כללית שלי
כירורגיה
למידע לקראת ניתוח לחצו כאן פנייה ליחידה

יצירת קשר

מזכירות המחלקה
טלפון: 04-8250490
פקס: 04-8250783

* תור לניתוח נקבע על ידי מרכז שרות לניתוחים - פרטים בהמשך

תחנת אחיות
טלפון: 04-8250670​​

מרכז שרות לניתוחים – כירורגית א'
לזימון תור יש לשלוח את ההפניה לפקס 04-8250068


מענה טלפוני:
ימים א'-ה', בשעות: 15:30 - 08:00
טלפון: 04-8250283

שעות ביקור אורחים

​שעות צהרים: 11:30 - 14:00

שעות ערב: 16:00 - 20:00

מיקום

מיקום המחלקה:
בניין מרכזי, קומה 3.

כירורגית א'

מנהל המחלקה - ד"ר אריה ביטרמן

מגוון רחב של חולים עם מחלות דחופות ואלקטיביות, מטופלים במחלקה כירורגית א'. ניתוחי בקע, כיס המרה ודרכי המרה, מחלות שד, המעי הגס, הקיבה, לבלב, כבד, בלוטת המגן, מחלות פי הטבעת. הניתוחים מבוצעים בטכניקות עדכניות כולל השימוש בשיטת הלפרוסקופיה.

כירורגית א

צוות המחלקה

במחלקה מטופלות ומנותחות נשים הסובלות מגידולים בשד, בשיתוף פעולה עם מרפאת לין, ד"ר קטי שולמן - מנהלת השירות האונקולוגי וד'ר יהודית גולדמן אחראית השירות הרדיולוגי לאבחון מחלות השד בבית החולים. הטיפול כולל מגוון של ניתוחים הכוללים שימורי השד, ניתוחים לאיתור בלוטת הזקיף (Sentinel Node). במקרים בהם יש צורך בכריתת שד, ניתן לבצע שיחזור מיידי בשיתוף היח' לכירורגיה פלסטית בניהולו של פרופ' ירון הר-שי.

 

השרות נותן מענה למחלות של המעי הגס והרקטום לרבות מחלות מעי דלקתיות וסרטן של הרקטום. רופאי המחלקה מטפלים בבעיות של טחורים, פיסורות ועוד במרפאה הפרוקטולוגית במרכז רפואי 'זבולון'.

 

חולים הסובלים ממחלות וגידולי בלוטת התריס (תירואיד) או יותרת התריס (פאראתירואיד).
כריתת יותרת התריס מבוצעת בשיטה של (Minimal Invasive Syrgery) וכן בדיקה מהירה של ההורמון במהלך הניתוח.
הניתוחים מבוצעים בשיתוף פעולה עם יחידת העל-שמע (U.S), המכון לרפואה גרעינית והשירות האנדקרינולוגי במרכז רפואי 'זבולון'.

 

המחלקה מסונפת לביה"ס לרפואה של הטכניון בחיפה. במסגרת הפעילות האקדמית של המחלקה, מתקיימת הוראה מתמדת של מתמחים וסטודנטים לכירורגיה.

מדברים על זה בפורום ניתוחי כבד
פורום ניתוחי כבד, לבלב ודרכי המרה

את פורום ניתוחי כבד ולבלב מנהל ד"ר ריאד חדאד, מומחה בכירורגיה כללית ובהשתלות איברים, המשמש כמנהל היחידה לכירורגיית כבד, לבלב ודרכי המרה בבית החולים כרמל. בפורום יינתן מענה לשאלות הקשורות בכריתת אונת כבד, כריתת גרורות מהכבד, כריתה דיסטלית של הלבלבת, IPMT, ניתוח לבלב, המנגיומות בכבד, גידול ממאיר בדרכי המרה, שחזור דרכי המרה, ציסטאדנומה של הכבד, גידול ע"ש קלצ'קין, גידולים ראשוניים בכבד, אדנומה של הכבד, גידולים בכיס המרה ועוד. הגולשים מוזמנים להעלות שאלות ולקבל תשובות מקצועיות מד"ר ריאד חדאד, מבכירי המנתחים בארץ בתחומו, על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית. כמו כן, ניתן גם ללמוד מניסיונם של מבקרים אחרים בפורום. בריאות איתנה לכל הגולשים!

 

לפורום ניתוחי כבד, לבלב ודרכי המרה לחצו כאן