כללית און-ליין
חדשות 2018

פורסם בראשונה: 26.06.2018

סיום שנת הלימודים במרכז החינוכי שיקומי לילדים

לרגל סיום שנת הלימודים הנוכחית קיימו במרכז החינוכי שיקומי לילדים המאושפזים בבית החולים לוינשטיין, מסיבת סיום בסימן 70 שנה למדינת ישראל.

מרכז חינוכי-שיקומי בלוינשטיין

​המסיבה נערכה ברחבת הדשא של בית החולים בהשתתפות הילדים, ההורים והצוות החינוכי וכללה הופעת ילדי המרכז החינוכי בשירה ובקטעי קריאה לציון סיום חודש הראמדן. בהמשך המסיבה הופעולו ביתנים חוויתים ומהנים.

אתי לייכט, מנהלת המרכז, מציינת: "הילדים הנמצאים כיום במחלקה לשיקום ילדים ונוער עברו תהליכי שיקום מגוונים והתמודדו עם מטלות לימודיות תואמות למצבם. חלק מהילדים אף נגשו לבחינות הבגרות". לדבריה, החל מחודש יולי ועד ה –15 באוגוסט הצוות מפעיל מסגרת של קייטנה במתכונת מעט שונה הכוללת בעיקר פעילויות של כיף לילדים המאושפזים. "לקראת הקיץ אני מאחלת לכל הילדים, ההורים וצוות ההוראה חופשה נעימה, בריאות וחזרה עם כוחות מחודשים לקראת שנת הלימודים הבאה", מוסיפה לייכט.

 

המחלקה לשיקום ילדים ונוער היא מחלקה מקצועית ומנוסה המטפלת בבני 18-3 שחוו סוגים שונים של חבלות או מחלות כמו תאונות דרכים, נפילות, פעולות טרור, ניתוחים, גידולים, פגיעות במערכת העצבים ופגיעות אורתופדיות, אשר זקוקים לשיקום או להערכה תפקודית. במחלקה הילדים משיגים את התפקוד הטוב ביותר ועצמאות מירבית, ועוברים הכנה להשתלבות מחודשת בבית, בביה"ס ובקהילה. 

סיום שנה במרכז החינוכי שיקומי בלוינשטיין