כללית שלי

הכתבות החמות

 • נפתח בכרמל מתחם חיסוני קורונה למבטוחי כללית

  נפתח בכרמל מתחם חיסוני קורונה למבטוחי כללית

  החל מהשבוע יפעל מתחם התחסנות נגיד נגיף הקורונה למבוטחי הכללית, בגילאי 60+ ובהתאם להגדרות המתעדכנות של משרד הבריאות. שעות פעילות מתחם החיסונים בכרמל: בימים א'-ה' בין השעות 22:30 - 15:30, ובסופי השבוע בימים שישי שבת בין השעות 08:00-20:00.
 • גנטיקה צופה אל העתיד - מרכז מצויינות בכרמל

  גנטיקה צופה אל העתיד - מרכז מצויינות בכרמל

  המכון הגנטי של מרכז רפואי כרמל נבחר כמרכז מצוינות מוביל של הכללית בישראל. המכון מצטיין בהיותו רב תחומי תוך שהוא מספק מגוון רחב של שירותים קליניים ושירותי מעבדה מתקדמים לכל תושבי הצפון.
 • מתחסנים נגד קורונה בכרמל

  מתחסנים נגד קורונה בכרמל

  מבצע "נותנים כתף" יצא לדרך גם בכרמל. הבוקר החל מבצע החיסונים במרכז הרפואי כרמל מקבוצת כללית. ראשונים להתחסן היו מנהל בית החולים, ד"ר אבי גולדברג ומנהלת הסיעוד אהובה טל.
 • כרמל ראשון במדדי איכות

  כרמל ראשון במדדי איכות

  מרכז רפואי כרמל זכה בציון המושלם - 10 בפרויקט מדדי האיכות הלאומיים של משרד הבריאות לשנת 2019. כרמל ממוקם ראשון והוא מוביל את קטגוריית בתי החולים הגדולים והבינוניים במדינה.
 • כנס הסברה על סרטן הערמונית בכרמל

  כנס הסברה על סרטן הערמונית בכרמל

  אם רציתם לדעת כיצד אפשר לשלב מיניות עם סרטן הערמונית או לשמוע על החידושים האחרונים בתחום סרטן הערמונית. אתם מוזמנים להשתתף בכנס זום מיוחד של בית חולים כרמל ועמותת "חיים עם סרטן הערמונית".
 • מהחודש בכרמל ניתוחי קטרקט מהדור החדש

  מהחודש בכרמל ניתוחי קטרקט מהדור החדש

  בשורה מאירת עיניים במחלקת עיניים בכרמל. במרכז הרפואי כרמל החלו החודש לבצע ניתוחי קטרקט מהדור החדש הכוללים השתלה של עדשות פרמיום מתקדמות החוסכות מהמטופל את הצורך במשקפים עם עדשות צילינדר.
 • מקדח חדשני הציל את חייה של דורה

  מקדח חדשני הציל את חייה של דורה

  במהלך אקסטרים מיוחד באמצעות מקדח זעיר וחדשני בקוטר 1.5 מ"מ ובמהירות של 160,000 סיבובים בדקה, קדח פרופ' רונן יפה את הסתימות ושחרר את ליבה של דורה בחזרה לחיים.
 • יותם פוגל מונה למנהל הכספים בכרמל

  יותם פוגל מונה למנהל הכספים בכרמל

  הוא מנהל תקציב של כ- 850 מיליון ש"ח בשנה, פעיל חברתית כדירקטור בגופים פיננסיים וציבוריים, הוביל פרויקטים המשלבים מערכות מידע במערכות הכספים של כללית, בהיקפים של מיליארדי ש"ח בחודש, והוא גם אוהד מכבי חיפה ושחקן כדורגל חובב.
 • סדנה ראשונה למצבים משתנים בחדר לידה בכרמל

  סדנה ראשונה למצבים משתנים בחדר לידה בכרמל

  כדי לשדרג את חווית הלידה נערכה סדנה בשיתוף רופאי מערך הרדמה יחד עם רופאי ומיילדות המערך לרפואת נשים ויולדות המיועד להקנות מודעות וכלים לשיפור התקשורת הצוותית בחדר לידה במטרה לשפר את חווית הלידה עבור היולדת ומשפחתה, ואת חווית העבודה עבור אנשי-הצוותים.
 • יום הסוכרת הבינלאומי

  יום הסוכרת הבינלאומי

  במסגרת יום הסוכרת הבינלאומי יצא צוות יחידת סוכרת של כרמל לשטח הקים עמדות הסברה, ביצע בדיקות דם לסוכר לאנשי הצוות, וחילק חומרי הסברה והדרכה רבים לאורח חיים בריא וכדי להגביר את המודעות וחשיבות המלחמה בסוכרת.

ד"ר אבי גולדברג, מנהל מרכז רפואי כרמל מסכם את שנת 2020

הריון ולידה

כל מה שצריך לדעת לפני הלידה ואחריה. מצ'יפ גנטי ובדיקות סקר ועד לידה טבעית ואפס הפרדה.

נולדנו בשבילכם עם כל הפינוק והמקצוענות.

מרכז קרדיווסקולרי

אל המרכז הקרדיווסקולרי, ספינת הדגל של בית החולים, מגיעים חולים מכל הארץ.

המרכז כולל מכון צנתורים, טיפול נמרץ לב, מחלקה קרדיולוגית אשפוזית, כירורגיית לב וחזה וכירורגיית כלי דם.

אבחון וטיפול בסרטן ריאות

​במרכז לאבחון וטיפול בסרטן הריאה מומחים מקצועיים ממספר תחומים. כולם עוסקים באיתור מוקדם של סרטן הריאה ובטיפול כוללני בחולה.

המכון לגנטיקה רפואית

​המכון מספק ייעוץ גנטי טרום הריוני וטרום לידתי לזוגות ומשפחות עם מחלות תורשתיות במשפחה ועוסק באיתור נשאות למחלות גנטיות תוך כדי ייעוץ עם מומחים במגוון תחומים רפואיים.

כירורגיה מובילה

המערך הכירורגי של בית החולים נותן מענה לסובלים מבעיות בתחום הכירורגיה הכללית, בתחום האורתופדי, האורולוגי, נשים, ניתוחי עינייים וניתוחי אף אוזן גרון - ראש צוואר מורכבים.

CT | דימות עולמית

​מכשיר ה-CT הטוב בעולם מחכה לכם בכרמל עם עוד שירותי דימות שמעבר לכל דמיון.

פוריות והפריה חוץ גופית

​יחידת פוריות והפריה חוץ גופית בכרמל מעניקה שירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. זאת לצד יחס אישי, תמיכה וייעוץ פרטני מותאם.

מידע למטופל בימי הקורונה

אנו בעיצומה של תקופה מאתגרת, שמצריכה הערכות שונה.
בית החולים נערך על מנת להמשיך ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר, תוך שמירה על בטיחות הטיפול.