כללית און-ליין

הכתבות החמות

 • משדרגים את הטיפול בבלוטות הרוק בכרמל

  משדרגים את הטיפול בבלוטות הרוק בכרמל

  עוד שדרוג מתקדם לטובת מטופלי מרכז רפואי כרמל. יחידת פה ולסת של בית החולים התחדשה במנהל חדש ד"ר יהונתן גוטליב שישדרג את כל הטיפול בתחום בלוטות הרוק בצפון הארץ.
 • שר הבריאות בביקור בכרמל

  שר הבריאות בביקור בכרמל

  שר הבריאות ניצן הורוביץ בליווי בכירי משרדו הגיע לביקור ראשון במרכז הרפואי כרמל. את השר ליווה מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג שסייר עם השר במחלקות השונות שם פגש השר מנהלים ועובדים רבים.
 • הרנטגן בכרמל מקרין מצויינות

  הרנטגן בכרמל מקרין מצויינות

  עשרות טכנאי רנטגן של בית חולים כרמל מאיישים את עמדות הסיטי הרנטגן והאולטרה סאונד מסביב לשעון בכל ימות השנה במטרה אחת להביא את התמונה הנכונה והמדויקת כדי להקל ולעזור לכל חולה ומטופל המגיע לכרמל.
 • פלא ושמו כרמל

  פלא ושמו כרמל

  קהילת פלא בפייסבוק היא קהילת היולדות של מרכז רפואי כרמל ושם תוכלו לחוות ולקבל עשרות טיפים והמלצות מהמומחים הכי טובים למיילדות, עצות מעשיות כיצד לטפל בתינוק החדש מהאחיות הכי מנוסות, ורעיונות והדרכות מהמיילדות הכי טובות.
 • הפורבס קובע - בכרמל הרופאים הטובים בישראל

  הפורבס קובע - בכרמל הרופאים הטובים בישראל

  גאווה גדולה בכרמל. מספר שיא של 24 רופאים בכירים ומנהלי מחלקות מהמרכז הרפואי כרמל נבחרו בשנת 2021 ומופיעים זו השנה השמינית ברציפות ברשימת הרופאים הטובים בישראל של מגזין היוקרה "פורבס".
 • ריפוי בעיסוק מוצלח בכרמל

  ריפוי בעיסוק מוצלח בכרמל

  הם מקצוענים שירותיים מלאי אנרגיה והם מעניקים שירות מיוחד למאושפזים בבית החולים הסובלים או עלולים לסבול מירידה תפקודית עקב טראומה או מחלה.
 • חדשנות בכרמל – הזרקות מתקדמות בחדר ניתוח

  חדשנות בכרמל – הזרקות מתקדמות בחדר ניתוח

  מרכז רפואי כרמל הינו בית החולים הראשון והיחידי בצפון שמציע שאיבה והזרקת שומן עצמונית לחולים באמצעות מכשור רפואי חדשני ומתקדם.
 • כרמל נלחם בסרטן השד

  כרמל נלחם בסרטן השד

  בית החולים כרמל התגייס למלחמה בסרטן השד. בית החולים נצבע כולו בוורוד, עשרות עובדות עשו בדיקות ממוגרפיה ובדיקות שד, בבית החולים ניתנו הרצאות ייעודיות ונעשתה גם פעילות גופנית מיוחדת לעידוד אורח חיים בריא.
 • תרגיל אר"ן משולב חולי קורונה נערך במרכז הרפואי כרמל

  תרגיל אר"ן משולב חולי קורונה נערך במרכז הרפואי כרמל

  תוך מורכבות התנהלות בזמן קורונה תרגל מיון כרמל אירוע רב נפגעים גדול. בתרגיל בחנו אנשי פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות את צוותי מיון כרמל בטיפול בנפגעי תאונת דרכים גדולה בתוכם גם נפגעים חולי קורונה.
 • שבוע הפיזיותרפיה נחגג בכרמל

  שבוע הפיזיותרפיה נחגג בכרמל

  השבוע מציינים בישראל את שבוע הפיזיותרפיה וגם במרכז הרפואי כרמל ציינו הצוותים את השבוע המיוחד במגוון פעילויות מרתקות במטרה להעלות את המודעות ולהכיר לכולם את המגוון הרחב של פעילויות המחלקה.

כרמל - הלב של הרפואה בחיפה ובצפון

הריון ולידה

כל מה שצריך לדעת לפני הלידה ואחריה. מצ'יפ גנטי ובדיקות סקר ועד לידה טבעית ואפס הפרדה.

נולדנו בשבילכם עם כל הפינוק והמקצוענות.

מרכז קרדיווסקולרי

אל המרכז הקרדיווסקולרי, ספינת הדגל של בית החולים, מגיעים חולים מכל הארץ.

המרכז כולל מכון צנתורים, טיפול נמרץ לב, מחלקה קרדיולוגית אשפוזית, כירורגיית לב וחזה וכירורגיית כלי דם.

אבחון וטיפול בסרטן ריאות

​במרכז לאבחון וטיפול בסרטן הריאה מומחים מקצועיים ממספר תחומים. כולם עוסקים באיתור מוקדם של סרטן הריאה ובטיפול כוללני בחולה.

המכון לגנטיקה רפואית

​המכון מספק ייעוץ גנטי טרום הריוני וטרום לידתי לזוגות ומשפחות עם מחלות תורשתיות במשפחה ועוסק באיתור נשאות למחלות גנטיות תוך כדי ייעוץ עם מומחים במגוון תחומים רפואיים.

כירורגיה מובילה

המערך הכירורגי של בית החולים נותן מענה לסובלים מבעיות בתחום הכירורגיה הכללית, בתחום האורתופדי, האורולוגי, נשים, ניתוחי עינייים וניתוחי אף אוזן גרון - ראש צוואר מורכבים.

CT | דימות עולמית

​מכשיר ה-CT הטוב בעולם מחכה לכם בכרמל עם עוד שירותי דימות שמעבר לכל דמיון.

פוריות והפריה חוץ גופית

​יחידת פוריות והפריה חוץ גופית בכרמל מעניקה שירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. זאת לצד יחס אישי, תמיכה וייעוץ פרטני מותאם.

מידע למטופל בימי הקורונה

אנו בעיצומה של תקופה מאתגרת, שמצריכה הערכות שונה.
בית החולים נערך על מנת להמשיך ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר, תוך שמירה על בטיחות הטיפול.