כללית שלי

הכתבות החמות

 • בית חולים כרמל מוכן לשעת חירום

  בית חולים כרמל מוכן לשעת חירום

  בית חולים כרמל עבר בהצלחה רבה את הבקרה הדו שנתית הגדולה לשעת חירום. את הבקרה ערכו קציני פיקוד העורף וצוותים מקצועיים של האגף לשעת חירום של משרד הבריאות.
 • פרופ' מיקי שרף סמנכ"ל חטיבת בתי חולים של הכללית בביקור מקצועי בכרמל

  פרופ' מיקי שרף סמנכ"ל חטיבת בתי חולים של הכללית בביקור מקצועי בכרמל

  במהלך היום הוצגו לצוות החטיבה פרויקטים רפואיים, אדמיניסטרטיביים ומחשובים בבית חולים כרמל. ד"ר שרף סיכם את הביקור ואמר "נחשפנו כאן במהלך היום ליצירתיות ולעוצמה של כרמל, כרמל הוא בהחלט בית חולים שהוא גאווה לכללית וגאווה לכולנו".
 • ד"ר עלוית וולף נבחרה כיו"ר החוג לרפואת עיניים ילדים ופזילה בישראל

  ד"ר עלוית וולף נבחרה כיו"ר החוג לרפואת עיניים ילדים ופזילה בישראל

  ד"ר וולף שמה לה כמטרה לקדם את המודעות לנושא עין עצלה בילדים. תופעה הפוגעת באלפי ילדים, ובמידה ולא מזוהה ומטופלת בזמן יכולה להגיע עד לאובדן ראייה ועיוורון ולכן יש חשיבות רבה לביצוע בדיקות סקר בילדים בגילאי 2-4.
 • ד"ר מיכל שטיינברג הנציגה הישראלית של ארגון EMBARC

  ד"ר מיכל שטיינברג הנציגה הישראלית של ארגון EMBARC

  ד"ר שטיינברג הצטרפה לוועדה המארגנת של EMBARC - ארגון בינלאומי של קלינאים וחוקרים ששם למטרה לשפר את הידע והטיפול בחולים עם מחלת הברונכיאקטזיות. בוועדה תשעה חברים האחראית על ארגון פעילות בתחומי המחקר, הפצת קווים מנחים לטיפול, וחינוך צוותים ומטופלים.
 • רב מצפת שנדבק בנגיף החצבת חובר למכשיר האקמו בכרמל

  רב מצפת שנדבק בנגיף החצבת חובר למכשיר האקמו בכרמל

  צעיר בן 44 הנמצא בסכנת חיים הועבר מצפת לטיפול דחוף באמצעות מכשיר האקמו למרכז הרפואי כרמל. כרמל הינו אחד משני המרכזים היחידים בכל צפון הארץ המסוגל להעניק טיפול מציל חיים באמצעות האקמו.
 • כנס בינלאומי ייחודי בתחום הגנומיקה המודרנית ורפואה מותאמת אישית נערך בחיפה

  כנס בינלאומי ייחודי בתחום הגנומיקה המודרנית ורפואה מותאמת אישית נערך בחיפה

  בכנס הוצגו גילוי סרטן באמצעות בדיקת דם רגילה, גילוי גנים חדשים הקשורים לסרטן השד,שיטות טיפול חדישות ומותאמות אישית לסרטן המעי הגס וסרטן הערמונית, ועוד חידושים רבים.
 • פרופ' יוחאי אדיר מונה לעורך המגזין היוקרתי ה- ERS

  פרופ' יוחאי אדיר מונה לעורך המגזין היוקרתי ה- ERS

  לראשונה באירופה ובישראל, מונה רופא ישראלי כעורך מגזין רפואת הריאות האירופאי ה- ERS. המגזין נחשב אחד המגזינים המקצועיים והמדוברים ביותר בעולם בתחום רפואת הריאות ונחשפים אליו מידי חודש אלפי מומחים חוקרים ורופאי ריאות מהמובילים בעולם.
 • סדנת זיכרון נפתחת בבית חולים כרמל

