כללית און-ליין
מרכזי מצוינות בכרמל

שירותי אבחון מתקדמים

מכון הדימות בכרמל מבצע עשרות אלפי בדיקות דימות שונות ואיכותיות בכל שנה. המכון משמש כבר שנים ארוכות כאתר הניסויים הקליניים הבינלאומי של חברת פיליפס העולמית והוא מקבל מתעדכן ובודק את מכשירי הסיטי הראשונים היוצאים לאור בעולם.

שירותי אבחון מתקדמים

במכון הדימות של כרמל מגוון ענק של ציודי בדיקה רפואיים המתקדמים ביותר והוא נחשב למוביל בתחום כח האדם המקצועי בעל יכולת הפיענוח ומתן התשובות המקצועי והאיכותי ביותר.

מכון הדימות בכרמל מבצע כמעט את כל סוגי בדיקות הדימות האפשריות והוא בנוי ממכון דימות המרכזי המשתרע על פני קומת הדימות בקומה הראשונה של בית החולים והוא כולל גם  מתחם השהייה גדול המאפשר למצולמים ולנבדקים להכונן ולהערך לבדיקה. ובמכון דימות יעודי ונפרד בצמוד לחדר המיון של בית החולים.

המכון המשוכלל בכרמל מספק הדמיית רטנגן דיגטלי (DR,CR) , יחידת אולטראסאונד (על שמע)  יחידה לרדיולוגיה פולשנית המבצעת גם טיפולי בכאב ודגימת כלי דם . יחידה חדשה ומתקדמת לדיאגנוסטית שד (ממוגרפיה) . יחידה לטומוגרפיה ממוחשבת (CT) עם מכשירי הסיטי המתקדמים בעולם המספקים בדיקה באיכות תמונה מדהימה ובקרינה נמוכה במיוחד.

יחידת MRI (בשיתוף מכון מור). יחידה להדמיית כלי דם (לב) בטומוגרפיה ממוחשבת.

יחידת פאקס - אירכוב דיגיטלי המאפשרת לכל רופא בכללית לגשת למאגר בדיקות הדימות של המטופל מכל מרפאה בכל אזור בארץ מבלי צורך לסחוב דיסקים וצילומי בדיקות.

אין ספק כי מערך הדימות בכרמל הוא מהמתקדמים בסוגו בישראל והוא עומד כולו לרשות ולטובת המטופלים של בית החולים.​