כללית און-ליין
חדשות 2020

פורסם בראשונה: 15.12.2020

תלמידי שכבה ט' בחטיבת הביניים "השרון" העבירו נרות חנוכה ומכתבי ברכה לצוותים הרפואיים

במהלך השבועיים שקדמו לחופשת החנוכה, התרימה שכבה ט' בחטיבת הביניים "השרון" רעננה, כספים ל"עמותת ע.ד.י" בתמורה לנרות חנוכה שקיבלו מהעמותה.

נציגי התלמידים הגיעו בתחילת החג, בליווי מחנכת הכיתה, למסור לצוותים הרפואיים במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין את תרומת נרות החנוכה ומכתבי הברכה, כהוקרה על עמלם הרב ועבודתם המסורה בתקופת מגפת הקורונה.

תמר לוי, מנהלת משאבי אנוש של המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין, מציינת כי הצוותים הרפואיים קיבלו את נרות התרומה והמכתבים בהתרגשות רבה.

ד"ר חגי אמיר, מנהל המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין מוסיף: "התרגשתי ביותר לקבל ולקרא את מכתבי העידוד והחיזוק של התלמידים. נרות החנוכה מסמלים את הערגה והתקווה לגאולה השלמה. חינוך לערכים, להכרת הטוב, ולתמיכה בזולת, הם האור האמתי הגדול, המראה לנו כי דור הגאולה כבר כאן".

 

רעיה לוי, מנהלת חטיבת ביניים "השרון" רעננה: "חטיבת ביניים ״השרון״ הינה בית ספר לפיתוח מנהיגות וזהות וכל תלמיד הוא מנהיג. אנחנו פועלים, מתנדבים ומשפיעים בקהילה לאורך השנה כולה וכך גם בחג החנוכה. אנחנו מחנכים את התלמידים לאחריות לחברה, למעורבות ומנהיגות. אני מאמינה שככל שנרבה בעשייה חברתית נגביר את  הטוב, נגביר את  הבהירות על הבלבול והטשטוש ובמיוחד בתקופה אפלה זו. הנוער שלנו הנו נוער מחויב, ערכי ומשפיע ואני גאה בהזדמנויות והחיבורים לאוכלוסיות ושיתופי  הפעולה הקיימים עבורם להשפיע כמתבגרים בקהילה ומעומק ליבם."

 

אירנה מדמוני, רכזת שכבה ט', מוסיפה: "נהניתי לראות את ההתגייסות של כל תלמידי החטיבה לתרום ולתת. גם מרחוק הם הרגישו קרוב את החג ואת הרצון להאיר כי" אור  גדול מאיר הכל"...".