גספר פה ולסת
ד"ר ג'ני ג'רבשיאן מחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש צוואר
ד"ר מרים דה-סילבה אף אוזן גרון
פרופ' אילנה דואק אף אוזן גרון - גידולי ראש צוואר
ד"ר יואב יניר אף אוזן גרון - לרינגולוגיה
ד"ר רענן כהן-כרם אף אוזן גרון
ד"ר סופיה נמירובסקי מחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש צוואר
ד"ר סופיה נמירובסקי מחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש צוואר
ד"ר יצחק ענתבי אף אוזן גרון
ד"ר יעקב פלוטקין אף אוזן גרון
ד"ר גנאדי פליימן מחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש צוואר
ד"ר אורית קרמר כירורגיית פה ולסת
ד"ר תמר שבלין אף אוזן גרון
פרופ' אביגדור שצ'ופק אף אוזן גרון

אפידמיולוגיה

פרופ' וליד סליבא היחידה לאפידמיולוגיה יישומית בכללית

אקו לב

ד"ר ג'ורג' ורטהיימר מחלתק ילדים
פרופ' משה פליגלמן המערך הקרדיולוגי
ד"ר רוזנבלום ילנה מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר ג'ריס שחאדה מחלקת קרדיולוגיה
פרופ' אבינועם שירן מערך קרדיולוגי

אשפוז יום

ד"ר סלים חלבי מיון - מלר"ד
ד"ר בשיר כרכבי מחלקת קרדיולוגיה

גינקולוגיה

פרופ' יורם אברהמוב מחלקת נשים היחידה לאורו-גניקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר לודמילה אוסטרובסקי מחלקת נשים
ד"ר גליה אורון יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF מחלקת נשים
ד"ר מרדכי ברדיצ'ב מערך נשים ויולדות חדר לידה
ד"ר יעל גולדברג מחלקת נשים אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי
ד"ר גולדשמידט אייל מחלקת נשים היחידה לאורו-גניקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר עמית דמתי מחלקת נשים חדר לידה
ד"ר צפנת וינר מגנזי בנק הזרע פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר ניר חייא מערך מיילדות וגינקולוגיה אורו-גינקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר דוד ישי יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר אניס כלדאוי מחלקת נשים כירורגיה גינקולוגית זעיר פולשנית
פרופ' עופר לביא מערך נשים ויולדות גינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית
ד"ר ילנה מח'ולה מחלות צוואר הרחם ודרכי מין תחתונות
ד"ר רחל מנדל יחידת אולטרסאונד גינקולוגי ומיילדותי מחלקת נשים
ד"ר אפרים סיגלר מחלקת נשים מחלות צוואר הרחם ודרכי מין תחתונות
ד"ר גיל פאר יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר מורן פז מיון נשים מחלקת נשים
ד"ר אמיר פלג מחלקת נשים גנטיקה רפואית
ד"ר יובל קאופמן מחלקת נשים מיילדות וגניקולוגיה
ד"ר ראובן קידר מחלקת נשים חדר לידה
ד"ר יקיר שגב מחלקת נשים היחידה לגינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית
ד"ר ערן שגב מיון נשים כירורגיה זעיר פולשנית
ד"ר לנה שגיא-דאין מכון לגנטיקה רפואית מחלקה נשים

גנטיקה

ד"ר ורדית אדיר המכון לגנטיקה רפואית
ד"ר גליה אורון יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF מחלקת נשים
ד"ר אמיר פלג מחלקת נשים גנטיקה רפואית
ד"ר לנה שגיא-דאין מכון לגנטיקה רפואית מחלקה נשים

גסטרואנטרולוגיה

ד"ר יגאל אלנברג מחלקת ילדים
ד"ר ויקטור אניקין מכון גסטרו
ד"ר יעקב דיקשטיין מכון גסטרו
ד"ר קורינה הרטמן מחלקת ילדים
ד"ר רעות לוצקי מכון גסטרו
ד"ר נדאל מואסי מכון גסטרו
ד"ר אורי סגול מכון גסטרו
ד"ר אלכס רוזנטל מכון גסטרו
ד"ר רימה שלום סוחוטניק מכון גסטרו

