כללית און-ליין

שיקום חיילים

המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין הוא המרכז השיקומי הגדול בארץ ומהבולטים במרכזי השיקום בעולם, עם מסורת של למעלה מ-50 שנה בהארכת חיים ובשיפור חייהם של למעלה מ-100,000 מטופלים

בלוינשטיין מספר הרופאים המומחים הגדול ביותר בישראל ברפואה שיקומית ופועלות בו ארבע מחלקות מתמחות בשיקום חיילים אחרי פציעות. שיקום שדרה, שיקום אורתופדי, שיקום חבלות מוח וטיפול נמרץ לשיקום ההכרה.

בכל ארבע המחלקות האלה, ישנם צוותים בעלי מיומנויות ייחודיות ורופאים מומחים בעלי ידע חיוני בתחום ומטפלים מתחומי הסיעוד, הפיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, שיקום הפרעות תקשורת, פסיכולוגיה ועבודה סוציאלית. לכולם, ניסיון ומיומנויות ספציפיים שיש רק במחלקה שבה מתרכזים במשך שנים נפגעים רבים כל כך הזקוקים לשיקום בתחומה.

מאז הקמתו טופלו מאות חיילים בשירות סדיר ומילואים בלוינשטיין. שיתוף הפעולה בין צה"ל ולוינשטיין הדוק ונמשך שנים רבות. מגדל האשפוז הוותיק נחנך ב- 1973 ופתיחתו הוקדמה בשל לחץ של משרד הביטחון וצה"ל לשיקום חיילי צה"ל שנפגעו במלחמת יום הכיפורים. באותה תקופה נפתחה המחלקה לשיקום חבלות מוח שמטפלת מאז ועד היום בחיילים שנפגעים בפעילות צבאית ובתאונות דרכים.
כתב אלינו ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין ז"ל:
"כאשר הם (חיילים) מגיעים לבית החולים, הם מוטרדים מאוד, מתוסכלים ולחוצים באשר למצבם הקשה. בליבם ובליבם של אלו היקרים להם, יש תקווה שכאן בבית החולים לוינשטיין הם יקבלו את הסיוע הרפואי שאותו הם דורשים. רובם משוחררים עם שירים של שבח בפיהם על הטיפול המסור של הרופאים, אחיות והצוות הרב תחומי. כולם עובדים לילה ויום כמיטב יכולתם במטרה להחזיר אותם לתפקוד מלא ולאפשר להם לחזור לחייהם הקודמים".

מטופל שמגיע לשיקום בלוינשטיין נהנה מהניסיון המצטבר של עשרות שנים, מיחס אנושי לצד מקצוענות ואיכות רפואית ללא פשרות.

המחויבות שלנו היא מתן הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר בשיקום במטרה להביא את המטופל למצב המיטבי שאליו הוא יכול להגיע.

באוקטובר 2013 חנכנו את אגף האשפוז החדש ע"ש הלנברג שנבנה בתפישה הממוקדת לצרכים הייחודיים של המטופל ומקלה על הניידות, הפרטיות והנוחות באשפוז ובסטנדרט מהמתקדמים בעולם. מטופלים עם כל סוגי החבלות מאושפזים בחדרי האגף החדש ונהנים מתנאי האשפוז הטובים ביותר שקיימים כיום במחלקות שיקום בישראל ובעולם.

משפחה יקרה, אנו נשמח לארח אתכם במרכז הרפואי, לערוך לכם סיור ולהפגיש אתכם עם צוות מטפל מהמחלקה המתאימה לסוג הפציעה.

לתיאום ביקור ופרטים נוספים:
גילה רגב, מנהלת הסיעוד
09-7709096

gilar@clalit.org.il

​​

שיקום פצועי צה"ל בלוינשטיין

חיילים - צרו איתנו קשר!
חיילים יקרים ומשפחות יקרות,

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה, בירור או לסיור ללא תשלום לפני מעבר לאשפוז בבית חולים לוינשטיין.

ניתן לפנות לגילה רגב, מנהלת הסיעוד בבית החולים
09-7709096
gilar@clalit.org.il