כללית שלי

הרופאים המומחים שלנו

אינדקס רופאים

הצגת רופאים לפי:

אולטרסאונד

פרופ' רלי הרשקוביץ המכון לאולטרה-סאונד מיילדותי וגינקולוגי

אונקולוגיה

ד"ר יוליה דודניק מחלקה אונקולוגית
פרופ' יצחק אביטל מחלקה כירורגית א'
ד"ר לאוניד בוגומולני מחלקה אונקולוגית
ד"ר אולגה בלושיצקי יחידת קרינה
ד"ר איריס גולדשטיין המערך האונקולוגי
ד"ר אירינה גוסקוב מחלקה אונקולוגית אשפוז יום אונקולוגי
ד"ר אלכסנדר גלוזמן המערך האונקולוגי
ד"ר מרגריטה טוקר המערך האונקולוגי
ד"ר קונסטנטין לברנקוב יחידת קרינה
ד"ר עמית מאיר גינקולוגיה אונקולוגית
ד"ר מיחאי מאירוביץ' גינקולוגיה אונקולוגית
ד"ר אשר מוזר המרפאה להמטולוגיית ילדים
ד"ר סופיה מן המערך האונקולוגי
פרופ' ג'ילברט סבג מחלקה כירורגית ב אירועי חירום
פרופ' איל פינק מערך האונקולוגי
פרופ' ניר פלד מחלקה אונקולוגית
ד"ר ז'אנה פרידמן היחידה לאשפוז־יום אונקולוגי
ד"ר קרן רובינוב המערך האונקולוגי מרפאה אונקולוגית
פרופ' פסח שוורצמן המערך האונקולוגי
ד"ר נועה שני שרם מחלקה אונקולוגית
ד"ר רוית שרייבר בן ישי המערך האונקולוגי

אורולוגיה

ד"ר יאיר בר"ז מחלקה אורולוגית
ד"ר יונתן וגמייסטר מחלקה אורולוגית מרפאה אורולוגית
פרופ' ניקולא מבג'יש מחלקה אורולוגית מרפאה אורולוגית
ד"ר אנדרה נאולנדר מחלקה אורולוגית
ד"ר בצלאל סיון מחלקה אורולוגית מרפאה אורולוגית

אורתופדיה

ד"ר תואפיק אבו קיעאן מחלקה אורטופדית א'
ד"ר אנדרי אישנו מחלקה אורתופדית
ד"ר מחמד אלדדא מחלקה אורתופדית
ד"ר אסף אקר מחלקה אורתופדית
ד"ר אלכסיי בונין מחלקה אורתופדית - אגף א' מרפאה אורתופדית
ד"ר ולרי בילנקו מחלקה אורתופדית א'
ד"ר שלמה בלום מחלקה אורתופדית
ד"ר ואדים בנקוביץ מחלקה אורתופדית א'
ד"ר מיכאל גוטמן מחלקה אורתופדית
ד"ר אלכסנדר גפטלר מחלקה אורתופדית
ד"ר ירון וייזל מחלקה אורתופדית א' מרפאה אורתופדית - ילדים ותינוקות
ד"ר גד ולן
ד"ר יוג'ין כהן מחלקה אורתופדית
ד"ר טיבריו כץ מחלקה אורתופדית
ד"ר חגי מוסקוביץ מחלקה אורתופדית א'
ד"ר יורי ממונוב מחלקה אורתופדית
ד"ר אלקרנאווי נאסים מחלקה אורתופדית מרפאה אורתופדית - פגיעות ספורט
ד"ר ניר נזרוב מחלקה אורתופדית
ד"ר תאי פריזם מחלקה אורתופדית
ד"ר עמיר קורנגרין מחלקה אורתופדית
ד"ר אלעד קרן מחלקה אורתופדית - אגף ב' מרפאה אורתופדית - מרפאת כף רגל
ד"ר רוברט שוורץ מחלקה אורתופדית מרפאה אורתופדית - ילדים ותינוקות
ד"ר דמיטרי שייניס מחלקה אורתופדית א'

איזוטופים

ד"ר דינה אזרוך קצפ מכון לרפואה גרעינית
ד"ר דניאל לוין מכון לרפואה גרעינית ודימות מולקולרי (איזוטופים
ד"ר סופיה לנצברג מכון לרפואה גרעינית ודימות מולקולרי (איזוטופים)

אימונולוגיה

ד"ר עמית נחום מנהל מחלקת ילדים א'
ד"ר אלי רוזנברג מחלקה פנימית א' מרפאה לאימונולוגיה - במסגרת המרפאה לראומטולוגיה

אלרגיה

ד"ר יורי זלדין מרפאת אלרגיה
ד"ר עמית נחום מנהל מחלקת ילדים א'

אנדוקרינולוגיה

ד"ר יואל אורי מחלקה פנימית א' מרפאה אנדוקרינולוגית
ד"ר אלון חיים מחלקת ילדים ד' מרפאת סוכרת ואנדוקרינולוגית ילדים
ד"ר נטע לבנטל מחלקת ילדים ב' מרפאת סוכרת ואנדוקרינולוגית ילדים
ד"ר עידית ליברטי מרפאת סוכרת
ד"ר ויטלי מדבדובסקי מחלקה פנימית ב' מרפאה אנדוקרינולוגית
ד"ר מרב פרנקל מרפאה אנדוקרינולוגית

