כללית און-ליין
מידע שימושי

פורסם בראשונה: 18.12.2016

בית החולים לוינשטיין בחר את העובדים המצטיינים לשנת 2016

כמדי שנה, ועדת המצוינות של בית החולים, המורכבת מחברי הנהלת בית החולים, יו"ר ועד העובדים ויו"ר ועד הרופאים, בחרה מבין כלל העובדים המועמדים את הראויים ביותר לקבלת פרס מנכ"ל הכללית ופרסי מנהל בית החולים לוינשטיין.

ואלה חמשת הזוכים בפרס "עובד מצטיין" לשנת 2016:

 

זוכת פרס מנכ"ל כללית

יהלומה פדידה – אחראית פיזיותרפיה במחלקה לשיקום ילדים ונוער

יהלומה פדידה 

עובדת בבית החולים כ- 14 שנים. פיזיותרפיסטית מצוינת בעלת תודעת שירות מפותחת, אמפטית ומכילה ביחסה למטופלים, למשפחות ולחברי הצוות. יהלומה מקדמת ומטמיעה מדדים מקצועיים רבים בתחום הפיזיותרפיה לילדים, היא נעימת הליכות, אנרגטית ויצירתית ובעלת יכולת לייצר פתרונות בכל מצב. היא מטמיעה שימוש באביזרי טיפול חדשים ודרכי טיפול עדכניות ושותפה פעילה בהתנדבות מעבר לשעות העבודה. יהלומה הקימה את קבוצת העניין לפיזיותרפיסטים בישראל שנקראת: "שיקום ילדים" ומשלבת מחקר קליני לצד טיפול ישיר במטופלים. היא מובילה חברתית באימוץ "בית מורשת" ומרכזת בשנתיים האחרונות את ההרצאות במועדון בתחומי מקצועות הבריאות.

זוכת פרס מנהל בית החולים

ריטה הנסב – מחסנאית במרכז הלוגיסטי

ריטה הנסב 

עובדת בבית החולים כ- 25 שנים. ערך המצוינות מתבטא בעבודתה והישגיה נראים בסקרי שביעות רצון, בתוצרי המחסן המקצועיים, בספירות המלאי ועוד. ריטה משמשת כחונכת בקליטת עובדים חדשים, נכונה תמיד לעזור, מאמינה ומיישמת עזרה הדדית ועבודת צוות. כל זאת היא עושה בחיוך, אדיבות, אכפתיות, השקעה מכל הלב וגישה שירותית יוצאת דופן. ריטה פתוחה לחדשנות ושינויים ואף יוזמת אותם. מזה שנים היא חברה בצוות תרומה לקהילה של בית החולים ב"בית מורשת", לוקחת חלק בארגון ותפעול הפעילויות, מתנדבת במסירות ומתוך אהבה לזולת.

זוכת פרס מנהל בית החולים

ניצה סגל – אחות אחראית במחלקה לשיקום נוירולוגי ב'

ניצה סגל 

עובדת בבית החולים כ- 36 שנים. ניצה מובילה את המחלקה שלה להישגים מרשימים בהיבטי מקצועיות הצוות וחוויית המטופל. היא משקיעה בתהליכים חוצי ארגון ותורמת רבות לקידומם, מתייחסת בכבוד ובאכפתיות לעובדיה ולמטופלים, מבצעת עבודתה בנעימות, ברתימה ובדרך ארץ. ניצה ערה תמיד לשינויים, מקבלת אותם ונערכת בהתאם תוך הפגנת חדשנות ויצירתיות. המחלקה שלה עומדת ביעדים ובמדדי שביעות הרצון הגבוהים בדגש על הזדהות ארגונית, אקלים, סיפוק והתפתחות בתפקיד.

זוכת פרס מנהל בית החולים

חן שטרן – כלכלנית במחלקת הכספים

חן שטרן 

עובדת בבית החולים כ-7 שנים. חן מובילה את ההיבט הכלכלי, התקציבי ואת פן המידע בבית החולים. היא עובדת שקטה, משקיעה, חיובית, בעלת הסתכלות ארגונית רחבה של מטרות בית החולים והכללית, מבלי להזניח את הפן האישי האנושי בשירות לעובדים ובשירות למטופלים. היא שותפה בפרויקטים חוצי ארגון, חברה פעילה בוועדת נע"ם מוסדי, משתתפת בפרויקטים של איכות רפואית ויעילות כלכלית, ביניהם: שימוש מושכל בחבישות למניעת פצעי לחץ. בנוסף, היא חברה בועדה לשיפור הליכים רפואיים וכן מסייעת ותורמת משמעותית לאיזון כלכלי של בית החולים.

זוכה פרס מנהל בית החולים

פאדי עווידה – כוח עזר במחלקה לטיפול נמרץ ושיקום ההכרה

פאדי עווידה 

עובד בבית החולים מזה כ-15 שנים. לאורך כל השנים פאדי עובד ותורם בצורה יוצאת דופן, תוך שמירה על עבודה איכותית ומוטיבציה גבוהה. הוא ניחן בגישה שירותית, נועם הליכות ואכפתיות יוצאי דופן הבאים לידי ביטוי במחלקה בין השאר בארגון חדר המשפחות ושביעות רצונן, דבר שבא לידי ביטוי בסקר שביעות רצון המטופלים. פאדי מנהל ומארגן את הציוד הרפואי, הציוד המשרדי והמחלקתי באופן מדוייק וקפדני, תוך מחשבה קדימה ושיקול כלכלי. לאור כישוריו הייחודיים הוא מונה כאחראי על המכשור הרפואי והמזרנים בבית החולים. פאדי השכיל להפעיל את כוחות העזר במחלקות כאחראים על המכשור הרפואי.

פרופ' עמירם כ"ץ, מנהל בית החולים לוינשטיין, מציין: "אנו מוקירים את העובדים מצטיינים ומאחלים להם הצלחה רבה והמשך עבודה פורייה ומהנה".