גריאטריה

ד"ר מוהנד אבו אל היג'א מחלקה פנימית א'
ד"ר מונה אליאס ראומטולוגיה
ד"ר טל גזית ראומטולוגיה
ד"ר דבי זיסמן
ד"ר נזאר חג'אזי פנימית א'
ד"ר אירנה מלחובסקי גריאטריה
ד"ר ג'וי פלד ראומטולוגיה
ד"ר סמיר קאסם מחלקה פנימית א

דיאטה

ד"ר יובל קאופמן מחלקת נשים מיילדות וגניקולוגיה
גב' שחף-אלקלעי קרן המרכז הרב-תחומי לטיפול באנדומטריוזיס

דימות

ד"ר נדיה בריזגלין אולטרסאונד
ד"ר נטליה גולדברג דימות
ד"ר גלית דיכטרמן אולטרסאונד - יחידת על שמע US
ד"ר אלכס פבלוב מכון דימות - רנטגן
ד"ר גליה רוזן רדיולוגיה פולשנית

המטולוגיה

ד"ר לואיז אבלין שבד מחלקת ילדים מכון המטולוגיה
ד"ר מונא בלאן חאג' מכון המטולוגיה
ד"ר אולגה ולקובסקי מכון המטולוגיה
ד"ר אלכסנדר יוסיפוביץ
ד"ר אלכסנדר יוסיפוביץ מכון המטולוגיה
ד"ר עימאד מוחמד המעבדה להמטולוגיה
ד"ר איווטה מינצמן מכון המטולוגיה
ד"ר ילנה מישצ'נקו מכון המטולוגיה
ד"ר מאיר פרייס מכון המטולוגיה
ד"ר שושן פרק מכון המטולוגיה
ד"ר קטי שולמן

הרדמה

ד"ר דניאל אמסלם הרדמה
ד"ר דמיטרי ביסטריצקי הרדמה
ד"ר מרק בלאגולה הרדמה
ד"ר אדית בלן מרפאת כאב
ד"ר רינה ברסלר הרדמה
ד"ר זאב גולדיק טיפול נמרץ מחלקת הרדמה
ד"ר מיכאל גרץ מרפאת כאב
ד"ר אירנה הירש מרפאת כאב
ד"ר רמוס הרשקוביץ טיפול נמרץ הרדמה
ד"ר אליהו זיסמן טיפול נמרץ - הרדמה
ד"ר יוליה כרמלי הרדמה וטיפול נמרץ נשימתי
ד"ר הוריה לזרוביץ הרדמה
ד"ר אלכס סולובייצ'יק הרדמה
ד"ר בוריס קפיטולסקי הרדמה
ד"ר עמית ראובני טיפול נמרץ
ד"ר אסדי רבאח הרדמה
ד"ר אלכס שנדריי הרדמה
ד"ר איליה שניידר הרדמה

הריון

ד"ר גליה אורון יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF מחלקת נשים
ד"ר מרדכי ברדיצ'ב מערך נשים ויולדות חדר לידה
ד"ר יעל גולדברג מחלקת נשים אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי
פרופ' עופר לביא מערך נשים ויולדות גינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית
ד"ר רחל מנדל יחידת אולטרסאונד גינקולוגי ומיילדותי מחלקת נשים
ד"ר אפרים סיגלר מחלקת נשים מחלות צוואר הרחם ודרכי מין תחתונות
ד"ר גיל פאר יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר ראובן קידר מחלקת נשים חדר לידה
ד"ר יקיר שגב מחלקת נשים היחידה לגינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית

טיפול נמרץ

ד"ר דניאל אמסלם הרדמה
ד"ר רומן בדייב ניתוחי לב וחזה
ד"ר דמיטרי ביסטריצקי הרדמה
ד"ר מרק בלאגולה הרדמה
ד"ר רינה ברסלר הרדמה
ד"ר זאב גולדיק טיפול נמרץ מחלקת הרדמה
ד"ר מיכאל גרץ מרפאת כאב
ד"ר אירנה הירש מרפאת כאב
ד"ר רמוס הרשקוביץ טיפול נמרץ הרדמה
ד"ר אליהו זיסמן טיפול נמרץ - הרדמה
ד"ר נאדר חאדר מחלקת קרדיולוגיה צינתורים
פרופ' רונן יפה קרדיולוגיה אשפוזית צינתורים - לב
ד"ר יוליה כרמלי הרדמה וטיפול נמרץ נשימתי
ד"ר אלכס סולובייצ'יק הרדמה
ד"ר אריה עדן טיפול נמרץ כללי כרמל
ד"ר מיכאל פיינבלוט ניתוחי לב וחזה
ד"ר רחל פלג טיפול נמרץ
פרופ' משה פליגלמן המערך הקרדיולוגי
ד"ר בוריס קפיטולסקי הרדמה
ד"ר עמית ראובני טיפול נמרץ
ד"ר אלכס שנדריי הרדמה
ד"ר איליה שניידר הרדמה

