כללית און-ליין
אודותינו
פנייה ליחידה

יצירת קשר

​טלפון: 09-7709096

פקס: 09-7709967

מיקום

.

סיעוד

מנהלת הסיעוד: גילה רגב

גילה רגב

צוות הסיעוד במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין מעניק למאושפזים טיפול רפואי, עזרת הזולת ותמיכה ומסייע להביא כל מטופל לתפקוד מקסימלי, בהסתמך על ידע מקצועי וקליני המתמקד בשיקום, הצוות נותן טיפול סיעודי שיקומי למאושפזים בכל מחלקות בית החולים, אשפוזי היום והמרפאות, 24 שעות ביממה בכל ימות השנה, כחלק מרכזי בתהליך השיקום של כל מטופל. הטיפול המקצועי מבוסס על הסטנדרטים של משרד הבריאות ושירותי בריאות כללית . מסורת הגישה האנושית והחמה של הצוות הסיעודי יוצרת את אווירת העידוד והחמלה שמאפיינת את המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין.

בראש צוות הסיעוד עומדת גילה רגב, אחות מוסמכת. בעלת תואר שני במנהל מערכות בריאות מטעם אוניברסיטת בן גוריון ובעלת תואר ראשון בסיעוד מטעם אוניברסיטת תל אביב.
סיימה את לימודי הסיעוד בשנת 1982 ומאז עובדת בבית החולים לוינשטיין. בתחילת דרכה בבית החולים עבדה כאחות במחלקה לטיפול נמרץ ושיקום ההכרה וב-15 השנים האחרונות שימשה כאחות אחראית. במסגרת עבודתה ארוכת השנים במחלקה לטיפול נמרץ ושיקום ההכרה, רגב יזמה, הובילה ופיתחה תהליכים רבים לשיפור השירות ואיכות הטיפול הניתנים למשתקמים ולבני משפחותיהם. מעבר לכך רגב תפקדה בין השאר גם כאחות כללית.

צוות הסיעוד במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין פיתח עם השנים אומדנים לזיהוי בעיות קליניות כמו מצב הכרה והפרעות בליעה, המסייעים לאבחן הפרעות נוירולוגיות ולבצע התערבות סיעודית-שיקומית מקצועית. כמו כן, פיתחו אנשיו שורה של מנגנונים ושיטות עבודה לצמצום זיהומים, מניעת פצעי לחץ, טיפול באי-שליטה על סוגרים, מצבי חירום והחייאה ועוד. אנשי הצוות אחראים גם להכנסתו לשימוש של מכשור רפואי מתקדם, ומביעים דעתם המקצועית לאחר בדיקת עזרים שונים.

הידע והניסיון של צוות הסיעוד תרמו רבות למחקר ולהדרכה בשיקום ובסיעוד. האחיות הבכירות מדריכות ומלמדות בתחומים שונים בבתי ספר לסיעוד, בקורסים שונים ובמסגרות אקדמיות נוספות. כמו כן, הן משתתפות בוועדות ארציות של שירותי בריאות כללית ומשרד הבריאות, ותורמות מהידע והמומחיות הייחודיים שצברו במהלך עבודתן בלוינשטיין.

 צוות הסיעוד

מ"מ סגנית מנהלת הסיעוד:
ניצה סגל

מזכירת הסיעוד:
 אורטל חג'ג'

מן העיתונות