כללית און-ליין

הכתבות החמות

 • ראשון במדדי האיכות הלאומיים

  ראשון במדדי האיכות הלאומיים

  על פי דו"ח משרד הבריאות בית חולים כרמל נמצא במקום הראשון במדדי האיכות בחיפה צפון והוא מהמובילים באיכות בישראל עם הציון 9.99. הציון הגבוה ניתן לכרמל במסגרת פרויקט מדדי האיכות הלאומיים של משרד הבריאות לשנת 2021.
 • מובילים במחקר בנשים

  מובילים במחקר בנשים

  מספר שיא של 6 עבודות מחקר מתקדמות הוגשו על ידי היחידה לאורוגניקולוגיה של המרכז הרפואי כרמל במסגרת הכנס השנתי של החברה הישראלית לאורוגניקולוגיה שנערך בצפון.
 • מובילים בפיריון

  מובילים בפיריון

  צוות גדול ומוביל של בכירי יחידת הפוריות המוצלחת של מרכז רפואי כרמל, בהובלתה של מנהלת היחידה פרופ' גליה אורון השתתף והציג עבודות ופוסטרים בכנס הפוריות האירופאי - ESHRE שבמילאנו, איטליה.
 • שיטת הנשמה חדשנית בניתוחים

  שיטת הנשמה חדשנית בניתוחים

  מומחי כרמל מובילים שיטת הנשמה חדשנית לניתוחים בגרון. המרדימים מזרימים לחולה חמצן מוגבר דרך האף ובכך משחררים את הגרון מצינור ההנשמה לצורך הניתוח.
 • היד החזקה של כרמל

  היד החזקה של כרמל

  ד"ר מחולה מונה למנהל היחידה המרחבית לכף יד במרכז הרפואי כרמל ובמחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית. השירות ביחידת כף היד עוסק באבחון בטיפול ובניתוחים מתקדמים של הגפה העליונה על כל סוגיהם, על ידי רופאים מומחים בכירורגיה של היד.
 • חוקרים מכרמל גם בחו"ל

  חוקרים מכרמל גם בחו"ל

  מחקרו של ד"ר ליאור בן-צבי מתמחה מהמחלקה האורתופדית בכרמל הוצג כאחת משלוש עבודות המחקר המצטיינות בכנס המחקר של המערך האורתופדי בקליבלנד קליניק, מהמוסדות הרפואיים המובילים בעולם.
 • מינוי בינלאומי מכרמל

  מינוי בינלאומי מכרמל

  כבוד לכרמל. האיגוד האירופאי היוקרתי למרכזי הרעלות בחר בד"ר אופיר לבון כחבר בוועד המנהל של הארגון. ד"ר לבון מכרמל הוא מהמומחים הישראלים הבודדים החברים בפורומים אירופאים רפואיים.
 • מרכז על לניתוחי כבד

  מרכז על לניתוחי כבד

  מרכז העל לניתוחי כבד לבלב ודרכי מרה בבית חולים כרמל לא מפסיק להתקדם. שיטות ניתוח חדשניות ופורצות דרך, ניתוחי רובוט, רדיולוגיה פולשנית עם ניווט ממוחשב הם רק חלק מהשירותים המתקדמים המוצעים למטופלים.
 • הרופאים והמרצים הכי טובים נמצאים בכרמל

  הרופאים והמרצים הכי טובים נמצאים בכרמל

  מספר שיא של רופאים מרצים מצטיינים מכרמל. 52 רופאים בכירים זכו בתעודות הצטיינות ו- 6 מחלקות נבחרו כמחלקות מצטיינות בהוראה. בכרמל כמות המחלקות המצטיינות והמרצים המצטיינים הגדולה ביותר בצפון.
 • ד"ר עמית דמתי מונה לסגן מנהל מערך נשים ויולדות בכרמל

  ד"ר עמית דמתי מונה לסגן מנהל מערך נשים ויולדות בכרמל

  במסגרת תפקידו כסגן מנהל המחלקה יהיה אחראי ד"ר דמתי על הכשרת המתמחים, בניית כח אדם עתידי, קידום וייזום פרויקטים במחלקה, ועל התפעול השוטף של כל מערך נשים ויולדות בכרמל שהוא מהגדולים ביותר בבית החולים.

כרמל - הלב של הרפואה בחיפה ובצפון

הריון ולידה

כל מה שצריך לדעת לפני הלידה ואחריה. מצ'יפ גנטי ובדיקות סקר ועד לידה טבעית ואפס הפרדה.

נולדנו בשבילכם עם כל הפינוק והמקצוענות.

מרכז קרדיווסקולרי

אל המרכז הקרדיווסקולרי, ספינת הדגל של בית החולים, מגיעים חולים מכל הארץ.

המרכז כולל מכון צנתורים, טיפול נמרץ לב, מחלקה קרדיולוגית אשפוזית, כירורגיית לב וחזה וכירורגיית כלי דם.

אבחון וטיפול בסרטן ריאות

​במרכז לאבחון וטיפול בסרטן הריאה מומחים מקצועיים ממספר תחומים. כולם עוסקים באיתור מוקדם של סרטן הריאה ובטיפול כוללני בחולה.

המכון לגנטיקה רפואית

​המכון מספק ייעוץ גנטי טרום הריוני וטרום לידתי לזוגות ומשפחות עם מחלות תורשתיות במשפחה ועוסק באיתור נשאות למחלות גנטיות תוך כדי ייעוץ עם מומחים במגוון תחומים רפואיים.

כירורגיה מובילה

המערך הכירורגי של בית החולים נותן מענה לסובלים מבעיות בתחום הכירורגיה הכללית, בתחום האורתופדי, האורולוגי, נשים, ניתוחי עינייים וניתוחי אף אוזן גרון - ראש צוואר מורכבים.

CT | דימות עולמית

​מכשיר ה-CT הטוב בעולם מחכה לכם בכרמל עם עוד שירותי דימות שמעבר לכל דמיון.

פוריות והפריה חוץ גופית

​יחידת פוריות והפריה חוץ גופית בכרמל מעניקה שירותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. זאת לצד יחס אישי, תמיכה וייעוץ פרטני מותאם.

מידע למטופל בימי הקורונה

אנו בעיצומה של תקופה מאתגרת, שמצריכה הערכות שונה.
בית החולים נערך על מנת להמשיך ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר, תוך שמירה על בטיחות הטיפול.