טרשת נפוצה

פרופ' אריאל מילר המרכז לטרשת נפוצה וחקר המח נוירולוגיה
פרופ' משה פליגלמן המערך הקרדיולוגי

יולדות

ד"ר גליה אורון יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF מחלקת נשים
ד"ר מרדכי ברדיצ'ב מערך נשים ויולדות חדר לידה
פרופ' עופר לביא מערך נשים ויולדות גינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית
ד"ר אפרים סיגלר מחלקת נשים מחלות צוואר הרחם ודרכי מין תחתונות
ד"ר ראובן קידר מחלקת נשים חדר לידה
ד"ר יקיר שגב מחלקת נשים היחידה לגינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית

ילדים

ד"ר לואיז אבלין שבד מחלקת ילדים מכון המטולוגיה
ד"ר נתן איש-שלום מחלקת ילדים
ד"ר יגאל אלנברג מחלקת ילדים
פרופ' משה אפרת מחלקת ילדים
ד"ר אורלי בן אור ילדים
ד"ר לנה גיטין מחלקת ילדים
ד"ר רותי דאבר-טרקל נוירולוגיה ילדים והתפתחות הילד
ד"ר גלית דיכטרמן אולטרסאונד - יחידת על שמע US
ד"ר אירנה הירש מרפאת כאב
ד"ר קורינה הרטמן מחלקת ילדים
ד"ר ג'ורג' ורטהיימר מחלתק ילדים
ד"ר מוחמד חמד סעיד מחלקת ילדים
ד"ר קרין יעקובי-ביאנו מחלות ריאה וציסטיק פיברוזיס - CF מחלקת ילדים
ד"ר גלית לבנת לבנון מחלקת ילדים מחלות ריאה וציסטיק פיברוזיס - CF
ד"ר אברהם לורבר יילודים
ד"ר תמר עציוני-פרידמן מחלקת ילדים מערך איכות ובטיחות
פרופ' גיורא פילר מחלקת ילדים
פרופ' נתנאל צלניק מחלקת ילדים
ד"ר מיוריאל קונופניקי מיון ילדים מחלקת ילדים
ד"ר לילך שמר-מאירי נוירולוגיה ילדים מחלקת ילדים

ילודים

ד"ר איילה גובר יילודים - תינוקות פגים
ד"ר אולגה דבקין יילודים - תינוקות פגים
ד"ר גלית דיכטרמן אולטרסאונד - יחידת על שמע US
פרופ' דני וייסמן יחידת יילודים - תינוקות
ד"ר קרן לביא-נבו יילודים - תינוקות פגים
ד"ר אברהם לורבר יילודים
ד"ר מיכל מולד יילודים - תינוקות
ד"ר נטליה ניקולסקי פגים
ד"ר מרינה סולובייצ'יק התפתחות פגים
ד"ר אירינה קסל יילודים פגים

כבד

ד"ר אייל אשכנזי מכון כבד מכון גסטרו
ד"ר ריאד חדאד כירורגיה ב'
פרופ' אלי צוקרמן מכון כבד

