גינקולוגיה ומילדות

יצירת קשר

09-7471666
09-7471816

שעות פעילות

​ימים א'-ה' 9:00-17:00

מיקום

בנייו סטולברג קומה 2

מועדון יולדות מאיר - איתכן לאורך כל הדרך

מועדון יולדות Baby&M ילווה אתכן לאורך כל ההיריון וגם אחרי הלידה, בצעדים הראשונים שלכם כמשפחה. כאן במרכז הרפואי מאיר, מאירים לכם פנים מההיריון ועד החיוך הראשון


 

עכשיו זה הזמן שלך להתרכז בעצמך ולהקשיב לגוף שלך ולחיים שצומחים בו. אנחנו כאן כדי לדאוג לכל השאר. מועדון יולדות Baby&M של המרכז הרפואי מאיר מלווה אתכן לאורך תשעת חודשי ההיריון ועד הלידה, וגם בתקופת הינקות של תינוקכן ובצעדים הראשונים שלכם כמשפחה. במועדון שלנו אתן יכולות לקבל מידע אודות השירות הניתן במאיר, להירשם לסיורים ולקורסי הכנה ללידה, להזמין שירותים אישיים ואף לתאם תור למרפאת טרום ניתוח.


בה בעת, אנו שומרים איתכן על קשר באמצעות הניוזלטר שלנו, כדי לשלוח לכן מידע בנושאים העשויים לעניין אתכן. אנו מאמינים ביצירת קשר אישי עם כל יולדת, במתן תשובות מקצועיות לשאלות העולות במהלך תשעת חודשי ההיריון ובליווי מתמשך בעת קושי או התלבטות.

סיורים

כולם יודעים שאין כמו מראה עיניים. אנו שמחים להזמינכן להתארח אצלנו ולהתרשם באופן אישי מחדרי הלידה, ממחלקת יולדות ואפס הפרדה וממחלקת התינוקות שלנו. במסגרת סיור מקיף ומעניין, בהדרכת מיילדת מצוות חדר הלידה, תוכלו להתרשם ממגוון השירותים המוענקים בחדרי הלידה ומשיטות הלידה השונות. זוהי הזדמנות מצוינת לראות, להכיר ולקבל מענה לכל השאלות הקשורות לתהליך ההיריון, ללידה ולתקופה שאחריה. הסיורים מתקיימים מדי שבוע ואורכים כשעה וחצי. ניתן להירשם לסיורים באמצעות מועדון היולדות.

להרשמה לחצו כאן


תוכנית לידה עם מיילדת

אנו יודעים שהצעד הראשון לקראת חוויית לידה חיובית ומעצימה הוא בניית תוכנית לידה אישית. לקראת מועד הלידה, אנו מזמינים אתכן לפגישה אישית עם מיילדת, שבה תתכננו יחדיו את הלידה הקרבה באמצעות בקשות, רצונות וציפיות לקראת הלידה המנוסחים ונרשמים על ידי היולדת. תוכנית הלידה משקפת את העדפות היולדת והשקפת עולמה לגבי הלידה, משלב ההגעה לחדר הלידה ועד השחרור. במסגרת המפגש האישי עם המיילדת, נלמד את רצונותיכן לגבי האווירה אותה תרצו בחדר הלידה, השימוש בתנועתיות ובתנוחות שונות, משככי כאבים מועדפים ושאלות הנוגעות בטיפול בתינוק מיד לאחר הלידה. ניתן להירשם לתוכנית הלידה באמצעות מועדון היולדות. להורדת טופס תוכנית לידה לדוגמא, לחצו כאן.