אף אוזן גרון

ד"ר סברי אל סייד מחלקת אף אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר
ד"ר גריגורי זלטין מחלקת כירורגיית אף, אוזן וגרון וראש-צוואר
ד"ר בן ציון יהושוע מחלקת אף, אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר
ד"ר יובל סלוביק מחלקת אא
ד"ר סופיה קורדליוק מחלקת כירורגיית אף, אוזן וגרון וראש-צוואר
פרופ' דניאל קפלן מחלקת אף אוזן וגרון- ניתוחי ראש וצוואר
ד"ר מרדכי קראוס מחלקת כירורגיית אף, אוזן וגרון וראש-צוואר
ד"ר רמי שוקרון מחלקת כירורגיית אף, אוזן וגרון וראש-צוואר
ד"ר לירן שטילר טימור מחלקת אף, אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר
ד"ר שי שניידר מחלקת כירורגיית אף, אוזן וגרון וראש וצוואר

בנק הדם

ד"ר אולג פיקובסקי בנק הדם ושרותי המפרזיס מכון המטולוגי - מרפאת המטולוגיה וקרישה

גיל הרך

ד"ר גל מאירי היחידה לפסיכיאטריה לגיל הרך - מחלקת פסיכיאטריה

גנטיקה

פרופ' אוהד בירק המכון לגנטיקה של האדם
ד"ר ברכה קננגיסר פינס ביבי המכון לגנטיקה של האדם

גניקולוגיה

ד"ר אריק אוחנה מחלקת נשים ב' מחלקת יולדות ב'
פרופ' אשר בשירי מחלקת יולדות ג' מרפאה לאיבודי הריון חוזרים (הפלות חוזרות)
ד"ר דורון דוקלר מיון יולדות וחדרי לידה
פרופ' רלי הרשקוביץ המכון לאולטרה-סאונד מיילדותי וגינקולוגי
ד"ר אליהו לויטס היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית
פרופ' איתן לוננפלד נשים א יולדות א
ד"ר אלעד לרון נשים ב יולדות ב
ד"ר עמית מאיר גינקולוגיה אונקולוגית
ד"ר מיחאי מאירוביץ' גינקולוגיה אונקולוגית
ד"ר דוד סגל נשים א יולדות א
ד"ר בעז שיזף מחלקת נשים א
פרופ' אייל שיינר מחלקת נשים ב מחלקת יולדות ב
פרופ' רותי שקו-לוי המכון לפתולוגיה

גסטרואנטרולוגיה

ד"ר היבה אבו כף מכון גסטרואנטרולוגיה
ד"ר נעים אבו פריחה מכון גסטרואנטרולוגיה
ד"ר ג'אבר אלקרינאוי מכון גסטרואנטרולוגיה
ד"ר ויטלי דיזנגוף מכון גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד
ד"ר גלינה לינג אשפוז-יום ילדים
ד"ר דניאלה מונטאנו המכון לגסטרואנטרולוגיה
ד"ר אלכסנדר מושקלו מכון גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד
ד"ר ענת נבו שור מכון גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד
ד"ר אריה סגל מכון גסטרואנטרולוגיה
ד"ר אוהד עציון המכון גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד
ד"ר אלכסנדר רוזנטל מכון גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד
ד"ר דורון שוורץ המכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד

גריאטריה

ד"ר אוסמה אל עמור מחלקה גריאטרית
ד"ר נטליה וליקי מחלקה גריאטרית
ד"ר יבגניה זיקרין מחלקה גריאטרית
ד"ר דורי כץ מחלקה גריאטרית
ד"ר יבגני מקולין מחלקה גריאטרית
ד"ר שלום עמרני מחלקה גריאטרית
פרופ' יאן פרס מחלקה גריאטרית

דימות

ד"ר חנה שולמן מכון דימות
ד"ר ננסי איסבל בוניאל מכון דימות
ד"ר ולדימיר בורודצקי מכון דימות
ד"ר אלה בנקוביץ הדמייה בתהודה מגנטית - MRI
ד"ר יאיר גלזר מכון דימות
ד"ר מיה גלעדי רוזנטל מכון דימות מרכז בריאות השד
ד"ר לריסה דוחנו מכון דימות
ד"ר אנטון דרמן מכון דימות
ד"ר שרה הוך מכון דימות
פרופ' בנימין היאט טרגין מכון דימות
ד"ר ליאה לאופר רוזנפלד מכון דימות
ד"ר ליליאנה לופו מכון דימות
ד"ר ליליאנה לופו מכון דימות
ד"ר ויקטוריה מקרוב מכון דימות
ד"ר רוסה נובואה בונה מכון דימות
ד"ר לי סבטלנה מכון דימות
ד"ר אלכסנדר סמוליקוב מכון דימות
ד"ר אולין פרקש נוביק מכון דימות
ד"ר דינה קלוצ'רבה מכון דימות
ד"ר מריה חוסה רויד מכון דימות
ד"ר ויטלי רומניוק מכון דימות
פרופ' אילן שלף מכון דימות