כירורגיה

ד"ר אריה ביטרמן מחלקת כירורגיה א
ד"ר ליאוניד בריזגלין כירורגיה פלסטית
ד"ר רונן גלילי ניתוחי ריאות וחזה
ד"ר שירלי דוידוביץ' כירורגית א
ד"ר טטיאנה דורפמן כירורגית ב'
ד"ר עמית דמתי מחלקת נשים חדר לידה
ד"ר איגור דשקובסקי כירורגית א
פרופ' ירון הר שי כירורגיה פלסטית
ד"ר רוני וילהלם כירורגית א
ד"ר חילו חביב מיון
ד"ר ריאד חדאד כירורגיה ב'
ד"ר ויסאם ח'ורי כירורגית א
ד"ר דוד חזן כירורגית ב
ד"ר רנה חנא כירורגית ב
ד"ר מאג'ד חסון מיון
ד"ר אניס כלדאוי מחלקת נשים כירורגיה גינקולוגית זעיר פולשנית
ד"ר דן לוי פבר ניתוחי ריאות וחזה
ד"ר אחמד מחאמיד כירורגית ב'
ד"ר עיסא מטאנס כירורגיה פלסטית
ד"ר תמר סגל אברמוביץ כירורגית ב'
ד"ר גאורגי פדוסייב כירורגית א
ד"ר מורן פז מיון נשים מחלקת נשים
ד"ר דביר פרויליך כירורגית ב' מרפאה רב מקצועית לטיפול כירורגי בהשמנת יתר
ד"ר בנימין פרסון כירורגית א
ד"ר אלכסנדר קרמר כירורגית ב
ד"ר אריאל שאמי כירורגית א
ד"ר ערן שגב מיון נשים כירורגיה זעיר פולשנית

כלי דם

ד"ר עופר גלילי כלי דם
ד"ר דלית מנהיים כלי דם
ד"ר טל סלמון כלי דם
ד"ר וליד עובייד כלי דם
ד"ר אסדי רבאח הרדמה

כללי

ד"ר מוהנד אבו אל היג'א מחלקה פנימית א'
ד"ר עאסם אבו אשתייה פנימית ב
ד"ר אדית בלן מרפאת כאב
ד"ר מריה חודיאקובה פנימית ב
ד"ר שי כהן החטיבה הפנימית
ד"ר אופיר לבון היחידה לפרמקולוגיה וטוקסיקולוגיה קלינית
ד"ר סמיר קאסם מחלקה פנימית א
ד"ר עדי קיברי מחלקה פנימית ב
ד"ר מיקי רהט מעבדה לאימונותרפיה
פרופ' גד רנרט רפואת הקהילה ואפידמיולוגיה התוכנית לרפואה מותאמת אישית בכללית

לב

ד"ר רומן בדייב ניתוחי לב וחזה
ד"ר בן דב ניסן מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר מיכאל גבריאלי מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר יעקב גורביץ' ניתוחי לב וחזה
ד"ר אסף דנון מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר ג'ורג' ורטהיימר מחלתק ילדים
ד"ר קרן זיסמן מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר נאדר חאדר מחלקת קרדיולוגיה צינתורים
פרופ' רונן יפה קרדיולוגיה אשפוזית צינתורים - לב
ד"ר בשיר כרכבי מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר דרור לוינר ניתוחי לב וחזה
ד"ר אברהם לורבר יילודים
ד"ר הוריה לזרוביץ הרדמה
ד"ר אריה מילטיאנו קרדיולוגיה
ד"ר שתיווי סוועאד ניתוחי לב וחזה
ד"ר ישראל סרפוב ניתוחי לב וחזה
ד"ר עדווי סלים מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר פוקס אלכס מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר מיכאל פיינבלוט ניתוחי לב וחזה
ד"ר פלטי עמוס מחלקת קרדיולוגיה
פרופ' משה פליגלמן המערך הקרדיולוגי
ד"ר אולג פצ'רסקי מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר ברק צפריר מחלקת קרדיולוגיה השירות למניעה ושיקום מחלות לב
ד"ר רוזנבלום ילנה מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר ג'ריס שחאדה מחלקת קרדיולוגיה
פרופ' אבינועם שירן מערך קרדיולוגי
ד"ר חורחה שליאמסר מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר ארז שרוני ניתוחי לב וחזה

לחץ דם

ד"ר נתן איש-שלום מחלקת ילדים
ד"ר טטיאנה טנסיוצ'וק נפרולוגיה ויתר לחץ דם
ד"ר ג'רום מרקוזון נפרולוגיה ויתר לחץ דם
ד"ר אלון ענתבי נפרולוגיה ויתר לחץ דם
ד"ר ויקטור פרחויקי נפרולוגיה נפרולוגיה ויתר לחץ דם ודיאליזה
ד"ר דניאל קושניר דיאליזה

ליפידים

פרופ' משה פליגלמן המערך הקרדיולוגי
ד"ר ברק צפריר מחלקת קרדיולוגיה השירות למניעה ושיקום מחלות לב

