כללית שלי
מרפאות בבית החולים
פנייה ליחידה

יצירת קשר

טלפון: 09-7478500

שעות ביקור

​ימי ג', בשעות 15:00-08:00

מיקום

​בניין מרפאות החוץ, סמוך לשער הכניסה לבית החולים, בצד שמאל

מערך הדיכאון

מנהל המערך: ד"ר ישראל קריגר

מערך הדיכאון מציע למטופלים מסגרת משולבת ומותאמת אישית של כל הטיפולים החדשניים ביותר בתחום

המערך לטיפול בדיכאון מאחד תחתיו  את כלל המסגרות בבית החולים שעוסקות בטיפול בדיכאון – מרפאות בקהילה, קבוצות ייעודיות לטיפול בדיכאון, טיפולים פסיכולוגיים שונים, מרפאת הגיל השלישי, מחלקת יום, המחלקה הפתוחה לטיפול בדיכאון ומשברי חיים והיחידה לגרייה מוחית. צוות המערך מורכב ממומחים מהשורה הראשונה בתחום הטיפול בדיכאון.

הצוות מנגיש לחולים מגוון גדול של טיפולים שנמצאו יעילים לדיכאון, וכאלה שנמצאים בחזית הטיפול בהפרעות מצב רוח, כולל טכנולוגיות מתקדמות של גרייה מוחית. הטיפול מותאם לכל מטופל באופן אישי על ידי הרופא, בהתאם למצבו הקליני ולצרכיו האישיים. היתרון של טיפול במסגרת כוללת הוא באפשרות של החולים להשתלב במסגרת הטיפולית המתאימה להם ובשמירת הרצף הטיפולי גם כאשר עוברים ממסגרת למסגרת.

איך זה עובד?

בשלב ראשון המטופל  מתקבל על ידי אחד המומחים לפגישת היכרות, שבעקבותיה הוא מנותב למסגרת הטיפול המתאימה לו ביותר. לחלופין, המטופל יקבל מכתב המפרט את סיכום הבדיקה וההמלצות של המומחה ומופנה חזרה לגורם המפנה בקהילה.

אם מדובר במטופל מורכב, מתקיימת התייעצות משותפת של צוות מומחים. הצוות מלווה את המטופל לכל אורך הטיפול עד להחלמה, ובכל מקרה של ניוד בין מסגרות (מעבר בין מרפאות, למשל) נשמר קשר ישיר בין הרופא במסגרת המעבירה לרופא במסגרת הקולטת. 

איך פונים?

חולים מכל רחבי הארץ יכולים לפנות למערך לטיפול בדיכאון באמצעות מכתב הפניה מהגורם המטפל. לקביעת תור, התקשרו: 09-7478500.

הצוות שלנו


מנהל מערך הדיכאון - ד"ר ישראל קריגר
רופאים פסיכיאטרים - ד"ר אורי ניצן, ד"ר אנדריי זבורוב, ד"ר דפנה שפט​, ד"ר ליבי הרצברג