כללית שלי
אודותינו

דבר מנהל בית החולים

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של בית החולים לוינשטיין מרכז לשיקום. אתם בוודאי תוהים, מה זה שיקום? ומה מייחד את בית החולים לוינשטיין?

ד"ר חגי אמיר

לבית החולים לוינשטיין מתקבלים מטופלים החל מילדים בני שנתיים ועד מבוגרים שנפגעו מחבלה או מחלה. זה יכול להיות כתוצאה מתאונת דרכים, פציעה בצבא, תאונת עבודה, פגיעות נוירולוגיות, שברים אורתופדיים, פגיעות בחוט שדרה, קטיעות גפיים ועוד. זהו מקום עם תקווה גדולה, עם רצון עז של כל המטפלים לעשות את המקסימום עבור כל החולים המאושפזים, כדי להחזירם בסיום תהליך השיקום לתפקוד המקסימלי האפשרי בביתם, במשפחתם, בקהילתם ובעבודתם.

בתקופת השיקום בית החולים לוינשטיין מהווה את הבית עבור כל אחד מהמטופלים. המטפלים נבחרים אחד אחד ומגוייסים לביצוע תפקידם בסיוע למשתקמים להגיע לעצמאות המקסימלית, ועושים זאת בחמלה, במקצועיות ובאהבה רבה.

אני מזמין אתכם לגלוש באתר, ולהתרשם מהמקצועיות של הרופאים ושל הצוותים בהובלתם. העבודה בשיקום היא עבודת צוות רב מקצועי של פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, פסיכולוגיה, עובודה סוציאלית, סיעוד ועוד, וכולם מכוונים מטרה להאריך את תוחלת החיים ולשפר את איכות החיים של המטופל.

אתם מוזמנים לתאם ביקור אצלנו, כדי לראות בעינכם את המחלקות המשופצות והחדשות שבהן אנו מטפלים, בסטנדרטים הגבוהים בעולם, עם ציוני אקרדיטציה בינלאומית גבוהים ביותר.

מקווה שלא נזדקק להתראות בעתיד בין כתלי בית החולים אלא לצורך התנדבות וסיוע לאחרים.

גלישה נעימה.

ד"ר חגי אמיר

מנהל בית החולים לוינשטיין