מחלות זיהומיות

ד"ר מוהנד אבו אל היג'א מחלקה פנימית א'
פרופ' משה אפרת מחלקת ילדים
ד"ר גבריאל ובר היחידה למניעת זיהומים ומחלות זיהומיות
ד"ר נזאר חג'אזי פנימית א'
ד"ר רונזא נג'אר מניעת זיהומים ומחלות זיהומיות
ד"ר סמיר קאסם מחלקה פנימית א
ד"ר דניאל קושניר דיאליזה

מיון

ד"ר יורי אדמוביץ' רפואה דחופה
ד"ר מיכאל גולדברג רפואה דחופה
ד"ר אחמד זועבי מיון כללי - מחלקה לרפואה דחופה כרמל
ד"ר חילו חביב מיון
ד"ר סלים חלבי מיון - מלר"ד
ד"ר מאג'ד חסון מיון
ד"ר דרור מלמד מיון כללי - מחלקה לרפואה דחופה כרמל
ד"ר נסים ניסימוב המחלקה לרפואה דחופה כרמל - מיון
ד"ר מיוריאל קונופניקי מיון ילדים מחלקת ילדים

מיילדות

ד"ר גליה אורון יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF מחלקת נשים
ד"ר מרדכי ברדיצ'ב מערך נשים ויולדות חדר לידה
ד"ר יעל גולדברג מחלקת נשים אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי
פרופ' עופר לביא מערך נשים ויולדות גינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית
ד"ר רחל מנדל יחידת אולטרסאונד גינקולוגי ומיילדותי מחלקת נשים
ד"ר אפרים סיגלר מחלקת נשים מחלות צוואר הרחם ודרכי מין תחתונות
ד"ר גיל פאר יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר ראובן קידר מחלקת נשים חדר לידה
ד"ר יקיר שגב מחלקת נשים היחידה לגינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית

מעבדות

ד"ר ורדית אדיר המכון לגנטיקה רפואית
ד"ר אנה זצר המעבדה לביוכימיה
ד"ר עימאד מוחמד המעבדה להמטולוגיה
ד"ר מאיר פרייס מכון המטולוגיה
ד"ר דינה פרין-שכטר מעבדות
ד"ר מעין שיינר בנק הדם
ד"ר פנינית שקד משען המעבדה למיקרוביולוגיה (בקטריולוגיה, סרולוגיה, אימונולוגיה)

נוירולוגיה

ד"ר אסי אנגל מחלקת נוירולוגיה
ד"ר סיון בלוך מחלקת נוירולוגיה
ד"ר קלרה ברקר נוירולוגיה
ד"ר דניאל גולן נוירולוגיה
ד"ר רותי דאבר-טרקל נוירולוגיה ילדים והתפתחות הילד
ד"ר זועבי יוסרי מרפאה למחלות נוירומוסקולריות מכון EMG ו- EEG
פרופ' אריאל מילר המרכז לטרשת נפוצה וחקר המח נוירולוגיה
ד"ר פולינה ספקטור נוירולוגיה
פרופ' נתנאל צלניק מחלקת ילדים
ד"ר אחמד ריאן מחלקת נוירולוגיה
ד"ר איליה שוורץ מרפאת פרקינסון והפרעות בתנועה מחלקת נוירולוגיה
ד"ר לילך שמר-מאירי נוירולוגיה ילדים מחלקת ילדים

נפרולוגיה

ד"ר אמנון גיל נפרולוגיה ויתר לחץ דם ודיאליזה
ד"ר טטיאנה טנסיוצ'וק נפרולוגיה ויתר לחץ דם
ד"ר ג'רום מרקוזון נפרולוגיה ויתר לחץ דם
ד"ר אלון ענתבי נפרולוגיה ויתר לחץ דם
ד"ר ויקטור פרחויקי נפרולוגיה נפרולוגיה ויתר לחץ דם ודיאליזה
ד"ר דניאל קושניר דיאליזה