 

קורסי הכנה ללידה

הקורסים מתקיימים במרכז הרפואי מאיר ומועברים על ידי מיטב המיילדות שלנו. הצוות שלנו עושה כל מאמץ להבטיח שההיריון היקר יסתיים בלידה שתהיה חוויה מרגשת - חוויה שתלווה אתכן במשך כל ימי חייכן. מטרת הקורס היא להכין אתכם, ההורים, ליום הגדול תוך חיזוק ביטחונכם באמצעות הידע המקצועי והתרגול. להלן הקורסים שלנו:

  • קורס קבוצתי – שלושה מפגשים בני שלוש שעות (המפגש השלישי כולל סיור מקיף)
  • קורס פרטני – שני מפגשים בני שעתיים ותוכנית לידה, או מפגש אחד בן שלוש שעות וחצי ותוכנית לידה

להרשמה לחצו כאן


טרום ניתוח קיסרי אלקטיבי

ניתוח קיסרי אלקטיבי הוא ניתוח שנקבע מראש. על היולדת להגיע לפגישה עם הרופא/ה בשבוע 35-33 להיריון על מנת לתאם תור לניתוח. לפגישה יש להביא תיק רפואי מסודר הכולל כרטיס מעקב היריון, הערכות אולטרסאונד מתחילת ההיריון  וכל המסמכים הרלוונטיים. התיאום יתבצע באמצעות מועדון היולדות.


האשפוז 

במהלך שהות היולדת במחלקת יולדות, מועדון היולדות אחראי על קביעת לוח הזמנים ליום השחרור לפי תוכנית אישית הנקבעת ליולדת. הצוות שלנו נמצא במחלקה ושמח לסייע בעת קושי וצורך בהכוונה. ביום השחרור, אתם מוזמנים להגיע למועדון כדי לקבל מארז מתנה.

כנסים

במהלך השנה אנו עורכים כנסי היריון ולידה. בכנסים משתתפים נציגים שונים מעולם ההיריון והלידה. כמו כן, צוות של רופאים, אחיות, מיילדות משתתף בכנס ומעניק לבאים חוויית תוכן והעשרה. אנו מאמינים בכנסים שלנו ומעודדים אתכן לקחת חלק ולבוא ולהשתתף.

להרשמה לכנס הקרוב, לחצו כאן


השכרת מכשיר טנס ומכשיר קייגול

ניתן להשכיר במועדון היולדות מכשיר פרפקט מאמא טנס להקלה של כאבים בעת הלידה. כמו כן, ניתן לרכוש מכשיר קייגול המחזק את שרירי רצפת האגן.

לפרטים נוספים, לחצו כאן


פרסומים

מועדון היולדות מייצר עבורכן מידע איכותי ואמין ומפרסם מגזין הכולל כתבות אודות שלבי ההיריון השונים, על הלידה עצמה וכן על נושאים הרלוונטיים לאחר הלידה. בנוסף, מפרסם המועדון ניוזלטר מדי רבעון ובו כתבות מעניינות כגון- "ידע הוא כוח" של גב' זינגר, "שעת השין" של ד"ר שכטר, "אמנות ההנקה" של גב' זאוסמר, "מורה (להורים) נבוכים" של גב' לוי וגב' מדי, "היריון, שפעת והחיסון" של פרופ' בירון-שנטל, "שלום לך, עצבות" של גב' קמחי ומאמר על תפיסת העולם בנושא לידה במרכז הרפואי מאיר.

 

הטבות

מועדון היולדות מייצר שיתופי פעולה עם חברות מסחריות ודואג ליולדות להטבות במהלך השנה. ההטבות השונות יפורסמו בעמוד הפייסבוק של המועדון. מועדון היולדות עומד לרשותכן במהלך שהייתכן במחלקת יולדות וישמח לסייע ולתת מענה בכל בקשה ו/או שאלה.

להרשמה למועדון, לחצו כאן

זקוקים לסיוע?

​​​​במרכז השירות והמידע של מאיר​ אנו נסייע לכם ונעניק הכוונה לכל פונה

אינדקס תחומים רפואיים

​​​הקליקו ​כאן​ ותוכלו לאתר בקלות כל מחלקה, מרפאה ויחידה