כללית און-ליין
חדשות קפלן

פורסם בראשונה: 09.08.2017

נתניהו מבקר אצל פצוע מפיגוע המאושפז ב"קפלן"

"ניב נחמיה הוא גיבור שהסתער בידיים חשופות מול מחבל", כך אמר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בביקור שערך אצל הפצוע מהפיגוע ביבנה, המאושפז במרכז הרפואי קפלן

 

ראש הממשלה , בנימין נתניהו בביקור אצל ניב נחמיה פצוע הפיגוע

 

דבר ראש הממשלה:  "אני בא עכשיו מביקור אצל ניב נחמיה. ניב הוא גיבור, הוא פשוט הסתער בידיים חשופות מול מחבל שטוף שנאה חמוש בסכין ובלם אותו. הוא מנע אסון גדול.

כולנו התפללנו שהוא ייצא מזה, וד"ר (בפנייה למנהל בית החולים), אתה אמרת לי היום, לפי מה שאנחנו רואים, שהתפילות שלנו נענו והוא אכן יוצא מזה.

 ראיתי אותו עם משפחתו, וזה פשוט מחמם את הלב, ואני מברך אותו ומחבק אותו בשם עם ישראל כולו.

אני בא הנה מסיור עם הקבינט בקו התפר הדרומי, בדרום הר חברון, וצפינו במקום שבו עבר אותו מחבל, ועוד קודם לכן כבר הכינו צעדים שיקשו על מעברים כאלה, וצעדים נוספים שאני לא אפרט כאן, אבל דבר אחד בטוח: אף פעם לא יהיה גבול הרמטי. בסוף המענה האמיתי זה אומץ הלב שלנו והנכונות להילחם במרצחים הללו ושולחיהם. הנכונות הזאת ואומץ הלב הזה נגלו כאן היום אצל ניב בצורה מופלאה.

בהזדמנות הזאת אני רוצה לשלוח תנחומים למשפחתו של הטייס, רב סרן דודי זוהר. אנחנו יודעים מה גדול הכאב, אנחנו גם שולחים איחולי החלמה מלאה לנווט שנאבק על חייו.

 זה יום שבו אנחנו יכולים להגיד לטייסים היקרים שלנו שהם מגנים אמיתיים על מדינת ישראל. כולנו מאמצים אותם ללבנו והם נמצאים תמיד בתפילותינו".

ראיון עם הדסה ומרדכי נחמיה ההורים של ניב פצוע פיגוע הדקירה ביבנה

WhatsApp Image 2017-08-08 at 6.44.36 PM.jpegקרדיט: קובי גדעון לע'מ

ברגעים אלו הסתיים ביקור ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, אצל ניב נחמיה שנפצע קשה מאוד מדקירות מחבל ביבנה והצוות הרפואי שהציל את חייו בקפלן. אמו ואביו של ניב, הדסה ומרדכי נחמיה, הודו לבורא עולם ולרופאים בקפלן על הצלת חיי בנם.

ביבי נתניהו בביקורו במרכז הרפואי קפלן בביקור של הפצוע ניב נחמיה - סוקר בוואינט.png

ראש הממשלה.png