נשים

פרופ' יורם אברהמוב מחלקת נשים היחידה לאורו-גניקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר לודמילה אוסטרובסקי מחלקת נשים
ד"ר גליה אורון יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF מחלקת נשים
ד"ר מרדכי ברדיצ'ב מערך נשים ויולדות חדר לידה
ד"ר יעל גולדברג מחלקת נשים אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי
ד"ר גולדשמידט אייל מחלקת נשים היחידה לאורו-גניקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר עמית דמתי מחלקת נשים חדר לידה
ד"ר צפנת וינר מגנזי בנק הזרע פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר ניר חייא מערך מיילדות וגינקולוגיה אורו-גינקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר דוד ישי יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר אניס כלדאוי מחלקת נשים כירורגיה גינקולוגית זעיר פולשנית
פרופ' עופר לביא מערך נשים ויולדות גינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית
ד"ר שירלי להב-ברץ מעבדה להפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר ילנה מח'ולה מחלות צוואר הרחם ודרכי מין תחתונות
ד"ר רחל מנדל יחידת אולטרסאונד גינקולוגי ומיילדותי מחלקת נשים
ד"ר אפרים סיגלר מחלקת נשים מחלות צוואר הרחם ודרכי מין תחתונות
ד"ר גיל פאר יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר מורן פז מיון נשים מחלקת נשים
ד"ר יובל קאופמן מחלקת נשים מיילדות וגניקולוגיה
ד"ר ראובן קידר מחלקת נשים חדר לידה
ד"ר אלכסנדר קרמר כירורגית ב
ד"ר יקיר שגב מחלקת נשים היחידה לגינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית
ד"ר ערן שגב מיון נשים כירורגיה זעיר פולשנית

סוכרת

ד"ר מוהנד אבו אל היג'א מחלקה פנימית א'
ד"ר נזאר חג'אזי פנימית א'
ד"ר סמיר קאסם מחלקה פנימית א

עיניים

ד"ר ענת ארודי מחלקת עיניים
ד"ר אור בן שאול מחלקת עיניים
ד"ר ויסאם ברהום עיניים
ד"ר אלוירה גור לאוטמן מחלקת עיניים
ד"ר אלברט גריזואק עיניים
ד"ר יוספה הורוביץ מחלקת עיניים
ד"ר מיכאל היימס מחלקת עיניים
ד"ר עלוית ענבל וולף עיניים
ד"ר אורן טומקינס-נצר מחלקת עיניים
ד"ר דוד ישראלי מחלקת עיניים
ד"ר נורית מטלון מחלקת עיניים
ד"ר אליאנה מלמוד עיניים
ד"ר זואיה רבקין-מיינר עיניים
ד"ר איתן שגב עיניים
ד"ר מרדכי שלם עיניים
ד"ר שאול שר מחלקת עיניים

פגים

ד"ר איילה גובר יילודים - תינוקות פגים
ד"ר אולגה דבקין יילודים - תינוקות פגים
פרופ' דני וייסמן יחידת יילודים - תינוקות
ד"ר קרן לביא-נבו יילודים - תינוקות פגים
ד"ר מיכל מולד יילודים - תינוקות
ד"ר נטליה ניקולסקי פגים
ד"ר מרינה סולובייצ'יק התפתחות פגים
ד"ר אירינה קסל יילודים פגים

פה ולסת

ד"ר יונס בקלי רים יחידת כירורגית פה ולסת
ד"ר רונן גספר פה ולסת
ד"ר אבישי הרמן פה ולסת
ד"ר וורדה חאג' נסראללה פה ולסת
ד"ר זאב טולצ'ינסקי כירורגיית פה ולסת
ד"ר גוסטבו מואיגר כירורגיית פה ולסת
ד"ר אורית קרמר כירורגיית פה ולסת
ד"ר ירון רבינוביץ יחידת כירורגית פה ולסת
ד"ר אלכסנדר רובין יחידת כירורגית פה ולסת
ד"ר משה שטייף כירורגית פה ולסתות

פוריות

ד"ר גליה אורון יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF מחלקת נשים
ד"ר צפנת וינר מגנזי בנק הזרע פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר דוד ישי יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF
פרופ' עופר לביא מערך נשים ויולדות גינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית
ד"ר שירלי להב-ברץ מעבדה להפריה חוץ גופית – IVF
ד"ר גיל פאר יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF

פיזיותרפיה

גב' זיוה גינוסר שירות פיזיותרפי
גב' ורד מועלם

פלסטיקה

ד"ר ליאוניד בריזגלין כירורגיה פלסטית
פרופ' ירון הר שי כירורגיה פלסטית
ד"ר עיסא מטאנס כירורגיה פלסטית

