כללית און-ליין
מחלקות רפואיות ומרפאות
פנייה ליחידה

יצירת קשר

מרפאת כאב מתקיימת במרכז רפואי לין.
במקרה והופנת על ידי רופא כאב לפעולה בבית החולים - יש להתקשר לטלפון:
04-8250432 או לשלוח מייל.

שעות ביקור

המרפאה פתוחה בימי א' ו- ה'.

מיקום

רחוב חורב 2, חיפה.

רפואת כאב

מנהל היחידה המרחבית לרפואת כאב - ד"ר מיכאל גרץ

שרות הטיפול בכאב - השרות לטיפול בכאב מספק טיפול בכאב לאחר ניתוח וכן טיפול בכאב כרוני במסגרת בית חולים והקהילה.

מרפאת כאב

הצוות הרפואי

יחידת הכאב הינה חלק ממחלקת הרדמה, טיפול נמרץ ורפואת כאב.

מנהל המחלקה הינו ד"ר זאב גולדיק.
המרפאה, היא רק חלק מהשירות הכולל לטיפול בכאב הניתן במרכז רפואי כרמל.

השירות במרפאה כולל:

טיפול בכאב חריף לאחר ניתוח, טראומה, טיפול בחולים אונקולוגים המאושפזים בבית חולים וכן בחולים עם בעיה חריפה כמו איסכמיה (ירידה או חוסר  זרימת הדם ברגליים ובידיים), חולי הרפס, או חולים עם כאבי גב חריפים .השירות עובד 24 שעות 7/7, וניתן על ידי רופא מומחה כאב בבוקר ורופא תורן מתמחה בהרדמה וכאב בשעות הלילה.

טיפול בכאב מתמשך (כאב שנמשך מעבר ל6 חודשים עד שנים), כאב כרוני, מטופלים במרפאת כאב בדרך כלל חולים עם כאבי ראש, כאבי צוואר, כאבי גב תחתון, כאבים ממקור עצבי נוירופטי כמוPOST HERPETIC NEURALGIA 
DIABETIC NEUROPATHY, חולים שסובלים מכאבים בגפיים, עקב פציעות ובהמשך פיתחו מחלה קשה כמו COMPLEX REGIONAL PAIN SYNDROME, חולים עם כאבי פנטום לאחר קטיעות, חולים עם כאבים לאחר אירוע מוחי -THALAMIC PAIN, וכן חולים עם בעיות בפרקים כמו OSTEOARTHRITIS, או מחלות אחרות כרוניות שגורמות לכאב מתמשך כמו פיברומיאלגיה.

כיצד מטפלים?

הטיפול ביחידת הכאב הינו מולטי דיסציפלינארי רב מערכתי והוא כולל: טיפול תרופתי, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, הזרקות עם סטרואידים וחומרים  בהרדמה מקומית, הזלפת חומרים משכחי כאב לווריד תחת השגחה בבית וליום יום, חסימת עצבים פריפריים ומרכזיים תחת אולטרא סונד ושיקוף, טיפול בגלי רדיו, השתלת אלקטרודות לחולים הסובלים מכאבי גב תחתון (לאחר ניתוח) ולחולים הסובלים מכאבים במתן שתן ומכאבים באזור אבר המין ועוד.
אפשר לומר כי מגוון גדול של מטופלים מוצאים תשובה לכאבים שלהם במרפאת הכאב בכרמל. אומנם הטיפול לא מרפא את המחלה אבל הוא בהחלט נותן הקלה משמעותית ושיפור באיכות החיים של המטופלים.

פורומים מחלקתיים
מענה מהיר און-ליין בכרמל

​לרווחת כלל הגולשים ברשת, מחפשי המידע המקצועי וכמובן מטופלי ומבקרי ביה"ח "כרמל", העמיד המרכז הרפואי "כרמל" קהילת פורומים רפואיים מפולחת תוכן למענה מהיר ומקצועי מאת מיטב מומחי ביה"ח כרמל בשלל הנושאים המחופשים והמבוקשים ביותר בעולם הרפואה. הינכם מוזמנים להינות מניסיונם של גולשים אחרים בפורומים ו\או להעלות את שאלותיכם שלכם ישירות באמצעות הפורומים הבאים!

לחצו כאן למעבר לפורומים!