כללית און-ליין
חדשות 2020

פורסם בראשונה: 18.02.2020

בית החולים לוינשטיין בחר את העובדים המצטיינים לשנת 2019

כמדי שנה בחרה ועדת המצוינות של בית החולים לוינשטיין מקבוצת הכללית את העובדים המצטיינים לשנת 2019. השנה, לאור חשיבות המתמחים לרפואה בבית החולים, נוספה לראשונה קטגוריית הרופא המתמחה המצטיין

בטקס מרגש ששנערך בבית החולים הוענקו תעודות הצטינות ופרסי הוקרה לארבעה עובדים מצטיינים.

זוכת פרס מנכ"ל כללית לשנת 2019:

גילה ירושלמי - עוזרת המנהלת האדמיניסטרטיבי

בתפקידה מרכזת גילה את תוכניות העבודה של המטה האדמיניסטרטיבי, מהווה יד ימינו של המנהל האדמיניסטרטיבי, וכתובת מקצועית ואישית לחברי המטה. גילה מרכזת את נושא ההתקשרויות בתוך ומחוץ לכללית, את התרומות, הבקרות, שותפה פעילה וחברה מרכזית בצוות האקרדיטציה. התנהלותה מתאפיינת בחריצות, דייקנות, יסודיות, דבקות במשימה, ענווה, מאור פנים ורצון לסייע בכל נושא ובכל עת. תעודת ההצטיינות תוענק לגילה על ידי פרופ' אהוד דוידסון, מנכ"ל כללית, בטקס המצטיינים הארצי אשר יתקיים בחודש מאי.

 

זוכי פרס מנהל בית החולים:

דקלה יהל נחשון - פיזיותרפיסטית, מרכזת בכירה ביחידה לאשפוז יום

דקלה עובדת בסביבת עבודה מורכבת ומאתגרת בה מנהלת את כפיפיה ואת המשימות ביד רמה, מתוך תחושת שליחות כשמצוינות חרוטה על דגלה בכל הקשור למתן טיפולי הפיזיותרפיה למטופלים ביחידה. דקלה מובילה פרויקטים מחלקתיים והינה עמוד התווך בצוות הבכיר של המחלקה. למרות שנות עבודתה הרבות בבית החולים, לא דבק בה גרם של שחיקה או התעייפות, דקלה חדורת התלהבות ומהווה דוגמא וסמל למחויבות, מסירות ומקצועיות.

אילנה פלדמן - אחות ראש צוות במחלקה לשיקום אורתופדי

אילנה אחות מסורה, מקצועית, מתפקדת כאחות משימה בנושא פצעים. היא מדריכה, מנחה את הצוות, מייעצת ומעדכנת בשינויים וחידושים. אילנה מדריכה מטופלים, יזמה בניית משחק בנושא מודעות לכף רגל סוכרתית ומעניקה תחושת רוגע ואופטימיות. המטופלים של אילנה יודעים שהם בידיים טובות. היא דואגת לכל צרכי המטופל ומשפחתו, ומכינה אותם לקראת שחרור באופן מיטבי ומפיג חששות.

ד"ר מיכאל בכר - מתמחה ברפואה פיזיקלית ושיקום

ד"ר בכר ניחן באישיות אדיבה, נעימה, וסבלנות אין סופית. רופא ואדם צנוע, מקצועי, יודע להציב גבולות בנועם, משרה רוגע על המטופלים ועל הצוות, יסודי ועניני בדיווחים. הוא מאורגן ומסודר ומוכן תמיד לסייע, שותף ומשמעותי בהובלת פרויקט "מניעת השבר הבא" באוסטואופרוזיס, מייצג את העשייה העניפה של המתמחים בישיבות, בכנסים, במשימות ובתהליכים חוצי ארגון.