כללית שלי

הכתבות החמות

 • לראשונה בישראל שירות טרום ניתוח מרחוק בבית חולים כרמל

  לראשונה בישראל שירות טרום ניתוח מרחוק בבית חולים כרמל

  במרכז הרפואי כרמל מקבוצת הכללית הופעל השבוע לראשונה בישראל שירות טרום ניתוח אונליין כאשר המרדים, שנמצא בבית החולים, בודק ומאבחן את המועמד לניתוח שנמצא בבית או בעבודה באמצעות הטלפון הנייד.
 • מינוי 4 מנהלי סיעוד חדשים בכרמל

  מינוי 4 מנהלי סיעוד חדשים בכרמל

  שולי בן הרוש מונתה למנהלת הסיעוד של "בית חולים יום" החדש שנפתח לאחרונה. ורד כהן מונתה למנהלת הסיעוד של מחלקת יולדות. זאהי חניפס מונה למנהל הסיעוד במחלקה לכלי דם ונסאר אכרם מונה למנהל הסיעוד במחלקה לניתוחי לב וחזה.
 • שיא הטכנולוגיה: בית החולים כרמל הצטייד החודש ב- CT חדש

  שיא הטכנולוגיה: בית החולים כרמל הצטייד החודש ב- CT חדש

  המילה האחרונה בעולם בתחום הדימות והטכנולוגיה נכנסה החודש לבית החולים כרמל. מכשיר הסיטי מדגם "FORCE" של חברת סימנס העולמית הוצב במכון הדימות של בית החולים והוא מחזק משמעותית את מערך הדימות של כרמל.
 • לראשונה בישראל קורס סימולציה לביצוע הרדמה אפידורלית

  לראשונה בישראל קורס סימולציה לביצוע הרדמה אפידורלית

  מדובר בקורס ראשון מסוגו בארץ המאפשר לימוד, תרגול וביצוע הרדמה אפידורלית בעמוד השדרה באמצעות סימולציה מתקדמת על גבי דגם בובה ובשילוב תוכנות הדמיה ממוחשבת מתקדמות מבלי לדקור וללמוד על גבם של מטופלים.
 • ד"ר ראובן קידר מונה למנהל יחידת אם ועובר בכרמל

  ד"ר ראובן קידר מונה למנהל יחידת אם ועובר בכרמל

  ד"ר קידר הגיע לכרמל בשנת 2000 היה סטודנט במחלקה וגם את הסטאז' שלו עשה בכרמל. הוא מומחה בגניקולוגיה ובמיילדות וסיים בהצלחה "התמחות על" בהריון בסיכון בטורונטו קנדה בשנת 2012.
 • לאחר חצי שנה אשפוז, יצאה חליל סובחיאה לרחבת בית החולים

  לאחר חצי שנה אשפוז, יצאה חליל סובחיאה לרחבת בית החולים

  השבוע בפעם הראשונה ובצעד יוצא דופן הוציא אותה הצוות הסיעודי אל מחוץ למחלקה לטיול שמש באוויר הפתוח ברחבת הכניסה החיצונית של בית החולים, והעיניים של סובחיאה התמלאו דמעות של אושר.
 • "אתגר הקנגורו" בפגית כרמל

  "אתגר הקנגורו" בפגית כרמל

  חודש מאי הוכרז בכל הפגיות ברחבי העולם כחודש "אתגר הקנגורו", שמטרתו לעורר את המודעות של ההורים ושל הצוות המטפל לשיטת ה"קנגורו", שיטה ייחודית המעודדת מגע של "עור בעור" בין הפג להוריו, וידועה כבעלת יתרונות בריאותיים, פיזיים ונפשיים לפג.
 • בכרמל מחבקים את הדגל

  בכרמל מחבקים את הדגל

  "יום העצמאות הוא החג הלאומי של כולנו, וכולנו יחד הנהלה וכל עובדי בית החולים כרמל מכבדים ואוהבים את הדגל ומניפים אותו בגאווה גדולה". כך אמר הבוקר מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג בסבב תליית דגלים במחלקות בית החולים כרמל.
 • הניוזוויק קבע, בית חולים כרמל מהטובים בישראל

  הניוזוויק קבע, בית חולים כרמל מהטובים בישראל

  בית החולים כרמל נכלל ברשימת עשרת בתי החולים הטובים בישראל ע"פ דירוג ה- הניוזוויק! כרמל הוא בית החולים היחיד שאינו מרכז על שנבחר מקרב בתי החולים בצפון.
 • המצטיינים של כרמל לשנת 2018

  המצטיינים של כרמל לשנת 2018

  ד"ר אלכסנדר יוסיפופיץ הוא הזוכה כמצטיין מנכ"ל הכללית ובפרס מנהל בית החולים. האחות מרינה גנדלמן, הפיזיותרפיסטית נעמה יערי וצוות מטבח בית החולים זכו בפרס מנהל המרכז הרפואי. סרגיי שובין והצוות הסיעודי של היחידה לטיפול נמרץ לב זכו בפרסי הוקרה מיוחדים.

כרמל - הלב של הרפואה בחיפה ובצפון

נולדתי בכרמל

כל מה שצריך לדעת לפני הלידה ואחריה. מצ'יפ גנטי ובדיקות סקר ועד לידה טבעית ואפס הפרדה.

נולדנו בשבילכם עם כל הפינוק והמקצוענות.

מרכז קרדיווסקולרי

אל המרכז הקרדיווסקולרי, ספינת הדגל של בית החולים, מגיעים חולים מכל הארץ.

המרכז כולל מכון צנתורים, טיפול נמרץ לב, מחלקה קרדיולוגית אשפוזית, כירורגיית לב וחזה וכירורגיית כלי דם.

אבחון וטיפול בסרטן ריאות

​במרכז לאבחון וטיפול בסרטן הריאה מומחים מקצועיים ממספר תחומים. כולם עוסקים באיתור מוקדם של סרטן הריאה ובטיפול כוללני בחולה.

המכון לגנטיקה רפואית

​המכון מספק ייעוץ גנטי טרום הריוני וטרום לידתי לזוגות ומשפחות עם מחלות תורשתיות במשפחה ועוסק באיתור נשאות למחלות גנטיות תוך כדי ייעוץ עם מומחים במגוון תחומים רפואיים.

כירורגיה מובילה

המערך הכירורגי של בית החולים נותן מענה לסובלים מבעיות בתחום הכירורגיה הכללית, בתחום האורתופדי, האורולוגי, נשים, ניתוחי עינייים וניתוחי אף אוזן גרון - ראש צוואר מורכבים.

CT | דימות עולמית

​מכשיר ה-CT הטוב בעולם מחכה לכם בכרמל עם עוד שירותי דימות שמעבר לכל דמיון.

פוריות והפריה חוץ גופית

​יחידת פוריות והפריה חוץ גופית בכרמל מעניקה שירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. זאת לצד יחס אישי, תמיכה וייעוץ פרטני מותאם.

מרכז שירות לניתוחים

​כל מה שאתם צריכים כדי לעבור את הניתוח בהצלחה תחת קורת גג אחת.

תיאום תורים, בדיקות טרום ניתוח, מעקב לאחר ניתוח ועוד.