כללית און-ליין
חדשות 2019

פורסם בראשונה: 22.01.2020

ד"ר חגי אמיר ופרופ' דניאל חיימוביץ נפגשו באוניברטיסת בן גוריון

פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, המציין בימים אלה שנה לכניסתו לתפקיד, הזמין את ד"ר חגי אמיר, שמונה לפני מספר חודשים למנהל בית החולים לוינשטיין למפגש באוניברסיטה.

ד"ר אמיר, המשמש גם כמנהל המחלקה לשיקום אורתופדי בלוינשטיין, הינו בוגר של הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה ונמנה בשנת 1984 על המחזור הרביעי של מסיימי לימודי רפואה בפקולטה. היה זה מבחינתו ביקור מרגש וחזרה נוסטלגית לימים בהם היה סטודנט בנגב.

במהלך הביקור ביקר ד"ר אמיר באשכול המעבדות לחקר התנועה והשיקום וצפה בפיתוחים חדשים של האוניברסיטה, שהוצגו על ידי פרופ' יצחק מלצר, מנהל ביה"ס למקצועות הבריאות ע"ש רקנאטי; ד"ר שלי לוי-צדק, ראש המעבדה לחקר הזקנה, קוגניציה ושיקום וד"ר סימונה בר-חיים, ראש המעבדה לבקרה מוטורית ושיקום הליכה.

 

ד"ר חגי אמיר, מנהל בית החולים לוינשטיין ובוגר הפקולטה רפואה של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב נפגש עם פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא האונצילום: דני מכליס, צלם האוניברסיטה

פרופ' חיימוביץ וד"ר אמיר סיכמו במהלך הביקור על בחינת שיתופי פעולה מחקריים של האוניברסיטה עם ביה"ח ושילוב פיתוחים טכנולוגיים בתהליכי השיקום. ד"ר אמיר העלה בפני הנשיא ודיקן הפקולטה למדעי הבריאות את מצב השיקום בישראל ואת הצורך ההולך ועולה באנשי שיקום מעולים שישמרו את מקצוע השיקום בארץ להובלה כפי שהוא כיום, למרות הצרכים ההולכים ומעצימים. סוכם על המשך ביקורים הדדיים ושיתופי פעולה בין בית החולים לוינשטיין ואוניברסיטת בן-גוריון בהוראה מחקר ואקדמיה.