כללית שלי

הכתבות החמות

 • הסטאז'רים המצטיינים של כרמל לשנת 2019

  הסטאז'רים המצטיינים של כרמל לשנת 2019

  ד"ר נועה חייט, ד"ר אמיר סאדר וד"ר היא בשארה הם הסטזא'רים המצטיינים של מרכז רפואי כרמל לשנת 2019 והם נבחרו מתוך עשרות סטאז'רים העובדים בבית חולים כרמל.
 • מעריכים ומוקירים את עובדי כרמל

  מעריכים ומוקירים את עובדי כרמל

  קרוב ל- 400 חולים כבר אושפזו וטופלו במחלקות הקורונה של בית החולים כרמל אבל מסירותם של העובדים לא נשחקה. עשרות רופאים אחים ואחיות וצוות רפואי רב עובדים 24/7 במחלקות הקורונה של כרמל וכולם מעניקים את הטיפול המסור ביותר למטופלים באהבה רבה.
 • שר הבריאות בביקור מקצועי בכרמל

  שר הבריאות בביקור מקצועי בכרמל

  שר שהבריאות יולי אדלשטיין מלווה בצמרת משרד הבריאות הגיעו לביקור מקצועי במרכז רפואי כרמל. לביקור השר התלוו מנכ"ל הכללית פרופ' אהוד דודסון, ראש שירות בריאות הציבור ד"ר שרון אלרעי פרייס, ראש חטיבת רפואה ד"ר ורד עזרא ובכירים נוספים.
 • מעבדות כרמל נלחמות בקורונה

  מעבדות כרמל נלחמות בקורונה

  יותר מ- 40,000 בדיקות קורונה נעשו כבר במעבדה המיקרוביולוגית של ביה"ח כרמל והמספרים רק ממשיכים לעלות. התארגנות במהירות שיא, ציוד רובוטי מעבדתי חדיש עבודה מסביב לשעון ובעיקר צוות עובדות מעבדה מסור ומחויב הם הגורמים להצלחת המעבדה של כרמל.
 • בשורה עולמית: שימוש בתמיסת כלור לטיפול בפצעים קשים הוחזר לאחר מחקר קליני בכרמל

  בשורה עולמית: שימוש בתמיסת כלור לטיפול בפצעים קשים הוחזר לאחר מחקר קליני בכרמל

  בשורה עולמית מכרמל. לאחר שנתיים של מחקר קליני ראשון מסוגו שנערך על עשרות חולים במרכז הרפואי כרמל, אישר לראשונה בעולם משרד הבריאות בישראל חזרה לשימוש בתמיסת כלור לטיפול בפצעים קשים.
 • הרופאים הטובים בישראל 2020 בכרמל - דירוג פורבס ישראל

  הרופאים הטובים בישראל 2020 בכרמל - דירוג פורבס ישראל

  מספר שיא של 31 רופאים בכירים מהמרכז הרפואי כרמל נבחרו ומופיעים השנה ברשימת הרופאים הטובים בישראל של מגזין "פורבס" היוקרתי.
 • עמליה גטשטיין בקשי זוכת פרס מצטיין רבעון מעבדות כרמל לקיץ 2020

  עמליה גטשטיין בקשי זוכת פרס מצטיין רבעון מעבדות כרמל לקיץ 2020

  ד"ר דינה פרין שכטר מנהלת מעבדות כרמל ברכה "עמליה יוזמת אינספור הצעות לייעול ולשיפור תהליכים והוצאתם לפועל, ועד הדרכות לצוותי רפואה וסיעוד והנחית מחזיקי ענין מחוץ לתחומי המעבדה. עמליה תמיד נכונה לבצע כל משימה שמוטלת עליה, והביצוע תמיד – מעולה".
 • נערכים לחגים בצל הקורונה

  נערכים לחגים בצל הקורונה

  תקות שופר במחלקות האשפוז במרכז הרפואי כרמל וגם סוכה מיוחדת תוקם ברחבת ביה"ח לטובת המאושפזים והמבקרים. תפילות החג ייערכו באודיטוריום ביה"ח על פי דרישות התו הסגול המחמיר, ולטובת הבאים בשערי ביה"ח בחג יוצבו בכניסה מדי חום חד פעמיים מיוחדים לשומרי שבת.
 • הגבלות כניסה לבית החולים

  הגבלות כניסה לבית החולים

  הנהלת המרכז הרפואי כרמל מודיעה כי עקב העליה המדאיגה במספר החולים בקורונה לא תתאפשר כניסה של יותר ממבקר אחד למטופל בכל רחבי בית החולים.
 • פרופ' גמזו בביקור בבית חולים כרמל

  פרופ' גמזו בביקור בבית חולים כרמל

  פרופ' גמזו נפגש עם מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ועם הצוות של מחלקת קורונה כדי לשמוע על ההתמודדות של בית החולים והצוותים בעיצומו של הגל השני של הקורונה.

כרמל – הלב של הרפואה בחיפה ובצפון

נולדתי בכרמל

כל מה שצריך לדעת לפני הלידה ואחריה. מצ'יפ גנטי ובדיקות סקר ועד לידה טבעית ואפס הפרדה.

נולדנו בשבילכם עם כל הפינוק והמקצוענות.

מרכז קרדיווסקולרי

אל המרכז הקרדיווסקולרי, ספינת הדגל של בית החולים, מגיעים חולים מכל הארץ.

המרכז כולל מכון צנתורים, טיפול נמרץ לב, מחלקה קרדיולוגית אשפוזית, כירורגיית לב וחזה וכירורגיית כלי דם.

אבחון וטיפול בסרטן ריאות

​במרכז לאבחון וטיפול בסרטן הריאה מומחים מקצועיים ממספר תחומים. כולם עוסקים באיתור מוקדם של סרטן הריאה ובטיפול כוללני בחולה.

המכון לגנטיקה רפואית

​המכון מספק ייעוץ גנטי טרום הריוני וטרום לידתי לזוגות ומשפחות עם מחלות תורשתיות במשפחה ועוסק באיתור נשאות למחלות גנטיות תוך כדי ייעוץ עם מומחים במגוון תחומים רפואיים.

כירורגיה מובילה

המערך הכירורגי של בית החולים נותן מענה לסובלים מבעיות בתחום הכירורגיה הכללית, בתחום האורתופדי, האורולוגי, נשים, ניתוחי עינייים וניתוחי אף אוזן גרון - ראש צוואר מורכבים.

CT | דימות עולמית

​מכשיר ה-CT הטוב בעולם מחכה לכם בכרמל עם עוד שירותי דימות שמעבר לכל דמיון.

פוריות והפריה חוץ גופית

​יחידת פוריות והפריה חוץ גופית בכרמל מעניקה שירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. זאת לצד יחס אישי, תמיכה וייעוץ פרטני מותאם.

מידע למטופל בימי הקורונה

אנו בעיצומה של תקופה מאתגרת, שמצריכה הערכות שונה.
בית החולים נערך על מנת להמשיך ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר, תוך שמירה על בטיחות הטיפול.