כללית און-ליין

מחלקות אשפוז

 • שיקום נוירולוגי

  שיקום נוירולוגי

  למחלקה לשיקום נוירולוגי ב' מגיעים מטופלים הסובלים ממגבלות או מנכות כתוצאה מנזק מוחי לאחר שבץ, ניתוח, מחלת מוח וכדומה. מדובר לרוב במטופלים צעירים, המופנים למחלקה מרחבי הארץ והעולם, בזכות ניסיונה הרב בשיקום צעירים לאחר אירוע מוחי.

 • שיקום מוחי

  שיקום מוחי

  המחלקה לשיקום מוחי ג', היא אחת משתי המחלקות במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין שבהן הטיפול הוא בעיקר בחולים לאחר אירוע מוחי, מחלקות אשר הטביעו חותמן ברמה הארצית והבין-לאומית.

 • שיקום ילדים ונוער

  שיקום ילדים ונוער

  מחלקה מקצועית ומנוסה המטפלת בילדים ובבני נוער מגיל שנתיים ועד 18 שחוו סוגים שונים של חבלות או מחלות - תאונות דרכים, נפילות, פעולות טרור, ניתוחים, גידולים, פגיעות במערכת העצבים, פגיעות אורתופדיות - ושזקוקים לשיקום ו/או להערכה תפקודית

 • שיקום חבלות מוח

  שיקום חבלות מוח

  המחלקה לשיקום חבלות מוח במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין היא מהמובילות בעולם. המחלקה, היחידה מסוגה בארץ, מתמחה מזה למעלה מ-40 שנה בטיפול באנשים שסובלים מפגיעות ראש שונות.

 • טיפול נמרץ ושיקום ההכרה

  טיפול נמרץ ושיקום ההכרה

  ​מחלקת טיפול נמרץ ושיקום ההכרה נחשבת לאחת המובילות בעולם בטיפול בזקוקים לשיקום ההכרה כתוצאה מחבלת ראש. המחלקה פועלת מזה 31 שנים על פי הסטנדרטים הרפואיים העדכניים ביותר וכ-80% ממטופליה לאחר חבלת ראש שבים להכרה, אחוזי הצלחה מהגבוהים בעולם.

 • המרפאה לשיקום שדרה, עצבים ופרקים
 • המרפאה לשיקום מוחי
 • המרפאה לשיקום חבלות מוח
 • המרפאה לשיקום אורתופדי
 • המחלקה לשיקום שדרה ע"ש אורנשטיין

  המחלקה לשיקום שדרה ע"ש אורנשטיין

  המחלקה לשיקום שדרה ע"ש אורנשטיין היא הגדולה מסוגה באזורנו. המחלקה מספקת טיפול רפואי פרטני, מקיף, איכותי וייחודי למטופלים הסובלים מפגיעות אחרי מחלה או חבלה בעמוד השדרה, בחוט השדרה ובעצבים ההיקפיים, או מהפרעות תפקוד הנובעות מכאבי גב וצוואר.

 1. 1
 2. 2

שיקום בבית חולים לוינשטיין

תפישת הטיפול השיקומי בלוינשטיין היא של שיקום אקטיבי, עם התמחות ייחודית בסוג הפגיעה, בצוות רב מקצועי, כך שהמטופל זוכה לטיפול מקיף ממיטב הרופאים והמטפלים השיקומיים ממקצועות הבריאות השונים. המבנה והתשתית הארגונית של בית החולים מביאים להשגת רמת מקצועיות ומומחיות מרבית בטיפול בכל אדם שנזקק לרפואת השיקום.  רק אצלנו, יש מחלקות או יחידות ומחלקות מתמחות בתחומי פגיעה ייחודיים. לכל מחלקה מתמחה כזו יש צוות אורגני, רב- מקצועי, שלכל אחד ואחד מחבריו הניסיון המצטבר והידע הרחב ביותר, שיש במקצוע שלו, בתחום ההתמחות הספציפי של אותה מחלקה. כתוצאה מכך, רופאי בית החולים מובילים וחלוצים בתחומים מגוונים של רפואת השיקום וזוכים להכרה ומוניטין בינלאומיים. הצוותים המטפלים ממקצועות הבריאות  השונים מהווים מרכזי מצוינות ומשמשים כמרכזי למידה והתנסות קלינית, בכל אחד מתחומי השיקום.