פנימיות

ד"ר מוהנד אבו אל היג'א מחלקה פנימית א'
ד"ר עאסם אבו אשתייה פנימית ב
ד"ר מונה אליאס ראומטולוגיה
ד"ר אירנה ברגמן פנימית ג
ד"ר טל גזית ראומטולוגיה
ד"ר אמנון גיל נפרולוגיה ויתר לחץ דם ודיאליזה
ד"ר דבי זיסמן
ד"ר נזאר חג'אזי פנימית א'
ד"ר מריה חודיאקובה פנימית ב
ד"ר שי כהן החטיבה הפנימית
ד"ר ג'וי פלד ראומטולוגיה
ד"ר ויקטור פרחויקי נפרולוגיה נפרולוגיה ויתר לחץ דם ודיאליזה
ד"ר סמיר קאסם מחלקה פנימית א
ד"ר עדי קיברי מחלקה פנימית ב
ד"ר טטיאנה קלמנוביץ פנימית ג'

פתולוגיה

ד"ר אולגה ויסמן מכון פתולוגיה
ד"ר דמיטרי ירמנקו מכון פתולוגיה
ד"ר סלאם מזאריב המעבדה לפתולוגיה
פרופ' אדמונד סבו מכון פתולוגיה
ד"ר ודים סונקין מכון פתולוגיה
ד"ר נטליה רדזישבסקי מכון פתולוגיה
ד"ר יעקב שנדלר מכון פתולוגיה

קורונה

ד"ר שני ברוש הנהלה רפואית מחלקה ראשונה
ד"ר אמיר ורור מחלקת קורונה ב

קרדיולוגיה

ד"ר בן דב ניסן מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר מיכאל גבריאלי מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר אסף דנון מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר ג'ורג' ורטהיימר מחלתק ילדים
ד"ר קרן זיסמן מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר נאדר חאדר מחלקת קרדיולוגיה צינתורים
ד"ר סלים חלבי מיון - מלר"ד
פרופ' רונן יפה קרדיולוגיה אשפוזית צינתורים - לב
ד"ר בשיר כרכבי מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר אברהם לורבר יילודים
ד"ר אריה מילטיאנו קרדיולוגיה
ד"ר עדווי סלים מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר פוקס אלכס מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר פלטי עמוס מחלקת קרדיולוגיה
פרופ' משה פליגלמן המערך הקרדיולוגי
ד"ר אולג פצ'רסקי מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר ברק צפריר מחלקת קרדיולוגיה השירות למניעה ושיקום מחלות לב
ד"ר רוזנבלום ילנה מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר ג'ריס שחאדה מחלקת קרדיולוגיה
פרופ' אבינועם שירן מערך קרדיולוגי
ד"ר חורחה שליאמסר מחלקת קרדיולוגיה

ראומטולוגיה

ד"ר מונה אליאס ראומטולוגיה
ד"ר טל גזית ראומטולוגיה
ד"ר דבי זיסמן
ד"ר אמיר חדאד ראומטולוגיה
ד"ר ג'וי פלד ראומטולוגיה

רדיולוגיה

ד"ר גליה רוזן רדיולוגיה פולשנית

ריאות

ד"ר רונן גלילי ניתוחי ריאות וחזה
ד"ר קרין יעקובי-ביאנו מחלות ריאה וציסטיק פיברוזיס - CF מחלקת ילדים
ד"ר גלית לבנת לבנון מחלקת ילדים מחלות ריאה וציסטיק פיברוזיס - CF
ד"ר דן לוי פבר ניתוחי ריאות וחזה
ד"ר מיכל שטיינברג מכון ריאות
ד"ר ארז שרוני ניתוחי לב וחזה

רנטגן

ד"ר נטליה גולדברג דימות
ד"ר גלית דיכטרמן אולטרסאונד - יחידת על שמע US
ד"ר אלכס פבלוב מכון דימות - רנטגן
ד"ר גליה רוזן רדיולוגיה פולשנית

רפואה גרעינית

ד"ר מאיה מור רפואה גרעינית

שיקום

ד"ר מאיר פרייס מכון המטולוגיה

תזונה

ד"ר יובל קאופמן מחלקת נשים מיילדות וגניקולוגיה
גב' שחף-אלקלעי קרן המרכז הרב-תחומי לטיפול באנדומטריוזיס

יש להשתמש במקשי החיצים כדי לעבור בין צורות התצוגה, במקש הטאב כדי לעבור לאותיות ובחיצים כדי לעבור בין האותיות. בין הרופאים יש לדפדף באמצעות מקשי החיצים (למעלה ולמטה)