המטואונקולוגיה

ד"ר ג'בר אבו עאבד מחלקת המטואונקולוגיית ילדים
ד"ר עבד אל סלאם אבו קוידר המטואונקולוגית ילדים
ד"ר קאיד אלעתמין מכון המטולוגיה
ד"ר מרים בן הרוש מחלקת המטואונקולוגיית ילדים
ד"ר גיא בק רוזן מחלקת המטואונקולוגיית ילדים - אשפוז ואשפוז-יום
ד"ר איה גוזלן טלמור מכון המטולוגי
ד"ר אנה גורביץ מכון המטולוגי
ד"ר מירי זקצר מכון המטולוגיה
ד"ר איה ח'לאילה מחלקת המטואונקולוגיית ילדים - אשפוז ואשפוז-יום
ד"ר ורד סתוי מכון המטולוגיה
ד"ר מהדי עאסלה מחלקת המטואונקולוגיית ילדים
ד"ר יריב פרוכטמן מחלקת המטואונקולוגיית ילדים
ד"ר גלית פרץ מכון המטולוגי
ד"ר ויקטור קוזלוב מכון המטולוגי
פרופ' יוסף קפלושניק מחלקת המטואונקולוגיית ילדים

המטולוגיה

ד"ר אורי גרינבוים מכון המטולוגי
ד"ר איתי לוי מחלקה המטולוגית
ד"ר אשר מוזר המרפאה להמטולוגיית ילדים
ד"ר אולג פיקובסקי בנק הדם ושרותי המפרזיס מכון המטולוגי - מרפאת המטולוגיה וקרישה
ד"ר גלית פרץ מכון המטולוגי
ד"ר ענת רבינוביץ מרפאת המטולוגיה וקרישה
ד"ר אורי רוביו , סגן מנהל המכון ההמטולוגי ומרכז מרפאת המילומה הנפוצה מכון המטולוגי

הנדסה רפואית

ד"ר דן שוורצפוקס המחלקה לרפואה דחופה - מלר

הנהלה רפואית

ד"ר יפה אשור הנהלה רפואית
ד"ר דרור דולפין הנהלה רפואית ועדת התמחות וסטז'
ד"ר יעקב דרייהר הנהלה רפואית
ד"ר ניצה היימן-נוימן מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר שלומי קודש הנהלה רפואית

הפרעות אכילה

ד"ר מרב פליוטקל נעים יחידה לטיפול בהפרעות אכילה בילדים ונוער
ד"ר הלין שר יחידה לטיפול בהפרעות אכילה בילדים ונוער

הרדמה

ד"ר אליה אסא מחלקת הרדמה
ד"ר אבי בוניאל מחלקת הרדמה
ד"ר סוניה בן נעים מחלקת הרדמה
ד"ר יאיר בנימין חטיבה להרדמה ולטיפול נמרץ
ד"ר לימור בסר חטיבה להרדמה ולטיפול נמרץ
פרופ' אבגני ברוטפיין מחלקת הרדמה
ד"ר יאנינה גוטמן ציבוליה מחלקת הרדמה
ד"ר רון גל מחלקת הרדמה
ד"ר איגור גרוזמן מחלקת הרדמה
ד"ר מיכאל דובילט מחלקת הרדמה
ד"ר סבטלנה דומצ'יק מחלקת הרדמה
ד"ר גנדי זילברשטיין מחלקת הרדמה
ד"ר סרגי טקצ'יוב מחלקת הרדמה
ד"ר אבנר ליאון מחלקת הרדמה
ד"ר נטליה ליטייקין מחלקת הרדמה
ד"ר ארסן מגומייב מחלקת הרדמנ
ד"ר אלכסנדר נמיוט מחלקת הרדמה
ד"ר דמיטרי נתנאל מחלקת הרדמה
ד"ר יקטרינה פדורינה מחלקת הרדמה
ד"ר יוסף פיצ'חדזה מחלקת הרדמה
ד"ר דמיטרי פרנק מחלקת הרדמה
ד"ר סרגיי צרגורודצב מחלקת הרדמה
ד"ר ולדימיר קוטלובקר מחלקת הרדמה
ד"ר לאוניד קויפמן מחלקת הרדמה
ד"ר יקטרינה קופרמן מחלקת הרדמה
ד"ר רוסלן קוץ מחלקת הרדמה
ד"ר צביה רודיך מחלקת הרדמה
ד"ר סבטלנה שוליק מחלקת הרדמה מרפאת כאב
ד"ר דוד שחם מחלקה גריאטרית

התפתחות הילד

ד"ר קרן ישרון קופלר המכון להתפתחות הילד
ד"ר אנליה מיכאלובסקי המכון להתפתחות הילד
ד"ר חגית פלוסר המכון להתפתחות הילד

זיהומים

פרופ' אברהם בורר היחידה למניעת זיהומים
ד"ר שלום בן שימול היחידה למחלות זיהומיות בילדים מחלקת ילדים ב'
פרופ' דוד גרינברג היחידה למחלות זיהומיות בילדים מחלקת ילדים ד'
ד"ר דנה דנינו מחלקת ילדים ד' היחידה למחלות זיהומיות בילדים
ד"ר טטיאנה וולקוב היחידה למחלות זיהומיות בילדים
ד"ר יעל יגל יחידה למניעת זיהומים מחלקה פנימית ג'
פרופ' גלעד מורן יחידה למניעת זיהומים
ד"ר רימה מלמד מחלקת ילדים ד' היחידה למחלות זיהומיות בילדים
ד"ר ליאור נשר מחלקה פנימית ה מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס
ד"ר ליזה סאידל אודס מחלקה פנימית ב' יחידה למניעת זיהומים
ד"ר רוזליה סמוליקוב מחלקה פנימית ה' מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס
ד"ר אודליה פרץ מחלקה פנימית ה' מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס
פרופ' קלריס רייזנברג מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס
ד"ר טל שפט פיינגלרנט מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס

טיפול נמרץ

פרופ' יגאל אברמוביץ טיפול-נמרץ לב וטיפול-נמרץ לב ביניים
ד"ר יוסף אייזנברג מחלקה לרפואה דחופה (מלר"ד)
פרופ' יניב אלמוג היחידה לטיפול נמרץ פנימי
ד"ר יואב ביחובסקי המחלקה לטיפול-נמרץ כללי ע"ש סמי עופר
ד"ר כרמי ברטל מחלקה פנימית ה'
ד"ר אוהד גבאי המחלקה לטיפול-נמרץ כללי ע"ש סמי עופר
ד"ר דניאל גולן היחידה לטיפול-נמרץ ילדים
ד"ר אורי גלנטה היחידה לטיפול נמרץ פנימי מחלקה פנימית א'
ד"ר יובל כוורי היחידה לטיפול-נמרץ ילדים
ד"ר יצחק לזר היחידה לטיפול-נמרץ ילדים
ד"ר מיכאל סמיונוב מחלקת הרדמה
ד"ר ליאור פוקס היחידה לטיפול-נמרץ פנימי
ד"ר יעל פיינשטיין היחידה לטיפול-נמרץ ילדים
ד"ר עמית פרנקל היחידה לטפול נמרץ כללי
פרופ' מוטי קליין המחלקה לטיפול-נמרץ כללי ע"ש סמי עופר אירועי חירום
ד"ר אריה שלו מחלקת טיפול נמרץ לב

טראומה

ד"ר עמיר קורנגרין מחלקה אורתופדית
פרופ' גד שקד

יולדות

ד"ר תמר מדר מחלקת יולדות ב'
פרופ' אלי מימון מחלקת יולדות ב'
ד"ר איריס שהם מחלקת יולדות ה'

ילדים

ד"ר חנה קרימקו קרדיולוגיית ילדים
ד"ר רמאז' אבו סריחאן מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר ג'בר אבו עאבד מחלקת המטואונקולוגיית ילדים
ד"ר סעיד אבו עאבד מלר"ד ילדים
ד"ר עבד אל סלאם אבו קוידר המטואונקולוגית ילדים
ד"ר דקל אביטל מחלקת ילדים ב'
ד"ר מיכה אבירם מחלקת ילדים א' יחידת ברונכוסקופיה גמישה בילדים
ד"ר אורנה אטיאס צרויה אשפוז-יום ילדים
ד"ר מירב אליהו בסין מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר סיהאם אלעמור מחלקת ילדים ד'
ד"ר שוש ארבל היחידה לפסיכיאטריה לילדים ונוער
ד"ר יעקב ביסטריצר מחלקת ילדים ד' נוירולוגיית הילד
ד"ר מרים בן הרוש מחלקת המטואונקולוגיית ילדים
ד"ר אדמית בן חיים קדוש מחלקת פגים ויילודים
ד"ר שלום בן שימול היחידה למחלות זיהומיות בילדים מחלקת ילדים ב'
ד"ר גיא בק רוזן מחלקת המטואונקולוגיית ילדים - אשפוז ואשפוז-יום
פרופ' ארנון ברוידס מרפאה לאלרגיית ילדים אשפוז-יום ילדים
פרופ' אביב גולדברט מחלקת ילדים ב
ד"ר אגנטה גולן מחלקת יילודים ופגים
ד"ר דניאל גולן היחידה לטיפול-נמרץ ילדים
ד"ר ענבל גולן טריפטו מחלקת ילדים ב' מרפאה למחלות ריאה בילדים
ד"ר יבגניה גורביץ' מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר בני גיזר מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר מיכאל גייליס מחלקת ילדים א' מרפאה לנפרולוגיית ילדים
פרופ' דוד גרינברג היחידה למחלות זיהומיות בילדים מחלקת ילדים ד'
ד"ר דביר גת מחלקת ילדים ב'
ד"ר אודהיה דוד מחלקת ילדים ד אשפוז יום ילדים
ד"ר דנה דנינו מחלקת ילדים ד' היחידה למחלות זיהומיות בילדים
ד"ר יאיר הורוביץ מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר ניצה היימן-נוימן מחלקה לכירורגיית ילדים
פרופ' אלי הרשקוביץ מחלקת ילדים ד' מרפאת סוכרת ואנדוקרינולוגית ילדים
ד"ר טטיאנה וולקוב היחידה למחלות זיהומיות בילדים
ד"ר דגנית וולקר מרכז סבן לרפואת ילדים
ד"ר ירון וייזל מחלקה אורתופדית א' מרפאה אורתופדית - ילדים ותינוקות
ד"ר אשרת זילברשטיין מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר אמיר חורב מרפאת עור ילדים
ד"ר גיא חזן מחלקת ילדים ד'
ד"ר אלון חיים מחלקת ילדים ד' מרפאת סוכרת ואנדוקרינולוגית ילדים
ד"ר איה ח'לאילה מחלקת המטואונקולוגיית ילדים - אשפוז ואשפוז-יום
ד"ר לודמילה טומרוב מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר מאיה טטיקישוילי מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר גדעון טסט מלר"ד (מיון) ילדים
ד"ר ויקטוריה יופה-דהן מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר יעקב ינקו מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר יוג'ין כהן מחלקה אורתופדית
ד"ר יובל כוורי היחידה לטיפול-נמרץ ילדים
ד"ר ליאור כרמון מחלקת ילדים א'
ד"ר נטע לבנטל מחלקת ילדים ב' מרפאת סוכרת ואנדוקרינולוגית ילדים
ד"ר אביבה לויטס קרדיולוגיית ילדים
ד"ר יצחק לזר היחידה לטיפול-נמרץ ילדים
ד"ר אדוארד לינג מרפאה ראומטולוגית ילדים מחלקת ילדים ב'
ד"ר גלינה לינג אשפוז-יום ילדים
ד"ר אשר מוזר המרפאה להמטולוגיית ילדים
ד"ר מיכל מימון היחידה לרפואה דחופה ילדים
ד"ר רימה מלמד מחלקת ילדים ד' היחידה למחלות זיהומיות בילדים
ד"ר אמרילה מנדולה מחלקת ילדים א'
ד"ר עודד מסנר מחלקת פגים ויילודים
ד"ר קיילה מרקס מחלקת פגים ויילודים
ד"ר איריס נוימן המרפאה לנוירולוגיית הילד
ד"ר עמית נחום מנהל מחלקת ילדים א'
ד"ר אנטונלה נחום די ורולי מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר ראוף נסאר מחלקת ילדים א'
ד"ר לאונל סלנוביק קרדיולוגיית ילדים
ד"ר ירון סרוסי מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר מהדי עאסלה מחלקת המטואונקולוגיית ילדים
ד"ר יוליה פוקסמן מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר לוליטה פיגליאנסקי מלר"ד ילדים (מיון ילדים)
ד"ר יניב פיינגלרנט מחלקת ילדים ד'
ד"ר יעל פיינשטיין היחידה לטיפול-נמרץ ילדים
ד"ר חגית פלוסר המכון להתפתחות הילד
ד"ר מרב פליוטקל נעים יחידה לטיפול בהפרעות אכילה בילדים ונוער
ד"ר יריב פרוכטמן מחלקת המטואונקולוגיית ילדים
פרופ' יוסף קפלושניק מחלקת המטואונקולוגיית ילדים
ד"ר אור קפלן מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר אייל קרישטל מחלקת ילדים ד'
ד"ר דוד שאקי מרפאת ילדים
ד"ר רוברט שוורץ מחלקה אורתופדית מרפאה אורתופדית - ילדים ותינוקות
ד"ר אליעזר שחק מלר"ד ילדים - מיון ילדים
ד"ר הלין שר יחידה לטיפול בהפרעות אכילה בילדים ונוער
ד"ר איילת שרייבמן היחידה לפסיכיאטריה לילדים ונוער
ד"ר רותי שרייבר אוסובסקי מחלקת ילדים א'

