גינקולוגיה ומילדות

יצירת קשר

09-7471666
09-7471816

שעות פעילות

​ימים א'-ה' 9:00-17:00

מיקום

בנייו סטולברג קומה 2

מועדון יולדות מאיר

​מי אנחנו

מועדון יולדות Baby&M של המרכז הרפואי מאיר, מרכז את המידע והפעילויות של מערך ההריון, הלידה וגם לאחר הלידה. במועדון שלנו אתם יכולים לקבל מידע על השירותים הניתנים במאיר, להירשם לסיורים ולקורסי הכנה ללידה, להזמין שירותים אישיים ואף לתאם תור למרפאת טרום ניתוח.

במקביל, אנו שומרים איתכם על קשר באמצעות הניוזלטר שלנו, כדי לשלוח לכם מידע בנושאים העשויים לעניין אתכם. ההצטרפות למועדון Baby&M הינה ללא תשלום.


להצטרפות למועדון

באמצעות טופס מקוון: https://goo.gl/2okG9Z
באמצעות הטלפון: 09-7471666 או 09-7471816.

להרשמה לכנס הריון ולידה: https://goo.gl/A4WVmn

 

תקופת ההיריון – סיורים וקורסים

הרשמה לסיורים

מדי שבוע מתקיימים סיורים בחדרי הלידה, במחלקת יולדות ובמחלקת תינוקות. השירות אינו כרוך בתשלום, אך מותנה בהרשמה מראש. תוכלו להתרשם ממגוון השירותים המוענקים בחדרי הלידה ומשיטות הלידה השונות. זוהי הזדמנות מצוינת לראות, להכיר ולקבל מענה לכל שאלותיכם הקשורות לתהליך הלידה.
הסיורים מתקיימים מדי שבוע ואורכים כשעה וחצי. השירות אינו כרוך בתשלום, אך מותנה בהרשמה מראש. על מנת לקבל את לו"ז הסיורים – יש להתקשר למועדון היולדות.
ההרשמה הינה לזוג. אנא צרו  קשר עם מועדון היולדות על מנת להירשם לסיור: 09-7471666 או  09-7471816 (שעות פעילות המועדון: ימים ראשון – חמישי 17:00-09:00).


קורסי הכנה ללידה – קורס מקיף המכין אתכם ללידה

קורס קבוצתי – הקורס בנוי מ-3 מפגשים של 3 שעות כ"א, בימים ראשון, שלישי וחמישי בשעה 19:00 ובימי בשישי בשעה 10:30. במפגש השלישי יערך סיור. עלות הקורס: 200 ₪ – למבוטחי כללית מושלם ופלטינום, חברי כללית (ללא ביטוח משלים) 584 ₪ וקופות אחרות 651 ₪. 

קורס פרטני – קורס אישי המיועד לך ולבן זוגך הבנוי מ-2 מפגשים. ניתן לקיים את הקורס בבית החולים או אצלכם בבית, ומועד הקורס מותאם לזמינות שלכם ושל המיילדת. עלות הקורס: 800 ₪ בבית החולים, 830 ₪ בביתכם. (כדאי לבדוק עם קופת החולים שלך אם יש החזר). להרשמה לקורסים, ניתן להתקשר למועדון  09-7471816  או 09-74716666.

תכנית לידה עם מיילדת – תכנית הלידה זאת הזדמנות טובה עבורכם לתיאום ציפיות, בקשות, שאלות  ורצונות לגבי אופן תהליך הלידה. הפגישה מתקיימת במועדון היולדות עם מיילדת מצוות המיילדות שלנו, למשך כחצי שעה. השירות אינו כרוך בתשלום אך מותנה בהרשמה מוקדמת.

להורדת טופס תכנית לידה  


קורס הכנה ללידת תאומים - מפגש מיוחד שיתקיים לאחר סיום הקורס הרגיל, המיועד לנשים בהריון עם תאומים (בשבועות 24-27) ולבני זוגן. המפגש מתקיים בקבוצה אינטימית וכולל התייחסות מיוחדת ומעמיקה לנושאים הרלבנטיים להריונות מרובי עוברים כמו: התפתחות הריון תאומים, סימנים מוקדמים ללידה מוקדמת וללידה במועד, הכנה ללידה וגינאלית או לניתוח קיסרי, סיכויים ללידת פג, הכנה להנקת תאומים ולהנקת פג ועוד.

 

קורס הכנה ללידה אישי לנשים בשמירת היריוןהקורס שמגיע אלייך עד המיטה… קורס ייחודי המיועד לנשים המאושפזות במחלקת הריון בסיכון גבוה (HRR) וכולל שני מפגשים אישיים (בני שעתיים וחצי) המועברים לך ולבן זוגך, ע"י מיילדת מוסמכת מצוות מרכז רפואי מאיר.

