כללית און-ליין
ילדים

פורסם בראשונה: 10.06.2018

מידע למאושפזים

למאושפזים:

הורים יקרים: לפני זמן מה הגעתם לבית החולים עם חששות כבדים. ייתכן שילדכם התנהג לאחרונה באופן שונה, הראה סימני חולשה, ירידה במשקל , שתיה מרובה ומתן שתן רב מהרגיל. אתם, ההורים, ליוויתם את ילדכם בדאגה לאורך התקופה, בשגרת היומיום ובבדיקות מסוימות שעבר.

ילדים יקרים: ייתכן שהבחנתם לאחרונה  בשינויים בחיי היומיום. גם ההורים שלכם הרגישו בכך, והתחושות הללו ודאי עוררו בכם דאגה וחשש. עכשיו, עם קבלת האבחנה כי מדובר בסוכרת נעורים, עליכם להכיר  עולם מושגים חדש שלא הכרתם קודם לכן. ייתכן  כי אתם מרגישים צורך בתמיכה והבנה בנוגע למצב הגופני החדש ולשינוי שעומד להתרחש בחייכם.

לשם כך אנחנו כאן - אנשי הצוות הרפואי במרפאה האנדוקרינולוגית במרכז הרפואי קפלן נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם מלבד טיפול רפואי גם יד מכוונת, מידע אמין, תמיכה וביטחון. כדי לסייע לכם להבין טוב יותר מהי מחלת הסוכרת וכיצד תוכלו להתמודד אתה בצורה היעילה ביותר עבורכם.

מה צפוי בהמשך?

קבלת אבחנה הנוגעת למחלה כרונית עלולה לעורר מחשבות ורגשות שונים, חששות, דאגות ופחדים. זכרו כי תמיכה מצד המשפחה והחברים וכן תמיכה של צוות המטפל במרפאה האנדוקרינית לילדים ולנוער חשובה ביותר להתמודדות עם המחלה ולהצלחת הטיפול.

מרגע שהסוכרת אובחנה, תקבלו מאתנו הדרכה וליווי על ידי אחות, ביקורות אצל רופא סוכרת, ייעוץ של דיאטנית וליווי וטיפול פסיכולוגי.

בתחילה, נבקשכם להגיע לביקורת בתדירות גבוהה יותר. מטרת הביקורים התכופים הינה לסייע לילדים ולבני המשפחה להסתגל למציאות החדשה, להכיר את הסוכרת ואת ביטוייה, לאזן את רמת הסוכר, ולאפשר לכם להמשיך לנהל את שגרת חייכם

לפני השחרור מהמחלקה תקבלו מאתנו רשימה של מספרי טלפון ליצירת קשר יומי לעדכון רמת הסוכר, לצורך שינוי מינוני האינסולין וכן מספרי טלפון ליצירת קשר במקרה חרום.