כללית און-ליין
אורתופדיה

פורסם בראשונה: 18.01.2016

    מאת:
  • דוברות מרכז רפואי קפלן

הסכם שת"פ רפואי בין מועדון כדורסל מכבי אשדוד והמרכז הרפואי קפלן

ערב הניצחון של מכבי אשדוד/באר טוביה על מכבי ת"א: הנהלת מועדון הכדורסל מכבי אשדוד/באר טוביה, בראשותו של יורם אסרף, סיכמה עם הנהלת המרכז הרפואי קפלן, בראשותו של ד"ר קרלוס גרוזמן, על שיתוף פעולה רפואי נרחב לטובת כלל שחקני הקבוצה, ילדים, נערים, נוער ובוגרים.

בביה"ח נפתחה יחידה לרפואת ספורט תחת הסלוגן "אלופים ברפואת ספורט" וכלל שחקני אשדוד יזכו לאבחנות רפואיות מהירות, טיפול רפואי ללא תור וניתוחים מורכבים מהירים, ואורתופד מבית החולים שישב על ספסל הקבוצה במשחקי ליגת העל. הקבוצה תפרסם את מרכז רפואי קפלן במשחקיה ותערוך פעילות וולונטרית משותפת למען הילדים המאושפזים בבית החולים.

במסגרת ההסכם בין שני הגופים תוכל הקבוצה לשלוח את שחקני הקבוצה, כולל שחקני הקבוצה הבוגרת, נוער, נערים וילדים, לאבחון ולטיפול רפואי מהיר, כולל ניתוחים מורכבים, ויהיו פטורים מתור וכל הבדיקות ייערכו להם באופן מידי. יו"ר הקבוצה, מר יורם אסרף, אמר כי מעבר לעובדה שמדובר בזמן שייחסך לשחקנים, הרי שגם מדובר בטיפול רפואי איכותי ומהיר ואתו גם החלמה מהירה יותר. "שחקני הקבוצה ומאמנה התנדבו לבצע פעילות משותפת עם חטיבת הילדים בקפלן לפי צרכי בית החולים", הוא אמר, "והתרגשנו מאוד במהלך חנוכה כשהקבוצה ביקרה את הילדים המאושפזים ומשפחותיהם וחילקה כדורי סל וסופגניות לכבוד החג".

מנהל מרכז רפואי קפלן, ד"ר קרלוס גרוזמן, ברך על ההסכם עם קבוצת מכבי אשדוד/באר טוביה ואמר כי היחידה לרפואת ספורט בבית החולים נמצאת בקדמת הבמה בתחום רפואת הספורט בישראל כיום, עם מיטב המומחים שמעניקים טיפול רפואי ממוקד בפציעות הנגרמות מעיסוק יומיומי בתחומי ספורט שונים. "ספורטאים רבים מגיעים כיום ליחידת הספורט מכל הליגות ובענפי ספורט שונים, כגון כדורסל, כדורגל וכדוריד, ונהנים משירות רפואי מהיר, מקצועי ואיכותי המאפשר לשחקנים להחלים ולשוב במהרה למגרשי הספורט", הוא סיכם.