 

קורס הכנה ללידה לחד הוריתכפי שכל הריון הוא מיוחד וכל לידה היא מיוחדת, כך שגם קורס ההכנה ללידה מותאם באופן אישי. קורס פרטי להכנה ללידה מתקיים בבית, באווירה אינטימית, בפרטיות ובנוחות מקסימאלית ובשעות המתאימות לך. בקורס תקבלי מענה אישי ומדויק לכל השאלות.


הלידה

במהלך שהותך בחדרי הלידה ובמחלקת יולדות, אנו שמחים לתרום לחוויית הלידה:

  • במהלך השהות בחדר הלידה, ניתן לקבל קרטיב.
  • נציגת שירות של המועדון מגיעה למחלקת היולדות, כך שאם את זקוקה למשהו נוסף – נשמח לעזור.
  • ביום השחרור, את מוזמנת להגיע למועדון כדי לקבל מארז מתנה מקסים מאיתנו.


טרום ניתוח קיסרי אלקטיבי

ניתוח קיסרי אלקטיבי הוא ניתוח שנקבע מראש ותואם ע"י היולדת וצוות בית החולים.

כיצד קובעים את מועד הניתוח?
יש ליצור קשר עם מועדון היולדות כדי לקבוע מועד לפגישה עם רופא/ה בטלפון 09-7471816 או  09-7471666.  בפגישה, הרופא עובר על תיק ההיריון של היולדת ומתאם תאריך לניתוח. יש להביא תיק רפואי מסודר הכולל כרטיס מעקב היריון, הערכות אולטרא סאונד מתחילת ההיריון, מכתב מהרופא/ה המטפל/ת עם פירוט ההמלצה לניתוח קיסרי וכל המסמכים הרלוונטיים להיריון.


ייעוץ הנקה

להניק זה להעניק… הנקה היא תהליך טבעי, אנחנו כאן כדי לסייע וללוות אותך ואת תינוקך בדרך להנקה טובה ונכונה. למרות שמרבית התינוקות מסוגלים לינוק בסמוך ללידה, ישנן אימהות שנתקלות בקשיים וסובלות מכאבים ומתסכול. למעשה, 80% מהנשים מעוניינות להניק, אך חלק גדול מהן, לא מצליח להתמיד בעיקר בגלל חוסר תמיכה, ידע וניסיון. ייעוץ מקצועי נכון, חיוני בתהליך ביסוס ההנקה ואנחנו כאן כדי לסייע לך וללוות אותך ואת תינוקך בדרך להנקה טובה ונכונה. מרכז ההנקה של Baby & M מנוהל על ידי צוות אחיות מקצועיות של מרכז רפואי מאיר שהן יועצות הנקה מוסמכות IBCLC. כאן תקבלי תמיכה וייעוץ בהתמודדות עם אתגרי ההנקה: הצמדת התינוק לשד, ניהול הנקה, תנוחות הנקה, פציעות ובמידת הצורך, הדרכה לשאיבת חלב. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם מועדון היולדות בטלפון 09-7471816  או  09-7471666


קורס החייאת תינוקות – בקרוב

החיים עם תינוק קטן בבית דורשים ערנות מיוחדת ויכולת תגובה מידית ומתאימה לכל מצב. בימים אלו, אנו נערכים לפתיחת קורס החייאה ועזרה ראשונה לתינוקות. קורס זה של מועדון יולדותBaby&M  יעניק לכם את כל הידע והמיומנויות הבסיסיות כדי להרגיש שקטים ורגועים בכל מצב, ויחזק את ביטחונכם העצמי כהורים.

ניתן יהיה לקבל הדרכה מקצועית בביתכם, במועד הנוח לכם, באווירה ובסביבה הטבעית שלכם ושל תינוקכם. ההדרכה תינתן על ידי אחיות מוסמכות של המרכז הרפואי מאיר, אשר עברו הכשרה להחייאה ועזרה ראשונה לתינוקות ופגים.

הקורס הפרטי ימשך כשעתיים וחצי ויכלול הדרכה להגשת עזרה ראשונה במקרים של:

  • כוויות ופציעות
  • הוצאת חפץ זר מדרכי הנשימה
  • טכניקות החייאה

עלות הקורס: 375 ₪. לפרטים ניתן לפנות למועדון היולדות בטלפון 09-7471816 או 09-7471666.

זקוקים לסיוע?

​​​​במרכז השירות והמידע של מאיר​ אנו נסייע לכם ונעניק הכוונה לכל פונה

אינדקס תחומים רפואיים

​​​הקליקו ​כאן​ ותוכלו לאתר בקלות כל מחלקה, מרפאה ויחידה