כללית און-ליין
מרפאות נשים
פנייה ליחידה

יצירת קשר

מיקום

רחובות דרך פסטרנק 1 ,בניין מרפאות חוץ, קומה 1.

מזכירת מרפאות נשים: גב' אורלי לוי

טלפון: 08-9441325 או 08-9441356
פקס: 08-9441699

אחות אחראית מרפאות נשים: גב' דינה מרגי

טלפון: 08-9441356

מרפאת אורוגינקולוגיה

מהי אורוגינקולוגיה? באילו הפרעות, בעיות ומחלות מטפלים במסגרת המרפאה, וכיצד ניתן לפנות למרפאה?

כשליש מהנשים עלולות לחוות במהלך חייהם תלונות הקשורות לתפקוד רצפת האגן ושלפוחית השתן.

לתחלואת רצפת האגן ישנה השפעה ניכרת על אורח חיי האישה, והטיפול מתמקד בשיפור איכות החיים והחזרת התפקוד היומיומי. על כן, המרפאה האורוגיניקולוגית מיועדת לנשים הסובלות מדליפת שתן, תכיפות ודחיפות במתן שתן, צניחת אברי אגן (שלפוחית השתן, הרחם, קירות הנרתיק)  ולתיקון סיבוכי צלקות בנרתיק לאחר לידה.

לכן, אם הינך סובלת מהפרעה במתן שתן, סיבוכי קרעים בנרתיק או צניחת איברי אגן אל תתביישי ופני לבדיקה במרפאתנו – אנחנו נשמח לעזור.

המרפאה לאורוגינקולוגיה במרכז הרפואי קפלן מציעה קשת רחבה של טיפולים החל מפיזיותרפיה, טיפול תרופתי, טיפול בהתקן נרתיקי (פסרי),  וטיפול ניתוחי בטכניקות מתקדמות.

כשתגיעי למרפאה תפגשי את צוות המרפאה ולאחר בדיקת רופא תקבלי הסבר על מצבך. ביחד איתך, נקיים דיון משותף לגבי האופציות הטיפוליות – לעיתים הפתרון יכול להיות פשוט כגון שינוי באורח חיים, ולעיתים מורכב יותר. תחום האורוגיניקולוגיה מתפתח מיום ליום ובאפשרותנו להציע לך מגוון בדיקות אבחנתיות  וטיפולים חדשניים המותאמים לך אישית.   

אם תחליטי לבחור בגישה השמרנית, ימשיך הטיפול במסגרת מרפאת פסרי (התקן  לתמיכה נרתיקית). תקבלי הסבר מפורט על סוגי הפסרי השונים. רופא בעל נסיון יתאים לך פסרי בסוג ובגודל הנכון. כמו כן תקבלי הדרכה לגבי שימוש ומעקב.

טלפון לקביעת תור: 08-9441231. קבלת מטופלות במחלקת נשים, בנין חדש, קומה 5.

אם תבחרי בגישה הניתוחית, ימשיך הטיפול במסגרת מחלקת נשים. אנו מבצעים ניתוחים בגישה נרתיקית, זעיר-פולשנית , או בגישה בטנית.  

טלפון קביעת תור 08-9441356. קבלת מטופלות בבינן מרפאות חוץ. קומה 1.   

 

הצוות הרפואי

  • רופאי המרפאה

    ד"ר סרגיי דובניק - אחראי אגף נשים ומנהל היחידה האורוגיניקולוגיתד"ר משה גילאורד"ר נטע מלר