מחלקות אשפוז

יצירת קשר

טלפון: 09-7709969
פקס: 09-7709602
מיקום: בניין אשפוז מרכזי קומה 3

שעות ביקור

​ראשון - חמישי 15:00 עד 21:00
שישי - שבת וחג:
10:00 עד 12:00
15:00 עד 21:00

שיקום ילדים ונוער

מנהלת המחלקה: ד"ר שרון שקלאי

מחלקת שיקום ילדים של בית החולים לוינשטיין היא מחלקה מקצועית ומנוסה המטפלת בילדים ובני נוער מגיל 18-3 שחוו סוגים שונים של חבלות או מחלות - תאונות דרכים, נפילות, פעולות טרור, ניתוחים, גידולים, פגיעות במערכת העצבים, פגיעות אורתופדיות - ושזקוקים לשיקום ו/או להערכה תפקודית.
במחלקה הילדים משיגים את התפקוד הטוב ביותר ועצמאות מירבית, ועוברים הכנה להשתלבות מחודשת בבית, בביה"ס ובקהילה. 

הצוות הרפואי במחלקת ילדים מיומן, קשוב ומלווה את המטופלים ואת בני משפחותיהם מהיום הראשון בשיקום. צוות המחלקה מעניק תמיכה פיזית, חינוכית ורגשית למטופל ולמשפחתו, באמצעות צוות רב-תחומי הכולל רופאים מומחים, צוות סיעודי, פיזיותרפיסטים, מרפאות בעיסוק, קלינאיות תקשורת, עובדות סוציאליות, מטפלים בתרפיה באמנות, צוות מורים לחינוך המיוחד, ופסיכולוג שיקומי. זאת, כחלק מראייה הוליסטית אשר לפיה על הצוות ללוות את הילד לאורך תקופת השיקום ולאחריה, כשמשפחתו היא חלק בלתי נפרד וחשוב ביותר בהשגת היעד. 

 

מחלקת הילדים בבית החולים לוינשטיין מציעה מגוון מסלולי טיפולים, אשר נותנים מענה לשלבים השונים בשיקום: אשפוז מלא במסגרת בית החולים בליווי משפחתי, כשלכל מטופל נבנית תכנית אישית המותאמת לצרכיו - אשפוז יום המציע טיפולים ברמת אינטנסיביות המותאמת לבעיות הנוירולוגיות/ תפקודיות של כל מטופל ומרפאת מעקב, הכוללת מעקב של רופא שיקום ו\או של פסיכיאטר מומחה בפגיעות ראש טראומטיות לאחר תאונות דרכים. למרפאה מוזמנים הילדים והמשפחות בהתאם לצורך, לאחר השחרור או בעקבות הפניה מרופא ילדים, נוירולוג ילדים או פסיכיאטר ילדים.

מחלקת האשפוז כוללת 18 מיטות, ושופצה לאחרונה כדי לאפשר תנאי אשפוז נוחים לילדים ומלוויהם. ההעברה ממסגרת אשפוזית לאשפוז יום מתבצעת על פי שיקולים רפואיים ושיקומיים. מחלקת הילדים נהנית מכל שירותי בית החולים לוינשטיין, המרכז השיקומי הגדול בארץ, בעל שם עולמי שבן הריכוז הגדול ביותר של מומחים מובילים בתחומי השיקום השונים.

הצוות הרפואי

  • אחות אחראית:

    איילת סרי
  • סגן אחות אחראית:

    ותד עבד אל קאדר