כללית און-ליין

הכתבות החמות

 • תזונה ודיאטה מוצלחת

  תזונה ודיאטה מוצלחת

  מסדנאות מעשירות על "טבעי זה הכי", סדנאות על קריאת תוויות וקנייה נבונה, פעילות בתנועה וחידון בריאות, ועד חדר אוכל מקושט עם תפריטי בריאות ומנות מיוחדות לעובדים ולמטופלים. כך חגגה יחידת התזונה והדיאטה של מרכז רפואי כרמל את שבוע התזונה בכרמל.
 • שירות ייחודי בכרמל לאיכות חיים בתקופת מחלות קשות - השירות הפליאטיבי

  שירות ייחודי בכרמל לאיכות חיים בתקופת מחלות קשות - השירות הפליאטיבי

  השירות הפליאטיבי במרכז הרפואי כרמל לא מפסיק להתקדם ועולה ברמה. הטיפול הפליאטיבי הינו גישה כוללנית שמטרתה לשפר את איכות החיים של חולים ובני משפחתם המתמודדים עם מחלה חשוכת מרפא.
 • ד"ר ארסן שפיגלמן מונה למנהלה החדש של יחידת עמוד השדרה בכרמל

  ד"ר ארסן שפיגלמן מונה למנהלה החדש של יחידת עמוד השדרה בכרמל

  ניתוחים רובוטים וניתוחים אנדוסקופים מתקדמים, העמקת שיתוף הפעולה עם הקהילה והשקעה באקדמיה ובדור העתיד של היחידה, אלו הם רק חלק מתוכניות הפיתוח של מנהלה החדש של יחידת עמוד השדרה במרכז הרפואי כרמל ד"ר ארסן שפיגלמן.
 • ניתוח ברובוט פורץ דרך

  ניתוח ברובוט פורץ דרך

  לראשונה בצפון ובבית חולים כרמל ניתוח רובוטי חדשני להחלפת מפרק הברך. באמצעות תוכנת ניווט מתקדמת עך גבי צילום סיטי ובהובלת ידו של המנתח מגיע הרובוט לכמעט 100 אחוזי דיוק ומאפשר תוצאות ניתוח מצוינות.
 • כרמל למען ילדי העובדים

  כרמל למען ילדי העובדים

  בכרמל החליטו לפנק את ילדי העובדים והפיקו עבורם סדנת בישול ואפיה חגיגית. מנהל המטבח עופר פישמן יחד עם דיאטנית בית החולים לירון כהן אזולאי הרימו לילדי עובדי בית החולים, סדנה מדליקה עם מתכונים קלים וטעימים תוך שילוב עצות לאוכל בריא ותזונה מגוונת.
 • יום האחות הבינלאומי

  יום האחות הבינלאומי

  השנה נערך יום האחים והאחיות הבינלאומי בכרמל בסימן גיבורי העל. "אתם הגיבורים והגיבורות שלנו" ברכה את האחים והאחיות ביום חגם אהובה טל מנהלת הסיעוד של כרמל.
 • מחזקים את הדו קיום בכרמל

  מחזקים את הדו קיום בכרמל

  במרכז הרפואי כרמל מקבוצת כללית עובדים יחד וחיים יחד למען הצלת חיים. מאות עובדים יהודים וערבים מכל המחלקות ומכל המגזרים בבית החולים כרמל אומרים לא לאלימות, וכן לשלום ביננו.
 • מחקר מתקדם

  מחקר מתקדם

  סדנה בנושא מחלות הספונדילוארטריטיס למתמחים בראומטולוגיה מכל הארץ התקיימה באודיטוריום בית החולים כרמל. הסדנה כללה הרצאות הארץ אודות פתוגנזה, ביטויים קליניים, דרכי אבחון וטיפול בקבוצת מחלות הספונדילוארטריטיס.
 • דואגים לחוסן הנפשי של הצוותים

  דואגים לחוסן הנפשי של הצוותים

  כדי לעזור לצוותים שעמדו בגבורה בקו החזית במאבק בקורונה, עברו פרט להתמודדות הקשה עם הנגיף החדש גם חוויות אישיות מורכבות להתמודד יזמו בבית חולים כרמל בשיתוף נט"ל פרויקט סדנאות חוויתי במטרה להגביר את החוסן האישי של הצוותים.

ד"ר אבי גולדברג, מנהל מרכז רפואי כרמל מסכם את שנת 2020

הריון ולידה

כל מה שצריך לדעת לפני הלידה ואחריה. מצ'יפ גנטי ובדיקות סקר ועד לידה טבעית ואפס הפרדה.

נולדנו בשבילכם עם כל הפינוק והמקצוענות.

מרכז קרדיווסקולרי

אל המרכז הקרדיווסקולרי, ספינת הדגל של בית החולים, מגיעים חולים מכל הארץ.

המרכז כולל מכון צנתורים, טיפול נמרץ לב, מחלקה קרדיולוגית אשפוזית, כירורגיית לב וחזה וכירורגיית כלי דם.

אבחון וטיפול בסרטן ריאות

​במרכז לאבחון וטיפול בסרטן הריאה מומחים מקצועיים ממספר תחומים. כולם עוסקים באיתור מוקדם של סרטן הריאה ובטיפול כוללני בחולה.

המכון לגנטיקה רפואית

​המכון מספק ייעוץ גנטי טרום הריוני וטרום לידתי לזוגות ומשפחות עם מחלות תורשתיות במשפחה ועוסק באיתור נשאות למחלות גנטיות תוך כדי ייעוץ עם מומחים במגוון תחומים רפואיים.

כירורגיה מובילה

המערך הכירורגי של בית החולים נותן מענה לסובלים מבעיות בתחום הכירורגיה הכללית, בתחום האורתופדי, האורולוגי, נשים, ניתוחי עינייים וניתוחי אף אוזן גרון - ראש צוואר מורכבים.

CT | דימות עולמית

​מכשיר ה-CT הטוב בעולם מחכה לכם בכרמל עם עוד שירותי דימות שמעבר לכל דמיון.

פוריות והפריה חוץ גופית

​יחידת פוריות והפריה חוץ גופית בכרמל מעניקה שירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. זאת לצד יחס אישי, תמיכה וייעוץ פרטני מותאם.

מידע למטופל בימי הקורונה

אנו בעיצומה של תקופה מאתגרת, שמצריכה הערכות שונה.
בית החולים נערך על מנת להמשיך ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר, תוך שמירה על בטיחות הטיפול.