כללית און-ליין
מכון לשיקום לב

למי מתאים אימון כושר אישי?

במכון לשיקום הלב תוכלו להתאמן עם מאמן כושר אישי. המאמנים במכון הוכשרו במיוחד כדי לבנות עבורכם תכניות אימונים המותאמות למצבכם הרפואי. ננסה לענות על כמה שאלות שוודאי מטרידות אתכם

לא מצליחים או לא מעוניינים להתאמן בקבוצה?

לאנשים מסוימים אימון בקבוצה אינו מתאים, מסיבות גופניות, רפואיות או אחרות. במקרים כאלה אימון אישי הוא אפשרות מצוינת!

רוצים להתאמן באופן עצמאי ורוצים לעשות זאת בדרך הנכונה?

אימונים אישיים הם דרך מצוינת ללמוד להתאמן נכון. התייחסו לכך כמו קורס, לימדו כיצד עליכם להתאמן באופן יעיל ובטוח כדי להגיע לתוצאות הרצויות. בהמשך תוכלו ליישם באופן עצמאי את מה שלמדתם.

אתם חוששים שפעילות גופנית תפגע בכם?

אנחנו מבינים את דאגתכם ולכן נערכנו בהתאם: מאמני הכושר שלנו, במכון שיקום הלב, עברו הכשרה מיוחדת לעבוד עם אוכלוסיות שיש להן מגוון בעיות רפואיות. המאמנים מקבלים הנחיות מיוחדות והכוונה מהצוות הרב מקצועי, כדי שידעו להדריך אתכם כך שהאימון יהיה היעיל והבטוח ביותר עבורכם.

זקוקים לאימון שיאתגר אתכם ולא מצליחים לבד?

מאמן הכושר האישי יקפיד שתעבדו בעצימות האימון הנכונה לכם, שתבצעו את הסטים בדרך הנכונה, שתרימו את המשקלים המתאימים לכם, וידחוף אתכם למטרות חדשות ולהישגים, תוך הקפדה על בטיחותכם.

אתם מתאמנים אך אינכם מצליחים להגיע לתוצאות שרציתם?

המאמן והצוות הרב מקצועי יבחנו את תכנית האימונים שלכם, את מצבכם הגופני, את הבדיקות הרפואיות ואת התזונה שלכם. בהתאם למסקנות, יוצעו לכם מטרות ריאליות ודרכים לשינוי תכנית האימונים. המאמן ילווה אתכם אישית וידאג ביחד אתכם ליישום ההמלצות.