כללית און-ליין
חדשות 2018

פורסם בראשונה: 28.06.2018

מתנדבת מצטיינת - מיכאלה שחר

מגן מנכ"ל למתנדבת מצטיינת לשנת 2018 הוענק השנה למיכאלה שחר, המתנדבת בבית החולים לוינשטיין מזה כשש שנים ומלווה מטופלים בודדים

מיכאלה שחר

​מיכאלה נבחנה על ידי ועדת שיפוט ארצית של כללית, אשר כבכל שנה, בחרה מתנדבים מצטיינים שפעילותם בולטת ומרגשת במיוחד. ב- 20 ביוני התקיים בנוכחות מנכ"ל כללית, נועז בר ניר, מפגש שנועד להעלות על נס את מעשי ההתנדבות בכללית ולהביע הוקרה למתנדבים.

מיכאלה בת 73, היא מתנדבת לדוגמא ומופת, מתגוררת בכפר סבא וסבתא ל- 4 נכדות. מיכאלה שרתה 20 שנים בצבא קבע בחיל השלישות, בתחום כוח אדם וניהול. היא פרשה מצה"ל בדרגת רס"ן והצטרפה להתאחדות הכדורגל בתפקיד מנכ"לית של מחלקות הילדים הארציות. בגיל 62 פרשה מעשייה והחלה להתנדב ולמצות את זמנה בלימודים.

נורית קראוס דורון, רכזת רווחה ומתנדבים בלוינשטיין, מציינת כי "מיכאלה אישה מיוחדת במינה. היא סימפטית ואמפטית מאוד למטופלים, נעימה לשיחה, קשובה, סבלנית מאוד, אכפתית ויוצרת קשר מיידי עם כל מטופל אליו נשלחת. פעולותיה מאופיינות ברגישות רבה ואנושיות, היא ערנית לצרכי המטופלים אותם היא מלווה ומהווה משען ועזרה עבורם. היא קשובה גם לצוות הרפואי ונמצאת בקשר ישיר וטוב עם העובדים הסוציאליים ועם כלל אנשי הצוות". קראוס דורון מוסיפה, כי  המתנדבים המלווים מטופלים בודדים בלוינשטיין, כמו מיכאלה, מגיעים לבית החולים עד 3-4 פעמים בשבוע, בשעות הנוחות למטופלים ובהתאם לרצונם וצרכיהם.

בתמונה המצורפת מטקס הענקת המגן נראים מימין לשמאל: סמנכ"ל וראש חטיבת משאבי אנוש, מיכאל אורן, תהילה עופר, יו"ר ועדת מתנדבים של מועצת הכללית, מיכאלה שחר המתנדבת ומנכ"ל כללית, נועז בר ניר.