כללית און-ליין
דף הבית

התנדבות בשלוותה

הנהלת בית החולים ועובדיה רואים חשיבות רבה בתרומה הייחודית של המתנדבים - מילה טובה, חיוך, תשומת לב - יכולים לשפר את הרגשתו של המטופל ובכך לסייע בקידום החלמתו.

התנדבות היא היפוכה של האדישות, היא דוגלת במעורבות בחברה מתוך בחירה. היא קשר וקהילה. ההתנדבות תורמת לגיבוש הזהות העצמית ומגבירה את תחושת האחריות האישית והחברתית.

בנות ובני השירות לאומי, סטודנטיות וסטודנטים וכל מי שמפעמת בו רוח ההתנדבות, וגם עומד בקריטריונים של כללית, מוזמן להתנדב בשלוותה ולסייע להחלמת המטופלים שלנו/בבית החולים מספר מסלולי התנדבות:
1. התנדבות במחלקה במהלך שעות הפעילות
התנדבות של יום (או יותר) בשבוע  בשעות הבוקר ב
מחלקות האשפוז השונות. ההתנדבות כוללת עזרה ותמיכה במאושפזים בכל התחומים, לרבות חניכה אישית, פעילות טיפוח אישי והכלה של החולה. כל מתנדב נקלט ונבדק לפי נוהל מתנדבים של כללית בטרם תחילת ההתנדבות.
ליצירת קשר
לחץ כאן


2. סטודנטים\יות לתואר ראשון בפסיכולוגיה

מסלול לסטודנטים\יות הנדרשים לחשיפה מול מטופלים של בריאות הנפש. הסטודנטים משובצים לפעילות פנאי בשעות אחר הצהריים במחלקת נוער. ההתנדבות נעשית בליווי של אנשי הצוות ושל רכזי המתנדבים (ניתן לפנות בחודשים אפריל-ספטמבר)
ליצירת קשר לחץ כאן

3. שירות לאומי
בבית החולים מספר מסלולי שירות לאומי, המותאמים אישית לבן/בת השירות ולצורכי בית החולים. תקופת השירות יכולה להיות שנה או שנתיים, על פי החלטת המתנדב. כל התנאים הם כמקובל בשירות הלאומי, כולל אפשרות למגורים בדירת שירות.
ליצירת קשר לחץ כאן 


4. התנדבות במחלקות בשעות אחה"צ

רוצה להפיץ טוב? לשמח מטופלים במצוקתם?
יש לנו בשלוותה מערך שלם של פעילות פנאי שמופעל על ידי מתנדבים.ות המאפשרים.ות למטופלי.ות בית החולים רגעים של שלוו(ת)ה, צחוק, והיסח דעת מהקושי והמצוקה.

זה יכול להיות כל דבר: יוגה, תספורת, משחקי קופסא, קריוקי, הרצאה, סטנדאפ, ארוחת חג, פעילות יצירה וכל פעילות פנאי אחרת שתוכל לשמח כל אחד.
ליצירת קשר לחץ כאן