כללית און-ליין
הוראה, אקדמיה ומחקר
    מאת:
  • דבר המנהל – ד"ר אבי גולדברג

סטאז' במרכז הרפואי כרמל

מרכז רפואי כרמל הינו מותג צפוני מוביל בכל הקשור לאיכות ומצוינות רפואית. מרחבי הצפון ומיתר חלקי הארץ פוקדים את המרכז הרפואי מטופלים המבקשים את הרפואה הטובה ביותר בשילוב עם שירות מצוין, המתבסס על יחס אישי אנושי ושם דגש על הימצאות המטופל ומשפחתו במרכז.

המרכז מסונף לפקולטה לרפואה של הטכניון ומכון רפפורט למחקר, ומשלב פעילות אקדמית מחקרית עם עבודה קלינית ענפה.

ייחודיות בית החולים מתבטאת במספר היבטים:

איכות ומצוינות רפואית בצד אווירה משפחתית ואינטימית – בבית החולים מתקיים שילוב מנצח של HI – TECH  בטכנולוגיה, במחקר, ובמכשור רפואי מתקדם  ביחד עם HI - TOUCH   הטיפול האנושי והחם בכל מטופל שלנו. בנוסף המרכז מתייחד בהיותו בית חולים משפחתי ואינטימי, שבו חווית העבודה והשירות הן ייחודיות ומספקות במיוחד. רופאי המרכז הרפואי נהנים מהיכרות אישית עם הנהלת בית החולים ומבניית מסלול קידום אישי ומקצועי התפור איש איש לפי מידותיו.

"משפחת הכללית" - עוצמה מקצועית ותעסוקתית – מרכז הרפואי כרמל מקבוצת הכללית, וכנגזרת מכך, נהנה המרכז מיחסי עבודה צמודים בין המרכיב האשפוזי למרכיב הקהילתי בטיפול בחולה. הדבר מאפשר לצוות הרפואי היכרות רחבה ביותר עם עולמות תוכן רפואיים ומחקריים וכן עם אפשרויות תעסוקה מגוונות ומשולבות בשלבים השונים של התפתחותו המקצועית.

אנו מזמינים אותך להצטרף להצלחה ולהימנות עם צוות רופאי המרכז הרפואי כרמל. אצלנו תיהנה מחשיפה קלינית ומחקרית רחבה ואיכותית, מיחס אישי ומבניית תכנית פיתוח המותאמת לצרכיך ומאפשרויות קידום ותעסוקה מהירות ורחבות.

 

בחוברת לסטאז'ר תוכל/י למצוא את כל המידע אודות הסטאז' במרכז הרפואי.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

ד"ר מיכל שטיינברג, אחראית סטאז'רים – MichalSh4@clalit.org.il

גב' חגית קרסו, מזכירת הסטאז'רים. טלפון: 04-8250484
מייל: HagitCa@clalit.org.il

אולה פלינק, רפרנטית סטאז'רים במשאבי אנוש טל: 04-8844433
מייל: olafl@clalit.org.il