ילודים

ד"ר סטרץ חכם אורנה מחלקת פגים ויילודים
ד"ר אגנטה גולן מחלקת יילודים ופגים
ד"ר רחלי הולצברג מחלקת פגים ויילודים
ד"ר דניאלה לנדאו מחלקת פגים ויילודים
ד"ר אירינה מלדין ויינר מחלקת פגים ויילודים
ד"ר עודד מסנר מחלקת פגים ויילודים
ד"ר קיילה מרקס מחלקת פגים ויילודים
ד"ר יעל סימפסון לביא מחלקת פגים ויילודים
ד"ר ג'סטין ריצ'רדסון מחלקת פגים ויילודים
ד"ר אילון שני מחלקת פגים ויילודים

כאב

ד"ר בוריס גורביץ מרפאת כאב
ד"ר מיכאל דובילט מחלקת הרדמה
ד"ר צביה רודיך מחלקת הרדמה
פרופ' פסח שוורצמן המערך האונקולוגי

כבד

ד"ר נעים אבו פריחה מכון גסטרואנטרולוגיה
ד"ר דניאלה מונטאנו המכון לגסטרואנטרולוגיה
ד"ר דורון שוורץ המכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד

כירורגיה

ד"ר זכי עאסי מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר עבד אל רחמן אבו גנים מחלקה כירורגית א'
ד"ר שאדי אבו סויס מחלקה כירורגית ב'
ד"ר אנואר אבו עראר מחלקה כירורגית ב'
פרופ' יצחק אביטל מחלקה כירורגית א'
ד"ר רוית אגסי נחום מחלקה כירורגית ב' מרכז בריאות השד
ד"ר אנטון אוסינצוב מחלקה כירורגית ב'
ד"ר שחר אטיאס מחלקה כירורגית א'
ד"ר אנדרי אישנו מחלקה אורתופדית
ד"ר מיכאל ביים מחלקה כירורגית א' מרכז בריאות השד
ד"ר נדב בלפר מחלקת עיניים
ד"ר איתן בר דרומא היחידה לכירורגיית פה ולסת
ד"ר גיא גולני מחלקה כירורגית א'
ד"ר בני גיזר מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר ויקטור גינזבורג מחלקה לכירורגיית כלי-דם
ד"ר ג'ורג' גרינברג מחלקה לכירורגיית כלי-דם
ד"ר אולג דוחנו מחלקה כירורגית ב'
ד"ר סרגיי דומצ'יק מחלקה כירורגית א'
ד"ר ניצה היימן-נוימן מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר אלכסנדר וחרושב מחלקה כירורגית ב'
ד"ר גד ולן
ד"ר לודמילה טומרוב מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר בן ציון יהושוע מחלקת אף, אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר
ד"ר יוג'ין כהן מחלקה אורתופדית
ד"ר אורן לב-רן המחלקה לניתוחי לב וחזה
ד"ר דריה ליכטמן מחלקה כירורגית ב'
ד"ר אלעד לרון נשים ב יולדות ב
ד"ר מנחם מצא המחלקה לניתוחי לב וחזה
ד"ר אנטונלה נחום די ורולי מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר אורי נץ מחלקה כירורגית א'
פרופ' ג'ילברט סבג מחלקה כירורגית ב אירועי חירום
פרופ' גדעון סהר מחלקת כירורגיית לב וחזה
ד"ר יובל סלוביק מחלקת אא
ד"ר יוליה פוקסמן מחלקה לכירורגיית ילדים
ד"ר איליה פינסק מחלקה כירורגית ב היחידה לכירורגיה קולורקטלית ופרוקטולוגיה
ד"ר צבי הוורד פרי מחלקה כירורגית א'
ד"ר דוד צייגר מחלקה כירורגית ב
פרופ' בוריס קירשטיין חלקה כירורגית א'
פרופ' דניאל קפלן מחלקת אף אוזן וגרון- ניתוחי ראש וצוואר
ד"ר יובל קריגר מחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת יחידה לכירורגיית כף יד
פרופ' יעל רפאלי מחלקה לכירורגיית לב וחזה
