כללית שלי
מכונים ומעבדות

מכון דימות - רנטגן

להלן רשימת היחידות הפועלת תחת מחלקת דימות כרמל:

 • הדמיית רנטגן

  הדמיית רנטגן

  הדמייה קונבנציונאלית - ביחידה שני מכשירי CR (צילום ממוחשב) וחדר שיקוף דיגיטלי. הבדיקות המבוצעות ביחידה כוללות: צילומי שלד, חזה, בטן ועצמות פנים. מבוצעים שיקופים של דרכי השתן ומערכת העיכול, עם דגש על בדיקות בתינוקות וילדים.

 • ממוגרפיה - יחידה דיאגנוסטית לשד

  ממוגרפיה - יחידה דיאגנוסטית לשד

  ביחידה ממוגרפיה, ציוד לביצוע סימון במחט, ביופסיה סטריאוטקטית ומכשיר על שמע לאבחון וביופסיה. היחידה משמשת לבירור ואבחון לנבדקות מתוכנית הסקר כחלק אינטגרלי ממערך השד של מחוז חיפה וגליל מערבי.

 • CT טומוגרפיה ממוחשבת

  CT טומוגרפיה ממוחשבת

  ביחידה סורק 256 פרוסות מתוצרת פיליפס וסורק 64 פרוסות מתוצרת פיליפס. ביחידה מבוצעות 35,000 בדיקות בשנה הכוללות הדגמת כל אברי הגוף וכן מיגוון פעולות פולשניות, אבחנתיות וטיפוליות.

 • אולטרסאונד - יחידת על שמע US

  אולטרסאונד - יחידת על שמע US

  ביחידה שלושה מכשירים חדישים (שני מכשירים מתוצרת פיליפס ומכשיר מתוצרת סימנס), מכשיר לדימות הערמונית והחלחולת ושני מכשירי US ניידים.

 • רדיולוגיה פולשנית

  רדיולוגיה פולשנית

  היחידה לאנגיוגרפיה מציעה את כלל השירותים וכל טווח הפעולות המרכיבות את הרדיולוגיה הפולשנית: פעולות עורקיות וורידיות, טיפולי גישות לדיאליזה, פעולות טיפוליות בחולים אונקולוגיים, פעולות בחולי כליות וכבד, פעולות גינקולוגיות ואורולוגיות.

 • המרכז הרב תחומי לאבחון וטיפול בסרטן ריאה

  המרכז הרב תחומי לאבחון וטיפול בסרטן ריאה

  המרכז לאבחון וטיפול בסרטן הריאה בבית חולים כרמל כולל שלוב של מומחים מקצועיים במספר תחומים העוסקים כולם בטיפול בחולה ובאיתור מוקדם של סרטן הריאה.