כללית און-ליין
חדשות 2018

ד"ר עדי גרנט מונתה למנהלת השירות הפסיכולוגי בבית החולים לוינשטיין

ד"ר עדי גרנט מונתה למנהלת השירות הפסיכולוגי בבית החולים השיקומי לוינשטיין. ב – 13 השנים האחרונות שימשה ד"ר גרנט כפסיכולוגית אחראית במרפאה לשיקום ילדים ונוער בבית החולים לוינשטיין.

עדי גרנט

ד"ר גרנט: "בעיני המטרה שלנו כעובדי בית החולים לסייע לאדם ולמשפחתו, לשקם את גופו, נפשו וחייו לאחר שאלו עברו מהפך אקוטי או כרוני. בתוך כך, אנו מחויבים לתת את השירות הטוב ביותר למטופל ולסביבתו ולסייע במיצוי הפוטנציאל השיקומי שלו. סקטור הפסיכולוגים, כחלק מהארגון ומהצוות הרב מקצועי, נרתם להשגת יעדים אלו באמצעות זיהוי מאפייני המטופל, אבחונם והטיפול בהם ובכך הוא גם מסייע להעצמת פעולתם של יתר הסקטורים. כראש סקטור, אני רואה לנגד עיני את העצמת היעדים הללו וחיזוקם באמצעות המשך קיום שיתופי פעולה פוריים עם הצוות הרב-מקצועי ובעלי תפקידים בבית החולים, חתירה לעבודה טיפולית ואבחונית מבוססת מחקר והמשך קידום וטיפוח ההכשרה המקצועית של הצוות הפסיכולוגי".

ב – 13 השנים האחרונות שימשה ד"ר גרנט כפסיכולוגית אחראית במרפאה לשיקום ילדים ונוער בבית החולים לוינשטיין. במסגרת זו, עבודתה התמקדה בהערכה נוירופסיכולוגית ובטיפול בילדים ובני נוער שחוו סוגים שונים של פציעות ומחלות. כמו כן, ד"ר גרנט הינה פסיכולוגית מדריכה ובעלת ניסיון בשיטות טיפול שונות בניהן EMDR וכן מורשית לטיפול בהיפנוזה. משנת 2009 היא מרצה באוניברסיטת אריאל במסלול לתואר שני בפסיכולוגיה שיקומית ובתוך כך משלבת מחקר במסגרת עבודתה בבית החולים לוינשטיין.

ד"ר גרנט היא בוגרת המחלקה לפסיכולוגיה במגמה השיקומית שבאוניברסיטת בר אילן (Ph.D).