  סדנת זיכרון נפתחת בבית חולים כרמל

  אם אתם אף פעם לא זוכרים היכן הנחתם את מפתחות הרכב, אם שוב שכחתם את שמה של בת הדודה ההיא שגרה בתל אביב, אם אתם עוד פעם מחפשים נואשות את המשקפיים ומתברר ששכחתם שהם נמצאים על המצח, אז הסדנה של בית חולים כרמל מיועדת לכם.
 • בכרמל אומרים די לאלימות

  בכרמל אומרים די לאלימות

  עוד תקיפה חמורה של איש צוות רפואי במרכז הרפואי כרמל. עשרות רופאים בכירים אחים ואחיות התכנסו לאסיפת מחאה בכניסה לחדר המיון. "הצוותים שלנו נותנים את הלב והנשמה בעבודה לטובת המטופלים ואסור שיפגעו בהם" אמרה אהובה טל מנהלת הסיעוד של בית החולים.
 • נערכים ומתחדשים לקראת החגים בבית חולים כרמל

  נערכים ומתחדשים לקראת החגים בבית חולים כרמל

  מערכת ביומטרית חדישה לבישול ישראל, תקיעות שופר בכל המחלקות, מנות חגיגיות למאושפזים, ספריה תורנית עשירה, דירת אירוח למלווים, סידורי שבת מיוחדים בחדר אוכל החדש, אלו הינם רק מקצת מן החידושים האחרונים להם נערכים בבית החולים כרמל לקראת החגים הבאים עלינו לטובה.

מגזין הטלוויזיה של בית חולים כרמל

נולדתי בכרמל

כל מה שצריך לדעת לפני הלידה ואחריה. מצ'יפ גנטי ובדיקות סקר ועד לידה טבעית ואפס הפרדה.

נולדנו בשבילכם עם כל הפינוק והמקצוענות.

מרכז קרדיווסקולרי

אל המרכז הקרדיווסקולרי, ספינת הדגל של בית החולים, מגיעים חולים מכל הארץ.

המרכז כולל מכון צנתורים, טיפול נמרץ לב, מחלקה קרדיולוגית אשפוזית, כירורגיית לב וחזה וכירורגיית כלי דם.

אבחון וטיפול בסרטן ריאות

​במרכז לאבחון וטיפול בסרטן הריאה מומחים מקצועיים ממספר תחומים. כולם עוסקים באיתור מוקדם של סרטן הריאה ובטיפול כוללני בחולה.

המכון לגנטיקה רפואית

​המכון מספק ייעוץ גנטי טרום הריוני וטרום לידתי לזוגות ומשפחות עם מחלות תורשתיות במשפחה ועוסק באיתור נשאות למחלות גנטיות תוך כדי ייעוץ עם מומחים במגוון תחומים רפואיים.

כירורגיה מובילה

המערך הכירורגי של בית החולים נותן מענה לסובלים מבעיות בתחום הכירורגיה הכללית, בתחום האורתופדי, האורולוגי, נשים, ניתוחי עינייים וניתוחי אף אוזן גרון - ראש צוואר מורכבים.

CT | דימות עולמית

​מכשיר ה-CT הטוב בעולם מחכה לכם בכרמל עם עוד שירותי דימות שמעבר לכל דמיון.

פוריות והפריה חוץ גופית

​יחידת פוריות והפריה חוץ גופית בכרמל מעניקה שירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. זאת לצד יחס אישי, תמיכה וייעוץ פרטני מותאם.

מרכז שירות לניתוחים

​כל מה שאתם צריכים כדי לעבור את הניתוח בהצלחה תחת קורת גג אחת.

תיאום תורים, בדיקות טרום ניתוח, מעקב לאחר ניתוח ועוד.