ד"ר מוהנד אבו אל היג'א מחלקה פנימית א'
ד"ר עאסם אבו אשתייה פנימית ב
ד"ר לואיז אבלין שבד מחלקת ילדים מכון המטולוגיה
פרופ' יורם אברהמוב מחלקת נשים היחידה לאורו-גניקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר ורדית אדיר המכון לגנטיקה רפואית
ד"ר יורי אדמוביץ' רפואה דחופה
ד"ר לודמילה אוסטרובסקי מחלקת נשים
ד"ר גליה אורון יחידת פוריות והפריה חוץ גופית – IVF מחלקת נשים
ד"ר עדו אורלין מחלקה אורולוגית
ד"ר נתן איש-שלום מחלקת ילדים
ד"ר מונה אליאס ראומטולוגיה
ד"ר ויטלי אלכסנדרובסקי מחלקה אורתופדית
ד"ר יגאל אלנברג מחלקת ילדים
ד"ר דניאל אמסלם הרדמה
ד"ר אסי אנגל מחלקת נוירולוגיה
ד"ר ויקטור אניקין מכון גסטרו
ד"ר עומר אפרת מחלקה אורולוגית
פרופ' משה אפרת מחלקת ילדים
ד"ר ענת ארודי מחלקת עיניים
ד"ר אייל אשכנזי מכון כבד מכון גסטרו
ד"ר רומן בדייב ניתוחי לב וחזה
ד"ר לאוניד בויארסקי מחלקת אורלוגיה
ד"ר אריה ביטרמן מחלקת כירורגיה א
ד"ר דמיטרי ביסטריצקי הרדמה
ד"ר מרק בלאגולה הרדמה
ד"ר מונא בלאן חאג' מכון המטולוגיה
ד"ר סיון בלוך מחלקת נוירולוגיה
ד"ר אדית בלן מרפאת כאב
ד"ר אורלי בן אור ילדים
ד"ר בן דב ניסן מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר ליאור בן צבי מחלקת אורתופדיה
ד"ר אור בן שאול מחלקת עיניים
ד"ר יונס בקלי רים יחידת כירורגית פה ולסת
ד"ר אירנה ברגמן פנימית ג
ד"ר מרדכי ברדיצ'ב מערך נשים ויולדות חדר לידה
ד"ר ויסאם ברהום עיניים
ד"ר שני ברוש הנהלה רפואית מחלקה ראשונה
ד"ר קרן ברטל אף אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר
ד"ר ליאוניד בריזגלין כירורגיה פלסטית
ד"ר נדיה בריזגלין אולטרסאונד
ד"ר בני ברנפלד מחלקה אורתופדית
ד"ר רינה ברסלר הרדמה
ד"ר אבנר ברקוביץ' אף אוזן גרון
ד"ר קלרה ברקר נוירולוגיה
ד"ר מיכאל גבריאלי מחלקת קרדיולוגיה
ד"ר בכר ג'ואברה‎ מחלקה אורתופדית
ד"ר איילה גובר יילודים - תינוקות פגים
ד"ר נטליה גולדברג דימות
ד"ר יעל גולדברג מחלקת נשים אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי
ד"ר מיכאל גולדברג רפואה דחופה
ד"ר זאב גולדיק טיפול נמרץ מחלקת הרדמה
ד"ר גולדשמידט אייל מחלקת נשים היחידה לאורו-גניקולוגיה ורצפת אגן
ד"ר דניאל גולן נוירולוגיה
ד"ר אלוירה גור לאוטמן מחלקת עיניים
ד"ר יעקב גורביץ' ניתוחי לב וחזה
ד"ר טל גזית ראומטולוגיה
ד"ר לנה גיטין מחלקת ילדים
ד"ר אמנון גיל נפרולוגיה ויתר לחץ דם ודיאליזה
גב' זיוה גינוסר שירות פיזיותרפי
ד"ר יבגני גלייזרוב אורולוגיה פורום
ד"ר עופר גלילי כלי דם
ד"ר רונן גלילי ניתוחי ריאות וחזה
ד"ר רונן גספר פה ולסת
ד"ר ג'ני ג'רבשיאן מחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש צוואר
ד"ר אלברט גריזואק עיניים
ד"ר אדי גרייף מחלקה אורתופדית
ד"ר מיכאל גרץ מרפאת כאב