כללית און-ליין
חדשות קפלן
    מאת:
  • דוברות המרכז הרפואי קפלן

ביממה אחת: נולד דור המשך לשלושה גינקולוגים בקפלן

ביממה אחת במהלך סוף השבוע נולדו תינוקות, ביניהם שני ילדים ונכד אחד, לשלושה גינקולוגים בחטיבת נשים ויולדות במרכז הרפואי קפלן. פרופ' ציון חגי (במרכז התמונה) הסב המאושר: "פגשתי בחדר לידה שני מתמחים מצוינים בגינקולוגיה שאני קיבלתי לעבודה בקפלן..."

פרופ' ציון חגי, מומחה בכיר למיילדות וגינקולוגיה, שהקים לאחרונה בקפלן מרפאת לייזר באגף נשים, התברך בנכד, מבנו איתי. ד"ר יעל וינטר שפרן, מתמחה בגינקולוגיה ומיילדות, ילדה את בנה השני, ולד"ר שי ברמן, מתמחה בגינקולוגיה אף הוא, ולאשתו אלישבע, נולדה בת ראשונה.

ד"ר יעל וינטר שפרן, מתמחה בגינקולוגיה בקפלן, ילדה אח לאורי בן שנתיים ושלושה חודשים בניתוח קיסרי. היא מספרת כי חברותיה המתמחות בחדר לידה קפלן ראו את הדופק הראשון של התינוק כשנכנסה להיריון וליוו אותה כל הדרך לניתוח הקיסרי. "מדובר בצוות רפואי מקצועי ומסור בחדר ניתוח קיסרי, בניהולו של ד"ר סרגיי דובניק, שבאות אליו יולדות מכל רחבי הארץ", היא אמרה. "ידענו שיש סיכוי גבוה שאלד באותו הזמן עם אשתו של ד"ר שי ברמן, ואכן היא ילדה כמה שעות לפניי".

ד"ר שי ברמן, מתמחה בגינקולוגיה בקפלן, מבצע תורנויות בחדר לידה. "הייתי בתורנות בחדר הלידה כשהחלו צירים לאשתי וחזרנו בערב לצוות שאני מכיר ואוהב בחיי השגרה בעבודה", הוא הסביר. "ידעתי שד"ר וינטר הולכת ללדת ובמהלך האשפוז במחלקת יולדות לאחר הלידה היינו דלת ליד דלת והעברנו חוויות טובות מחדר הלידה. אשתי הרגישה שהלידה יכולה להיות באותו היום עם ד"ר וינטר והנה זה קרה".

פרופ' ציון חגי, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, שהקים מרפאת לייזר אגף נשים בקפלן, התבשר על לידת נכדו השלישי, בנם של הבן איתי ואשתו תמר. כל נכדיו נולדו בקפלן. פרופ' חגי, עד לפני מספר חודשים שימש מנהל חטיבת נשים ויולדות, ממלא כיום תפקיד ניהולי בבית החולים הקשור לחינוך דור העתיד של הרופאים ומונה ליו"ר ועדת התמחות ואחראי על הסטאז'רים. "הצבתי מטרה שרמת ההוראה למתמחים ולסטאז'רים תהיה הרמה הגבוהה ביותר בארץ מתוך מטרה להביא ולגייס כוח אדם צעיר ואיכותי", הוא אמר, "והנה פגשתי בחדר הלידה שני מתמחים מצוינים שלנו שאני קיבלתי להתמחות...זו היתה פגישה בהחלט מרגשת".

במהלך המפגש המשותף שוחחו הגינקולוגים על שידוכים עתידיים בין הילדים כשיגדלו ובינתיים הם מתכננים טיולים וימי הולדת משותפים. המון מזל טוב !