כללית און-ליין
נוירולוגיה

ד"ר נירית לב

מנהלת המחלקה הנוירולוגית

פרטים אישיים

ד"ר נירית לב
  • פרסומים נבחרים

ד"ר נירית לב סיימה את לימודי הרפואה בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב בהצטיינות בשנת 1996. במהלך לימודיה סיימה כמצטיינת, הראשונה במחזור, הן בלימודים הפרה-קליניים והן כמצטיינת המחזור בכל שנות הלימודים. כמו כן קיבלה תעודת הצטיינות על הישגיה האקדמיים מכנסת ישראל והייתה מצטיינת רקטור.

במהלך לימודי הרפואה התנדבה ד"ר לב במסגרת תוכנית אייס"ף לקידום נוער משכונות מצוקה ועל פעילותה זו זכתה בתעודת הוקרה ע"ש הנרי גלסברג לפעילות התנדבותית.

את התמחותה בנוירולוגיה ביצעה במחלקה הנוירולוגית בבית החולים בילינסון. במהלך התמחותה  זכתה לפרס מתמחה מצטיינת וסיימה את בחינות ההתמחות בהצטיינות.

לאחר סיום התמחותה בנוירולוגיה פנתה ד"ר לב לביצוע תואר דוקטורט בפילוסופיה (Ph.D.) בתחום הגנטיקה של מחלת הפרקינסון במסגרת המעבדה לחקר המוח באוניברסיטת תל אביב.

עם סיום הדוקטורט שבה ד"ר לב כרופאה בכירה למחלקה הנוירולוגית בבית החולים בילינסון והקימה את המעבדה לחקר מדעי המוח הקליניים במסגרת מכון פלזנשטיין למדע, בקמפוס המרכז הרפואי רבין, מסונפת לאוניברסיטת תל אביב. 

בשנים 2016-2018 שימשה ד"ר לב כסגנית נשיא בחברת טבע בתחום המחקר והפיתוח והייתה אחראית על Translational medicine בשלבים הראשוניים של פיתוח תרופתי.

החל משנת 2018 ד"ר לב מנהלת את המחלקה הנוירולוגית בבית החולים מאיר, המסונפת לפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. היא מרצה בכירה באוניברסיטת תל אביב.

פרסומים:
אודות מיגרנות וטיפולים חדשניים בכאבי ראש

זקוקים לסיוע?

​​​​במרכז השירות והמידע של מאיר​ אנו נסייע לכם ונעניק הכוונה לכל פונה

אינדקס תחומים רפואיים

​​​הקליקו ​כאן​ ותוכלו לאתר בקלות כל מחלקה, מרפאה ויחידה