כללית און-ליין
שיקום ילדים ונוער
פנייה ליחידה

יצירת קשר

טל' מזכירת מחלקה: 09-7709206
פקס מזכירת מחלקה: 09-7600616
מייל: lvkabchild@clalit.org.il
ימי עבודה של מזכירת המחלקה: א' עד ה'
טל' דלפק אחיות: 09-7709969
פקס דלפק אחיות: 09-7709602
מיקום: בניין אשפוז מרכזי קומה 3

שעות ביקור

​ראשון - חמישי 15:00 עד 21:00
שישי - שבת וחג:
10:00 עד 12:00
15:00 עד 21:00

שיקום ילדים ונוער

מנהלת המחלקה: ד"ר שרון שקלאי

מחלקה מקצועית ומנוסה המטפלת בילדים ובבני נוער מגיל שנתיים ועד 18 שחוו סוגים שונים של חבלות או מחלות - תאונות דרכים, נפילות, פעולות טרור, ניתוחים, גידולים, פגיעות במערכת העצבים, פגיעות אורתופדיות - ושזקוקים לשיקום ו/או להערכה תפקודית

במחלקה הילדים משיגים את התפקוד הטוב ביותר ועצמאות מירבית, ועוברים הכנה להשתלבות מחודשת בבית, בביה"ס ובקהילה. 

הצוות הרפואי במחלקת ילדים מיומן, קשוב ומלווה את המטופלים ואת בני משפחותיהם מהיום הראשון בשיקום. צוות המחלקה מעניק תמיכה פיזית, חינוכית ורגשית למטופל ולמשפחתו, באמצעות צוות רב-תחומי הכולל רופאים מומחים, צוות סיעודי, פיזיותרפיסטים, מרפאות בעיסוק, קלינאיות תקשורת, עובדות סוציאליות, מטפלים בתרפיה באמנות, צוות מורים לחינוך המיוחד, ופסיכולוג שיקומי. זאת, כחלק מראייה הוליסטית אשר לפיה על הצוות ללוות את הילד לאורך תקופת השיקום ולאחריה, כשמשפחתו היא חלק בלתי נפרד וחשוב ביותר בהשגת היעד. 

צוות שיקום ילדים ונוער 

מחלקת הילדים של המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין מציעה מגוון מסלולי טיפולים, אשר נותנים מענה לשלבים השונים בשיקום: אשפוז מלא במסגרת המרכז הרפואי בליווי משפחתי, כשלכל מטופל נבנית תכנית אישית המותאמת לצרכיו - אשפוז יום המציע טיפולים ברמת אינטנסיביות המותאמת לבעיות הנוירולוגיות/ תפקודיות של כל מטופל ומרפאת מעקב, הכוללת מעקב של רופא שיקום ו\או של פסיכיאטר מומחה בפגיעות ראש טראומטיות לאחר תאונות דרכים. למרפאה מוזמנים הילדים והמשפחות בהתאם לצורך, לאחר השחרור או בעקבות הפניה מרופא ילדים, נוירולוג ילדים או פסיכיאטר ילדים.

רכיב וידאו

 

 

רכיב וידאו תפריט Web Part

 
 
 
 
 
 

מחלקת האשפוז כוללת 18 מיטות, ושופצה לאחרונה כדי לאפשר תנאי אשפוז נוחים לילדים ומלוויהם. ההעברה ממסגרת אשפוזית לאשפוז יום מתבצעת על פי שיקולים רפואיים ושיקומיים. מחלקת הילדים נהנית מכל שירותי המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין, המרכז השיקומי הגדול בארץ, בעל שם עולמי שבן הריכוז הגדול ביותר של מומחים מובילים בתחומי השיקום השונים.

הצוות הרפואי

  • אחות אחראית:

    איילת סרי
  • סגנית אחות אחראית:

    שני נדב

מן העיתונות