כללית און-ליין
מרפאות מבוגרים בקהילה
פנייה ליחידה

יצירת קשר

מענה טלפוני

​ימים א'-ה', בשעות 15:00-09:00

מיקום

הנוטרים 7, רעננה. בסמוך לקופת חולים "הנוטרים"

מרפאת הנוטרים, רעננה

מנהל: ד"ר אורי גנור


אודות המרפאה:

המרפאה לבריאות הנפש "הנוטרים" היא מרפאה פסיכיאטרית קהילתית, המעניקה טיפולי פסיכותרפיה פרטניים וקבוצתיים וכן מעקב פסיכיאטרי-תרופתי, מגיל 5 עד 120. במרפאת "הנוטרים" צוות רב מקצועי הנותן מענה למגוון הפרעות נפשיות, כולל התמודדות עם משברי חיים, הפרעות אפקטיביות כגון דכאון, הפרעות חרדה והפרעות מהספקטרום הפסיכוטי. 

המרפאה היא חלק ממערך השירות האמבולטורי של המרכז לבריאות הנפש "שלוותה", ומהווה מרכז אקדמי המקושר לאוניברסיטת תל אביב ומקיים שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר לפסיכותרפיה. וכמו כן עוסקת בהוראת סטודנטים, סטז'רים ומתמחים בתחומי הפסיכולוגיה, העבודה הסוציאלית, הטיפול באמנויות והרפואה.

אנו רואים עצמנו מחויבים לסטנדרטיים טיפוליים ואקדמיים גבוהים ומקפידים לצעוד קדימה עם גוף הידע ההולך וגדל בתחומי הפסיכותרפיה והפסיכיאטריה. 

המרפאה לבריאות הנפש "הנוטרים" מקבלת מטופלים  מכל קופות החולים.

זמינות: חשוב לנו להיות זמינים לאוכלוסייה הזקוקה לנו, לכן אנו עובדים ששה ימים בשבוע. חלק משירותי המרפאה זמינים גם בשעות אחר הצהריים והערב ובימי ו'. 

הטיפולים הקיימים במרפאה עבור מטופלים מבוגרים:

  • טיפול התנהגותי-קוגניטיבי (CBT), ACT, טיפול בסכמה,.
  • טיפולי EMDR.
  • ביופידבק.
  • טיפול פרטני בהבעה ויצירה.
  • פסיכודרמה
  • מיינדפולנס
  • פסיכותרפיה דינאמית
  • טיפול קבוצתי (ראו טבלה - הקליקו כאן)

 

מי יכול לפנות למרפאה וכיצד פונים?

מבוטחי כל קופות החולים יכולים לפנות אלינו בתיווך המרפאה הראשונית.

עבור מטופלים מגיל 18 ומעלה: בקשו מן הרופא הראשוני שלכם הפניה ומנוי אבחוני (עבור מבוטחי הכללית קוד 74055, עבור מבוטחי מכבי, מאוחדת ולאומית קוד L0771).

איך בנוי תהליך הקבלה למרפאה?

לאחר הנפקת טופס מנוי אבחוני, יש לשלוח את הטופס בפקס למרפאה (09-7744859) לאחר מכן, נא להתקשר לטל' 09-7712249 (שלוחה 3) ולבקש תור לפגישה ראשונית – אינטייק. זמן ההמתנה לאינטייק עומד לרוב על שבועיים לכל היותר. האינטייק יערך עם איש צוות בכיר: עובד סוציאלי קליני, פסיכולוג או רופא. המדובר בשיחה הנמשכת עד שעה, במהלכה נשמע מכם על סיבת הפניה, ונערוך הערכה ראשונית של המצב הנפשי, ולעתים גם הערכה קוגניטיבית קצרה. בסיום המפגש נסביר לכם כיצד אנו רואים את המצב, ונבנה יחד עמכם תכנית טיפול ראשונית. במידה ויש בידיכם מסמכים רפואיים, מומלץ להביא אותם עמכם. 

האם אחרי ראיון האינטייק ניתן להתחיל טיפול נפשי מיד?

לעתים, יש תקופת המתנה בין ראיון האינטייק לבין תחילת הטיפול הקבוע. הדבר הנכון במיוחד לגבי פסיכותרפיה. אנו עושים כל מאמץ לקצר את זמני ההמתנה ככל הניתן, והם משתנים לפי גורמים שונים. זמן ההמתנה עומד לרוב בין התחלה מידית, לבין חודשים ספורים לכל היותר.  


לחצו כאן להורדת טופס הסכמה לטיפול קבוצתי באופן מקוון


הצוות שלנו


צוות המרפאה הקבוע:

מנהל המרפאה- ד"ר אורי גנור
רופאים בכירים- דר' יעל לואיס, ד''ר זהר פרשטמן,
פסיכולוג אחראי- ד"ר גדעון בקר
פסיכולוגית קלינית- תמר ליבנה
עובדים סוציאלים קליניים- טל למפרט, גבריאלה יוסף, ד"ר רועי שני, אנה ברגמן
טיפול בהבעה ויצירה- ענבל סלע-אשל, יסמין כרמי , ציפי עוז, נעמה בן-יוסף, עינת וייץ
מזכירה אחראית- יוליה נסטרנקו
מזכירות- רונית כהן, שני דימנט