ד"ר איליה רפליאנסקי מרפאה כירורגית ב' יחידת טראומה
ד"ר אברהם רשף מחלקה כירורגית ב'
ד"ר לירן שטילר טימור מחלקת אף, אוזן וגרון וניתוחי ראש וצוואר
ד"ר דמיטרי שפובלוב מחלקה לכירורגיית כלי-דם
פרופ' גד שקד

כירורגיית לב וחזה

ד"ר שלמה ירון ישי מחלקת כירורגיית לב וחזה ע"ש סמי עופר
ד"ר לאוניד רודרמן מחלקת כירורגיית לב וחזה ע"ש סמי עופר
ד"ר ליאור רייכל מחלקת כירורגיית לב וחזה ע"ש סמי עופר

כלי דם

ד"ר ויקטור גינזבורג מחלקה לכירורגיית כלי-דם
ד"ר ג'ורג' גרינברג מחלקה לכירורגיית כלי-דם
ד"ר אנטולי לייצין מחלקת כירורגיית כלי-דם
ד"ר אולגה פינגר מייזלר מחלקת כירורגיית כלי-דם
פרופ' גבריאל סנדרו מחלקת כלי-דם

כללי

ד"ר יבגניה גלפר מחלקה לרפואה דחופה - מלר"ד

לב

ד"ר אורן לב-רן המחלקה לניתוחי לב וחזה
ד"ר מנחם מצא המחלקה לניתוחי לב וחזה
פרופ' גדעון סהר מחלקת כירורגיית לב וחזה
פרופ' יעל רפאלי מחלקה לכירורגיית לב וחזה
ד"ר אריה שלו מחלקת טיפול נמרץ לב

לחץ דם

ד"ר בלה גונטמאכר יחידה ליתר לחץ-דם מרפאת יתר לחץ-דם
פרופ' יוסף חביב מחלקה נפרולוגית מרפאת יתר לחץ-דם

מחלות זיהומיות

פרופ' אברהם בורר היחידה למניעת זיהומים
ד"ר שלום בן שימול היחידה למחלות זיהומיות בילדים מחלקת ילדים ב'
פרופ' דוד גרינברג היחידה למחלות זיהומיות בילדים מחלקת ילדים ד'
ד"ר דנה דנינו מחלקת ילדים ד' היחידה למחלות זיהומיות בילדים
ד"ר טטיאנה וולקוב היחידה למחלות זיהומיות בילדים
ד"ר יעל יגל יחידה למניעת זיהומים מחלקה פנימית ג'
פרופ' גלעד מורן יחידה למניעת זיהומים
ד"ר רימה מלמד מחלקת ילדים ד' היחידה למחלות זיהומיות בילדים
ד"ר ליאור נשר מחלקה פנימית ה מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס
ד"ר ליזה סאידל אודס מחלקה פנימית ב' יחידה למניעת זיהומים
ד"ר רוזליה סמוליקוב מחלקה פנימית ה' מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס
ד"ר אודליה פרץ מחלקה פנימית ה' מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס
פרופ' קלריס רייזנברג מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס
ד"ר טל שפט פיינגלרנט מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס

מחקר בסורוקה

פרופ' ויקטור נובק מחלקה פנימית ח' המרכז למחקר קליני
ד"ר עמית נחום מנהל מחלקת ילדים א'

מיילדות

פרופ' עפר ארז מחלקת יולדות ד' אשפוז יום מיילדותי (במסגרת אשפוז יום נשים)
פרופ' אשר בשירי מחלקת יולדות ג' מרפאה לאיבודי הריון חוזרים (הפלות חוזרות)
ד"ר דורון דוקלר מיון יולדות וחדרי לידה
פרופ' רלי הרשקוביץ המכון לאולטרה-סאונד מיילדותי וגינקולוגי
ד"ר אליהו לויטס היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית
פרופ' איתן לוננפלד נשים א יולדות א
ד"ר אלעד לרון נשים ב יולדות ב
ד"ר פרננדה פרס מחלקת נשים א' מחלקת יולדות א'
ד"ר פולינה שוורצמן מחלקת נשים ב
פרופ' אייל שיינר מחלקת נשים ב מחלקת יולדות ב

