כללית און-ליין
חדשות ואירועים
לפרטים ורכישה הקליקו כאן

פרטי האירוע

  • היכן: טוקהאוס, ביתן 12 (לא האנגר 12), יריד המזרח צמוד לגשר "המנעולים" המחבר בין חניון רידינג מערב לבין יריד המזרח.
  • מתי: יום א', 11.09.2016, 21:00
  • עלות: ​מחיר כרטיס: 45 ₪, כרטיס זוגי: 80 ₪
  • יצירת קשר: טלפון:03-5545500, talkhousetlv@gmail.com
  • ​​​

גהה על הבר - ד"ר איריס מנור

הפרעת קשב 'המגפה' של העשור

זהו המפגש השני בסדרת מפגשים "גהה על הבר" על עולם הפסיכיאטריה עם מיטב מומחי וחוקרי המרכז לבריאות הנפש גהה, מקבוצת 'כללית'.

האם אכן גדל כאן דור שלם שהוא בהפרעת קשב? במה נבדלת הפרעת קשב ממוסחות דעת או אי שקט? האם הפרעת קשב הינה נחלתם של ילדים או שגם מבוגרים סובלים ממנה? האם קיים קשר בין הפרעת קשב לדימוי עצמי ונטייה לדיכאון?

למרות שהפרעת קשב מוכרת ומדוברת - רב בה הלא ידוע על הידוע. כיום ידוע ומוכח שהפרעת קשב הינה הפרעה מולדת, כרונית, בעלת משמעויות התפתחותית רבות והיא מלווה בשינוים במבנה המוח ובצורת התפקוד שלו. למרות זאת עדיין רווחות תפיסות שגויות ואמונות "עממיות" שונות שמדובר בלקות למידה או בתופעה שהרקע שלה חשיפה מוגברת לאמצעי המדיה השונים.

בהרצאה נעסוק בהפרעת קשב שהינה הפרעה התפתחותית, נציג את הביטויים השונים של הפרעת קשב בגילאים השונים, טיפולים חדשים וניתן מענה לשאלה המציקה לרבים מתי רצוי לבצע אבחון ועל ידי מי.

המרצה: ד"ר איריס מנור, מנהלת מרפאה להפרעות קשב, שירותי בריאות כללית ובמרכז לבריאות הנפש 'גהה' . יו"ר החברה להפרעת קשב של ההסתדרות הרפואית ומרצה בכירה בבי"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א.

זהו שיתוף פעולה של טוקהאוס עם מרכז לבריאות הנפש גהה ושירותי בריאות כללית.

מחפשים מחלקה או מרפאה?

​​​​​הקליקו ​כאן​ לרשימת כל היחידות הרפואיות