כללית שלי
אודותינו

דבר מנהל בית החולים

לוינשטיין הוא בית החולים הגדול והמוביל בישראל לרפואת שיקום. הוא מוכר בכל רחבי העולם בזכות כלים שפותחו בו ובזכות המומחים שלו, שנחשבים בני-סמכא בתחומיהם.

לכבוד לי לארח אתכם בביקורכם באתר בית החולים לוינשטיין.
בלוינשטיין הריכוז הגדול בארץ של רופאים מומחים בשיקום. לכל אחד מהם ידע ייחודי ומעמיק בתחום שיקומי מוגדר.  לכל תחום שיקומי מחלקה, יחידה או מרפאה נפרדת, שמרכזת מספר גדול של אנשים עם בעיות רפואיות מסוג מסוים. לכל המטפלים שבה, ממקצועות הבריאות השונים, ניסיון ומומחיות ללא מתחרים בתחומה. בין התחומים, שיקום אורטופדי (למשל, אחרי קטיעות, שברים מורכבים והחלפות מפרקים), שיקום חבלות מוח, שיקום פגיעות מוח שלא מחבלה (כמו אחרי אירוע מוחי או מחלת פרקינסון), שיקום שדרה (אחרי פגיעות חוט שדרה או הפרעות תפקוד של כאב גב מתמשך) ושיקום ילדים.
בלוינשטיין כולנו, רופאים, אנשי סיעוד שיקומי, ריפוי בעיסוק, פיזיוטרפיה, שיקום תקשורת, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית ואחרים, נותנים את הטיפול השיקומי הטוב ביותר, משתמשים בטכנולוגיות חדשניות ומעניקים שירותים רפואיים מתקדמים. בו בזמן אנחנו נמצאים בחזית הלימוד, ההוראה והמחקר האקדמיים, לרוב בשיתוף עם הפקולטה לרפואה ע"ש  סאקלר של אוניברסיטת תל אביב, אליה בית החולים מסונף.
אצלנו בלוינשטיין המטופל ובני משפחתו הם מרכז ההוויה וכולנו מגויסים להשיג חיים ארוכים ואיכותיים לאלה שתפקודם נפגע בעקבות חבלה או מחלה, מכל דרגות החומרה. יש לנו ידע רפואי שמונע סיבוכים ומשמר חיים ומיומנויות שמיטיבות איכות חיים באמצעות שיפור התפקוד. אנחנו מעריכים את היכולת התפקודית האפשרית בכל מצב גופני ופועלים למימוש מרבי שלה. הערכת חסר של היכולת התפקודית מביאה הישגים נמוכים. הערכת יתר גורמת תסכול כשציפיות לא מתממשות. המומחיות שלנו בהערכה נכונה של היכולת התפקודית בפגיעות גופניות שונות היא תנאי להשגת התפקוד המיטבי האפשרי. אנחנו יודעים גם איך להשיג את התפקוד המיטבי.
יש לנו את זה!
הגישה שלנו כוללנית, רב-מקצועית ומכוונת לרווחתו הגופנית, הנפשית והחברתית של כל מטופל. בנוסף להתייחסותנו למצב הפיזי ולתפקוד, אנחנו דואגים גם להתאמת תפיסות של המשתקם ומשפחתו למצב הבלתי מוכר וליצירת תנאי סביבה הולמים אחרי האשפוז.
תוכלו לפגוש באתר את המומחים המובילים שלנו ואת אנשי הצוות המעולים, להתרשם מהשירותים המגוונים של בית החולים וללמוד איך להגיע אליהם. אני מאחל לכם הנאה מהגלישה ומקווה שתמצאו אצלנו בלוינשטיין, מענה הולם לעניין שבגללו הגעתם לכאן.
פרופ' עמירם כ"ץ
מנהל בית החולים לוינשטיין