מלר"ד

ד"ר גדעון טסט מלר"ד (מיון) ילדים

נוירוכירורגיה

ד"ר מיקי גידון מחלקה נוירוכירורגית
ד"ר ישראל מלמד מחלקת נוירוכירורגיה
ד"ר ולדימיר מרקין מחלקה נוירוכירורגית
ד"ר יובל סופרו מחלקה נוירוכירורגית מרכז רב-תחומי לניתוחים אנדוסקופיים בבסיס גולגולת ולניתוחי היפופיזה
ד"ר עמית עזריאל מחלקה נוירוכירורגית
ד"ר אלכסנדר שטרייזנט מחלקה נוירוכירורגית מרפאת כאב

נוירולוגיה

ד"ר אבראהים אבו סלאמה מחלקה נוירולוגית
ד"ר אנדריי אובנניאן מחלקה נוירולוגית
פרופ' גל איפרגן מחלקה נוירולוגית
ד"ר עדי גואטה מחלקה נוירולוגית
ד"ר ריקרדו גרנובסקי מחלקה נוירולוגית
ד"ר ענת חורב מחלקה נוירולוגית
ד"ר איריס נוימן המרפאה לנוירולוגיית הילד
ד"ר מיכאל סטאר מחלקה נוירולוגית
ד"ר יעקב עזרא מחלקה נוירולוגית
ד"ר פטרו פרקש מחלקה נוירולוגית

נוער

ד"ר מרב פליוטקל נעים יחידה לטיפול בהפרעות אכילה בילדים ונוער
ד"ר הלין שר יחידה לטיפול בהפרעות אכילה בילדים ונוער

נפרולוגיה

ד"ר אנה בסוק גלוסקין מחלקה נפרולוגית
ד"ר מיכאל גייליס מחלקת ילדים א' מרפאה לנפרולוגיית ילדים
ד"ר מרינה וורוביוב ד"ר מרינה וורוביוב
פרופ' יוסף חביב מחלקה נפרולוגית מרפאת יתר לחץ-דם
ד"ר עבדאללה משעל מחלקה נפרולוגית
ד"ר בוריס רוגציוב מחלקה נפרולוגית
ד"ר אלבירה רומניוק יוסף מחלקה נפרולוגית
ד"ר לאה שבס מחלקה נפרולוגית
ד"ר אלה שניידר מחלקה נפרולוגית
ד"ר רותי שרייבר אוסובסקי מחלקת ילדים א'

נשים

פרופ' עפר ארז מחלקת יולדות ד' אשפוז יום מיילדותי (במסגרת אשפוז יום נשים)
ד"ר ברק אריכא-תמיר מחלקת נשים א'
ד"ר תמר אשכולי מחלקת נשים א'
ד"ר רות באר וייזל מחלקת נשים ב'
ד"ר עפר בהריר מחלקת נשים א'
ד"ר יגאל בן הרוש מחלקת נשים א'
ד"ר נטע בנשלום תירוש מחלקת נשים א'
ד"ר גיא בר מחלקת נשים א'
ד"ר יואל בר-און מחלקת נשים א'
ד"ר רויטל דג'אווי בן יעקב מחלקת נשים א'
ד"ר אמנון הדר מחלקת נשים א'
ד"ר לאוניד זולוטניק מחלקת נשים ב'
ד"ר עאטף זיאדנה מחלקת נשים א' היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית
פרופ' טלי זילברשטין אשפוז-יום נשים
ד"ר רנית חזקיהו מחלקת נשים ב' היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית
ד"ר בתאל חמו מחלקת נשים ב'
ד"ר רון חר''ך מחלקת נשים א'
ד"ר ישראל יולס מחלקת נשים ב'
ד"ר אוהד כץ מחלקת נשים א'
פרופ' איתן לוננפלד נשים א יולדות א
ד"ר אלעד לרון נשים ב יולדות ב
ד"ר דוד סגל נשים א יולדות א
ד"ר גלי פריאנטה מחלקת נשים ב'
ד"ר מיכל פרנס יזרסקי מחלקת נשים א'
ד"ר פרננדה פרס מחלקת נשים א' מחלקת יולדות א'
ד"ר רועי קסוס מחלקת נשים א'
ד"ר אלכסנדר רבינוביץ מחלקת נשים ב'
ד"ר פולינה שוורצמן מחלקת נשים ב
ד"ר נעמה שטיינר מחלקת נשים א'
ד"ר בעז שיזף מחלקת נשים א
פרופ' אייל שיינר מחלקת נשים ב מחלקת יולדות ב

סוכרת

פרופ' אלי הרשקוביץ מחלקת ילדים ד' מרפאת סוכרת ואנדוקרינולוגית ילדים
ד"ר אלון חיים מחלקת ילדים ד' מרפאת סוכרת ואנדוקרינולוגית ילדים
ד"ר נטע לבנטל מחלקת ילדים ב' מרפאת סוכרת ואנדוקרינולוגית ילדים
ד"ר עידית ליברטי מרפאת סוכרת
ד"ר אלכסנדר פדורנקו מרפאת סוכרת
ד"ר מרב פרנקל מרפאה אנדוקרינולוגית
ד"ר דניאל צליחין מרפאת סוכרת
ד"ר רומן קומרוב מרפאת סוכרת
ד"ר מיכאל קסירר מכון לרפואת ריאות

