כללית און-ליין

הכתבות החמות

 • חדש בכרמל - רפלקסולוגיה לתינוקות

  חדש בכרמל - רפלקסולוגיה לתינוקות

  שיתוף פעולה חדשני במרכז רפואי כרמל עם כללית משלימה הביא לפתיחת סדנה מצליחה ומרגשת לאימהות וליולדות, סדנת רפלקסולוגיה לתינוקות.
 • מובילים ברפואת הקור

  מובילים ברפואת הקור

  הכנס הבינלאומי המכוון של החברה לקריוכירורגיה (רפואת הקור) בהשתתפות מומחים מכל רחבי העולם הסתיים השבוע בהצלחה. הכנס נערך השנה לציון 50 שנה להיווסדה של החברה הבינלאומית לרפואת הקור.
 • רופא מיוחד במינו

  רופא מיוחד במינו

  הוא רק בן 33 הוא למד רפואה בדמשק שבסוריה, וכיום הוא עובד כרופא בכיר במחלקה הפנימית א' שבמרכז הרפואי כרמל ומשמש גם כרופא אזורי במרפאות הכללית באזור הכרמל. ד"ר אמין בטחיש מכרמל הוא הרופא הנבחר כרופא של המדינה במסגרת פרס דניאלי היוקרתי.
 • מחקר קורונה מיוחד בכרמל

  מחקר קורונה מיוחד בכרמל

  פרופ' אריאל מילר מהמרכז הרפואי כרמל הוביל מחקר רב-מרכזי שנערך ב- 5 בתי חולים מהגדולים בישראל אודות השפעת חיסון הקורונה על חולי טרשת נפוצה.
 • ביה"ח כרמל - ממשיך להוביל בשירות למטופל

  ביה"ח כרמל - ממשיך להוביל בשירות למטופל

  סקר חווית המטופל של משרד הבריאות לשנת 2021 קובע: בית חולים כרמל ממשיך להוביל בחוויית מטופל עם ציון מסכם 87, ועם שיפורים במדדים בכל מערכי האשפוז.
 • שיתוף פעולה למען הילדים

  שיתוף פעולה למען הילדים

  כ- 150 רופאים בכירים השתתפו לאחרונה בכנס רפואת ילדים משותף לרופאי ילדים של בית חולים כרמל ולשירותי בריאות כללית מחוז חיפה וגליל מערבי.
 • שירות פה ולסת חדש בכרמל

  שירות פה ולסת חדש בכרמל

  ד״ר משה שטייף רופא בכיר במרכז הרפואי כרמל מונה למנהל שרות תחום אורתוכירורגיה במחלקה לניתוחי הפה והלסתות שבבית חולים כרמל.
 • מעבדות כרמל עם הפנים קדימה

  מעבדות כרמל עם הפנים קדימה

  עם יותר מ-4 מיליון בדיקות מעבדה בשנה, בדיקות ייחודיות וטיפול מוצלחים באתגר בדיקות הקורונה. במעבדות כרמל לא נחים לרגע, וכבר עומלים על הקמת מרכז גנומי חדש שישמש לסקר גנטי מורחב לנשים וטיפולים מותאמים אישית במחלות קרישה והמטולוגיה.
 • הורעל מדג המוות ובכרמל הצילו אותו

  הורעל מדג המוות ובכרמל הצילו אותו

  פרוסת דג תמימה, שהתבררה כדג אבו נפחא, איימה לחנוק ולשתק למוות את משה מטירת הכרמל. זיהוי מהיר של צוות חדר המיון של בית חולים כרמל יחד עם טיפול אינטנסיבי ומקצועי של היחידה לטיפול נמרץ והמחלקה הפנימית הצליחו להציל את חייו של משה.
 • יום העובד בכרמל

  יום העובד בכרמל

  בפעם הראשונה בכללית - יום זכויות העובד בבית חולים כרמל. מדובר ביוזמה ראשונה וחדשנית המדגישה את העובד וצרכיו ושמה אותם במרכז.

כרמל - הלב של הרפואה בחיפה ובצפון

הריון ולידה

כל מה שצריך לדעת לפני הלידה ואחריה. מצ'יפ גנטי ובדיקות סקר ועד לידה טבעית ואפס הפרדה.

נולדנו בשבילכם עם כל הפינוק והמקצוענות.

מרכז קרדיווסקולרי

אל המרכז הקרדיווסקולרי, ספינת הדגל של בית החולים, מגיעים חולים מכל הארץ.

המרכז כולל מכון צנתורים, טיפול נמרץ לב, מחלקה קרדיולוגית אשפוזית, כירורגיית לב וחזה וכירורגיית כלי דם.

אבחון וטיפול בסרטן ריאות

​במרכז לאבחון וטיפול בסרטן הריאה מומחים מקצועיים ממספר תחומים. כולם עוסקים באיתור מוקדם של סרטן הריאה ובטיפול כוללני בחולה.

המכון לגנטיקה רפואית

​המכון מספק ייעוץ גנטי טרום הריוני וטרום לידתי לזוגות ומשפחות עם מחלות תורשתיות במשפחה ועוסק באיתור נשאות למחלות גנטיות תוך כדי ייעוץ עם מומחים במגוון תחומים רפואיים.

כירורגיה מובילה

המערך הכירורגי של בית החולים נותן מענה לסובלים מבעיות בתחום הכירורגיה הכללית, בתחום האורתופדי, האורולוגי, נשים, ניתוחי עינייים וניתוחי אף אוזן גרון - ראש צוואר מורכבים.

CT | דימות עולמית

​מכשיר ה-CT הטוב בעולם מחכה לכם בכרמל עם עוד שירותי דימות שמעבר לכל דמיון.

פוריות והפריה חוץ גופית

​יחידת פוריות והפריה חוץ גופית בכרמל מעניקה שירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. זאת לצד יחס אישי, תמיכה וייעוץ פרטני מותאם.

מידע למטופל בימי הקורונה

אנו בעיצומה של תקופה מאתגרת, שמצריכה הערכות שונה.
בית החולים נערך על מנת להמשיך ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר, תוך שמירה על בטיחות הטיפול.