עור

פרופ' מרסלו גרינוולד מחלקת עור ומין
ד"ר דפנה הלל הלוי מחלקת עור ומין
פרופ' אלכסנדר זבולונוב מחלקת עור
ד"ר אמיר חורב מרפאת עור ילדים
ד"ר יוסי ירושלמי מחלקת עור ומין
ד"ר עדי סעדיה מחלקת עור ומין מרפאת עור ומין

עיניים

ד"ר פרח אוסעדון מחלקת עיניים
ד"ר עאהד אמטיראת מחלקת עיניים מרפאת עיניים
ד"ר אמג'אד ביידוסי מחלקת עיניים
ד"ר נדב בלפר מחלקת עיניים
ד"ר סולטאן ח'לאילה מחלקת עיניים
ד"ר רונית יגב מחלקת עיניים
ד"ר חנין נסאר מחלקת עיניים
ד"ר אנרי פיצ'חדזה מחלקת עיניים
ד"ר ארז צומעי מחלקת עיניים
ד"ר איתמר קלמפרר מחלקת עיניים
ד"ר בוריס קנייזר מחלקת עיניים
ד"ר אסף קרץ מחלקת עיניים מרפאת עיניים
ד"ר יונית קרקואר מחלקת עיניים
ד"ר מרינה שנק מחלקת עיניים

עמוד שדרה

ד"ר גד ולן
ד"ר תאי פריזם מחלקה אורתופדית

פגים

ד"ר סטרץ חכם אורנה מחלקת פגים ויילודים
ד"ר טל-אל ארנסט מחלקת פגים ויילודים
ד"ר אדמית בן חיים קדוש מחלקת פגים ויילודים
ד"ר אגנטה גולן מחלקת יילודים ופגים
ד"ר גדי הווארד מחלקת פגים ויילודים
ד"ר דניאלה לנדאו מחלקת פגים ויילודים
ד"ר אירינה מלדין ויינר מחלקת פגים ויילודים
ד"ר עודד מסנר מחלקת פגים ויילודים
ד"ר קיילה מרקס מחלקת פגים ויילודים
ד"ר יעל סימפסון לביא מחלקת פגים ויילודים
ד"ר ג'סטין ריצ'רדסון מחלקת פגים ויילודים
ד"ר אילון שני מחלקת פגים ויילודים

פה ולסת

ד"ר אנטולי (נתן) אילגייב כירורגיית פה ולסת
ד"ר נבות גבעול מרפאת פה ולסת

פלסטיקה

ד"ר רותם צור מחלקת כירורגיה פלסטית ומשחזרת
ד"ר תומר איזנברג מחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת
פרופ' אלדד זילברשטין מחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת
ד"ר אודי מאור מחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת
ד"ר יובל קריגר מחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת יחידה לכירורגיית כף יד
פרופ' עמירם שגיא מחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת
ד"ר ירון שהם מחלקה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת

פנימיות

ד"ר מעתז אבו עבוד חטיבה פנימית מכון לרפואת ריאות
ד"ר נעים אבו פריחה מכון גסטרואנטרולוגיה
פרופ' מחמוד אבו-שקרה מחלקה פנימית ד
ד"ר אלה אברמוביץ מחלקה פנימית ד'
ד"ר אלכסנדרה אוליטין מחלקה פנימית ב'
ד"ר יואל אורי מחלקה פנימית א' מרפאה אנדוקרינולוגית
פרופ' יניב אלמוג היחידה לטיפול נמרץ פנימי
ד"ר אסמעיל אלסייד מחלקה פנימית ד'
ד"ר חוסני אלקרינאוי מחלקה לרפואה דחופה
ד"ר יצחק צחי בן ציון מחלקת פסיכיאטריה
ד"ר ליאור בראף מחלקה פנימית ג
ד"ר כרמי ברטל מחלקה פנימית ה'
ד"ר יבגניה ברנדשטטר מחלקה פנימית ו'
ד"ר לאוניד ברסקי מחלקה פנימית ו'
ד"ר שחר גבע רובינסון מחלקה פנימית ב'
ד"ר אורי גלנטה היחידה לטיפול נמרץ פנימי מחלקה פנימית א'
ד"ר ולדימיר גריבנב מחלקה פנימית ה'
ד"ר ולרי דבורקין מחלקה פנימית ג'
ד"ר גנדי וייסברג מחלקה פנימית א'
ד"ר ולדימיר זלדץ מחלקה לרפואה דחופה (מלר"ד)
פרופ' יוסף חביב מחלקה נפרולוגית מרפאת יתר לחץ-דם
ד"ר קים חייט מחלקה פנימית ח'
ד"ר יולי טרגר מחלקת שיקום
ד"ר אלכסנדר טרטיאקוב מחלקה פנימית ב'
ד"ר יעל יגל יחידה למניעת זיהומים מחלקה פנימית ג'
ד"ר דיינה כהן
ד"ר אינה ליפניצקי מחלקה פנימית ו'
ד"ר ויטלי מדבדובסקי מחלקה פנימית ב' מרפאה אנדוקרינולוגית
ד"ר דניאלה מונטאנו המכון לגסטרואנטרולוגיה
פרופ' נמרוד מימון מחלקה פנימית ב'
ד"ר תאסיר נצאצרה מחלקה פנימית א'
ד"ר ליאור נשר מחלקה פנימית ה מרפאה למחלות זיהומיות ואיידס
ד"ר גיל סמוחה שחטר מחלקה פנימית ו'
ד"ר רוזליה סמוליקוב מחלקה פנימית ה'